R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara10 marca 2017 FACEBOOK | 4410 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Mistrzostwa Polski w Zamościu!

MP Juniorów w Zamościu 2014, foto: MIchał Karchut

R E K L A M A    B O A R D

To już niemal pewne. Zaplanowane na 9-11 czerwca 2017 w Gdańsku, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23, nie odbędą się w tym mieście! Z powodów finansowych gdański klub MKS Atleta zrezygnował z organizacji imprezy. Najlepszych młodzieżowców kraju chętnie przyjmie u siebie Zamość i klub Agros!

Kluby –  MKS Atleta Gdańsk i Agros Zamość wyraziły chęć organizacji mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn do lat 23 w fazie konkursowej na organizację najważniejszych imprez centralnych PZPC. 12 stycznia tego roku, podczas posiedzenia Prezydium Zarządu PZPC dokonano wyboru gospodarzy imprez centralnych rangi mistrzowskiej PZPC (bez MP seniorek i seniorów), w tym MP do lat 23. Z dwóch ofert, jakie wpłynęły (własnie Gdańsk i Zamość), lepszą finansowo przedstawili działacze MKS Atlety.

-28 lutego wieczorem prezes klubu MKS Atleta, prezes Pomorskiego OZPC Lech Labudda przysłał na adres biura informację o rezygnacji z organizacji czerwcowych zawodów MP U23 z powodu kłopotów finansowych i problemów z zebraniem odpowiednich funduszy. W odpowiedzialny sposób na tę informację zareagował klub KS Agros Zamość. Mimo „przegranej” w konkursie, prezes klubu pan, Konrad Firek napisał, że w dalszym ciągu zainteresowany jest organizacją imprezy w Zamościu i chętnie przyjmie najlepszych młodzieżowców Polski u siebie! Takie postawienie sprawy zasługujące na uznanie i szacunek! Decyzja o przyznaniu Zamościowi organizacji MP U23 w dniach 9-11 czerwca 2017 wydaje się tylko formalnością! Panu dyrektorowi Agrosu oraz włodarzom miasta – serdecznie dziękujemy. – informuje Marek Kaczmarczyk, rzecznik prasowy Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

Przypomnijmy, że w czerwcu 2015 roku odbyły się w Zamościu mistrzostwa kraju juniorek i juniorów U20.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb
Wróżka, osiedle, 16:16, !, Z osiedla, ...
Dirty Harry
A mógłbyś wyjaśnić na czym miałoby...
Ciekawe czy do komitetu pani radnej zał...
observer
szerszy elektorat to taki trochę kurdup...
observer
dyżurny i wszechobecny poseł był, a g...
Thomas
Marta Pfeiffer jeżeli nie wykorzysta at...
RK
Nie rozumem co oznacza "po zamojsku" - r...
KL.
PSL jest na skraju zaniku. Aby "coś tam...
nikt
super, gdzie jest dostępny regulamin? J...
Ciekawe...
...jakim programem wyborczym, który pod...
polityczna kurt...
"25lat wolności" pokazało w przypadku ...
Wszystkie gwiazdy strzeżcie nas od taki...
RK
Nie Bukownicy bo ona leży pod Biłgoraj...
Dirty Harry
Thomas albo nie wie o czym pisze, albo n...
Ciekawe...
kogo masz na myśli, pisząc o szerszym ...
Thomas
Jeżeli nie skieruje oferty politycznej ...
Dirty Harry
Po uśmiechu widać, że mamy do czynien...
A dres? Adidas!
Dynamiczny adres? Jarzę! To wtedy kiedy...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny