Flesz | gm. Zamość | Powiat ZamojskiRedakcja1 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Mokre: Kieszonkowcy w akcji na giełdzie. Kradną gotówkę i karty bankomatowe

Portfel Foto: Mateusz Kapciak freeimages.com
R E K L A M A    B O A R D

O tym, jak łatwo paść ofiarą kieszonkowców przekonały się trzy kobiety, które wczoraj robiąc zakupy na giełdzie w podzamojskiej miejscowości Mokre straciły portfele, pieniądze, dokumenty i karty bankomatowe.

Tłum sprzedawców i kupujących na cotygodniowej niedzielnej giełdzie towarowej w podzamojskiej miejscowości Mokre niestety przyciąga również złodziei. Kieszonkowcy wykorzystując chwilową nieuwagę i roztargnienie kupujących dokonują kradzieży portfeli, pieniędzy i innych cennych przedmiotów.

Wczoraj (31 marca) podczas zakupów na giełdzie trzy kobiety „padły” ofiarą kieszonkowców. Chwila nieuwagi dla 29-letniej mieszkanki gm. Adamów zakończyła się utratą portfela z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 300 zł. W podobnych okolicznościach portfel,  400 zł, prawo jazdy i dowód osobisty straciła 27-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego. Tak samo jak 25-latka z powiatu biłgorajskiego, której w czasie zakupów na giełdzie został skradziony portfel z gotówką w kwocie ponad 300 zł., kartą bankomatową, prawem jazdy, dowodem osobistym oraz legitymacją szkolną.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Józef" dnia 1 kwietnia 2019 o godzinie 23:08:40 napisał:
  Kradną na każdej giełdzie, dziwię się że tak rzadko piszą i ostrzegają ludzi. Prawda taka że to jest uwłaczające godności robienie zakupów na "Mokrych Tarasach". Gdzie wy ludzie mieszkańcy Zamojszczyzny, i przyległych miejscowości macie honor w takim brudzie, kurzu, błocie robić zakupy. Kupować i jeść z giełdowych barów. Przymierzać bieliznę i ubrania. Towar bez żadnej gwarancji, jakości, z niewiadomego pochodzenia. "Mokre Tarasy" i organizatorzy tego bazaru zrobili z Was żałosnych obywateli tego regionu.
  R E K L A M A
 • "Kaśka" dnia 2 kwietnia 2019 o godzinie 9:08:14 napisał:
  Wcale mi tych bab nie żal. Ja nigdy tam na tym spędzie nie byłam. A ci co tam jeżdżą to nażreć się nie mogą, nawet w niedzielę muszą być na tym jarmarku. Mieszkam niedaleko tej cholernej giełdy i mam dosyć, dosyć, DOOOOOOSYĆ tego! BRUD, SYF I HAŁAS, nie można wypocząć po całym tygodniu. A "twórcy" tego spędu w Mokrem to chyba z piekła nie wylezą za to co wykombinowali. Jest powiedziane- pamiętaj, abyś dzień święty święcił, czyli wypoczywał, z rodziną posiedział w ogródku, ten co traktuje niedziele jako dzień katolicki idzie do kościoła z dziećmi, potem gdzieś na plac zabaw. A tu nie dość, że po niedzieli trzeba iść do pracy, to jeszcze wpierw podwórze trza se posprzątać bo pełno śmieci wiatr nawiewa, ślady po sikach i innych smrodach spłukać szlauchem. I powtarzam: wcale mi tych okradzionych bab nie żal, na drugi raz w chałupie niech siedzą, dzieciom obiad szykują a chłopom swoim skarpety niech cerują.
 • "mokre" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 8:51:23 napisał:
  A ja serdecznie zapraszam wójta ,staroste i prezydenta do mnie w niedziele na kilka godzin. Zjemy wypijemy i popatrzycie sobie jak mieszkańcy mając czasami wolną tylko niedzielę od pracy miło i w ciszy i spokoju spędzają ten PIEPRZONY czas podczas trwania tego wiejskiego spędu. DRAMAT ale wy macie to w ....................... bo przecież tam nie mieszkacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018