Flesz | Powiat ZamojskiDaniel Czubara29 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Mokre: Bułgar handlował „podróbkami” na giełdzie

Fot. Policja

Za naruszenie przepisów ustawy prawo własności przemysłowej odpowie 54-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna na terenie podzamojskiej giełdy handlowej oferował do sprzedaży odzież z nielegalnie naniesionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi popularnych firm.

Zamojscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej skontrolowali teren podzamojskiej giełdy handlowej.

Efektem podjętych działań było zatrzymanie 54-letniego handlarza, który na jednym ze stoisk oferował do sprzedaży odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm. Podczas czynności mundurowi ujawnili i zabezpieczyli ponad sto sztuk czapek i kominów z nielegalnie naniesionym „logo” popularnych marek. „Podróbki” trafiły do policyjnego depozytu. Ich właściciel został zatrzymany. Jeszcze wczoraj został przesłuchany.– informuje podinsp. Joanna Kopeć z KMP w Zamość.

54-latek usłyszał zarzuty naruszenia przepisów ustawy prawo własności przemysłowej. Na poczet grożących za to przestępstwo kar policjanci zabezpieczyli należący do podejrzanego samochód. Wkrótce mężczyzna stanie przed Sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za wprowadzenie do obrotu towarów oznaczonych podrobionym znakiem towarowym grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Kontaktowe szkła" dnia 29 stycznia 2018 o godzinie 23:57:42 napisał:
    Czy to podróbka produktów MINECRAFT?
    R E K L A M A
  • "Kryteria" dnia 30 stycznia 2018 o godzinie 9:42:34 napisał:
    Jak przesłuchany ,bez tłumacza - absurd.Wszyscy Bułgarzy tym handlują od dłuższego czasu i dopiero teraz dzielna policja namierzyła handlarzynę hehehe

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett 28 minut temu
10 punktów przewagi Hetmana nad drugim ...
zamościak 36 minut temu
nadchodzi sponsor z Haiti...
mieszkaniec - p... 44 minuty temu
,,utworzone zostało również nowe stan...
KL 55 minut temu
Kto napiszę historię sławnych Żydów...
k
A pis co wrabia w spółkach skarbu pań...
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama