Flesz | gm. Zamość | Powiat ZamojskiRedakcja1 kwietnia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze

Mokre: Kieszonkowcy w akcji na giełdzie. Kradną gotówkę i karty bankomatowe

Portfel Foto: Mateusz Kapciak freeimages.com
R E K L A M A    B O A R D

O tym, jak łatwo paść ofiarą kieszonkowców przekonały się trzy kobiety, które wczoraj robiąc zakupy na giełdzie w podzamojskiej miejscowości Mokre straciły portfele, pieniądze, dokumenty i karty bankomatowe.

Tłum sprzedawców i kupujących na cotygodniowej niedzielnej giełdzie towarowej w podzamojskiej miejscowości Mokre niestety przyciąga również złodziei. Kieszonkowcy wykorzystując chwilową nieuwagę i roztargnienie kupujących dokonują kradzieży portfeli, pieniędzy i innych cennych przedmiotów.

Wczoraj (31 marca) podczas zakupów na giełdzie trzy kobiety „padły” ofiarą kieszonkowców. Chwila nieuwagi dla 29-letniej mieszkanki gm. Adamów zakończyła się utratą portfela z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 300 zł. W podobnych okolicznościach portfel,  400 zł, prawo jazdy i dowód osobisty straciła 27-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego. Tak samo jak 25-latka z powiatu biłgorajskiego, której w czasie zakupów na giełdzie został skradziony portfel z gotówką w kwocie ponad 300 zł., kartą bankomatową, prawem jazdy, dowodem osobistym oraz legitymacją szkolną.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Józef" dnia 1 kwietnia 2019 o godzinie 23:08:40 napisał:
  Kradną na każdej giełdzie, dziwię się że tak rzadko piszą i ostrzegają ludzi. Prawda taka że to jest uwłaczające godności robienie zakupów na "Mokrych Tarasach". Gdzie wy ludzie mieszkańcy Zamojszczyzny, i przyległych miejscowości macie honor w takim brudzie, kurzu, błocie robić zakupy. Kupować i jeść z giełdowych barów. Przymierzać bieliznę i ubrania. Towar bez żadnej gwarancji, jakości, z niewiadomego pochodzenia. "Mokre Tarasy" i organizatorzy tego bazaru zrobili z Was żałosnych obywateli tego regionu.
  R E K L A M A
 • "Kaśka" dnia 2 kwietnia 2019 o godzinie 9:08:14 napisał:
  Wcale mi tych bab nie żal. Ja nigdy tam na tym spędzie nie byłam. A ci co tam jeżdżą to nażreć się nie mogą, nawet w niedzielę muszą być na tym jarmarku. Mieszkam niedaleko tej cholernej giełdy i mam dosyć, dosyć, DOOOOOOSYĆ tego! BRUD, SYF I HAŁAS, nie można wypocząć po całym tygodniu. A "twórcy" tego spędu w Mokrem to chyba z piekła nie wylezą za to co wykombinowali. Jest powiedziane- pamiętaj, abyś dzień święty święcił, czyli wypoczywał, z rodziną posiedział w ogródku, ten co traktuje niedziele jako dzień katolicki idzie do kościoła z dziećmi, potem gdzieś na plac zabaw. A tu nie dość, że po niedzieli trzeba iść do pracy, to jeszcze wpierw podwórze trza se posprzątać bo pełno śmieci wiatr nawiewa, ślady po sikach i innych smrodach spłukać szlauchem. I powtarzam: wcale mi tych okradzionych bab nie żal, na drugi raz w chałupie niech siedzą, dzieciom obiad szykują a chłopom swoim skarpety niech cerują.
 • "mokre" dnia 4 kwietnia 2019 o godzinie 8:51:23 napisał:
  A ja serdecznie zapraszam wójta ,staroste i prezydenta do mnie w niedziele na kilka godzin. Zjemy wypijemy i popatrzycie sobie jak mieszkańcy mając czasami wolną tylko niedzielę od pracy miło i w ciszy i spokoju spędzają ten PIEPRZONY czas podczas trwania tego wiejskiego spędu. DRAMAT ale wy macie to w ....................... bo przecież tam nie mieszkacie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018