R E K L A M A

Z I P

Galerie | Lifestyle | Powiat Zamojski | Społeczeństwo i patriotyzmDaniel Czubara16 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Mokre: Strzelnica oficjalnie ruszyła! [FOTO, VIDEO]

Dziś (16 czerwca) oficjalnie otwarto strzelnicę “Hubale” w Mokrem pod Zamościem. Swoje umiejętności strzeleckie mógł sprawdzić każdy.

Na obiekcie można strzelać zarówno z broni krótkiej, jak i długiej. Chętni, którzy przybyli na inaugurację mogli pod okiem profesjonalnych instruktorów spróbować swoich sił w strzelaniu z różnego typu broni np. Glock, Astra, S&W, Colt, Mossberg, Sten czy też najpopularniejszego AK-47. Z obiektu korzystali już żołnierze 25 batalionu lekkiej piechoty w Zamościu oraz uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość.

Więcej o strzelnicy opowiedział jeden z organizatorów, Krzysztof Rybak.

Na otwarcie strzelnicy pierwsze strzały oddali poseł Sławomir Zawiślak i dyrektor Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego Agata Grula. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Konrad Zalewski, kapelan 25 blp w Zamościu.

Podczas otwarcia pokaz swoich umiejętności dali Terytorialsi z 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Odbyły się też zajęcia z postaw strzeleckich i medycyny pola walki. Wydarzenie wsparły również 3 batalion zmechanizowany w Zamościu oraz 32. Wojskowy Oddział Gospodarczy, czy klub strzelecki “VIS”,  offroadowcy.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z wydarzenia.

 

 

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Qwerty" dnia 16 czerwca 2018 o godzinie 19:09:02 napisał:
  Znowu jakiś wyrobisko nazwali strzelnicą
  R E K L A M A
 • "perła" dnia 16 czerwca 2018 o godzinie 19:30:59 napisał:
  Strzelnica" HUBALE" w Hubalach nie w Mokrem ,strzelnica zlokalizowana jest na terenie tzw Bukownicy ,Tyle w temacie.
 • "ad111" dnia 16 czerwca 2018 o godzinie 20:35:32 napisał:
  Wszystko dobrze, aż pewnego dnia ktoś na polu oberwie kulkę... Obym nie był prorokiem.
 • "Von Stchau" dnia 16 czerwca 2018 o godzinie 21:09:20 napisał:
  Lokalny Sławomir zna się na wszystkim jak widać! Ciekawe o kim myślał oddając strzały do tarczy? Piszcie może być wesoło!
 • "RK" dnia 17 czerwca 2018 o godzinie 20:22:04 napisał:
  Nie Bukownicy bo ona leży pod Biłgorajem a Koloni Bukownicy. Nie ma już wsi a teren należy do obrębu Hubale
 • "nikt" dnia 17 czerwca 2018 o godzinie 21:06:57 napisał:
  super, gdzie jest dostępny regulamin? Jaka jednostka prawna za to odpowiada? Nie jestem przeciwko strzelnicy, ale to jest załatwione "po zamojsku". Próbowałem sie dodzwonić - głuchy telefon. Jeżeli każdy może wejść z czarnym prochem na tą strzelnicę bez przeszkolenia czy dozoru, to zakończy szybko ona swój żywot też "po zamojsku"
  • "RK" dnia 17 czerwca 2018 o godzinie 22:06:02 napisał:
   Nie rozumem co oznacza "po zamojsku" - regulamin oczywiście jest dostępny na strzelnicy, każdy strzelający ma obowiązek zapoznać się z nim, wpisać się do książki pobytu na strzelnicy, potwierdzić to własnoręcznym podpisem. Co do strzelania to za nie odpowiada prowadzący strzelanie lub instruktor, który podczas strzelania musi być na strzelnicy. Posiadaczy broni czarnoprochowej (jest ona bez pozwolenia) również obowiązują przepisy na strzelnicy i mogą strzelać tylko z prowadzącym strzelanie i to takim co ma uprawnienia do broni czarnoprochowej. Jeśli ktoś strzela nie stosując się do przepisów to łamie prawo tak samo jeśli by strzelał w lesie czy na polu. Strzelnica ma służyć ludziom, pasjonatom, szkołom mundurowym, myśliwym, wojsku - dlatego powstała. Z poważaniem - właściciel strzelnicy
  • "nikt" dnia 18 czerwca 2018 o godzinie 6:59:54 napisał:
   OK, ale przydałoby się takie informacje gdzieś to w necie udostępnić aby nie było wątpliwości
  • "nikt" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 20:53:21 napisał:
   BTW po "zamojsku" oznacza komin na parkingu przed galerią twierdza zamość.
 • "observer" dnia 17 czerwca 2018 o godzinie 22:31:24 napisał:
  dyżurny i wszechobecny poseł był, a gdzież się schowali dyżurni radni - Pfeiffer i Zwolak? Mam nadzieje, że ich ktoś (np. poseł) nie ustrzelił
 • "Nawiedzony." dnia 11 lipca 2018 o godzinie 9:54:59 napisał:
  Strzelnica jest super. Po dopracowaniach będzie perełką w okolicy. Wielki ukłon w stronę budowniczych. Na pohybel tym, którzy rzucali kłody budowniczym pod nogi.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny