R E K L A M A

Z I P

SportDaniel Czubara14 czerwca 2016 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Mecz Polska – Niemcy – sonda

Fot. You Tube
R E K L A M A    B O A R D

Udanie rozpoczęli udział w Euro 2016 polscy piłkarze pokonując 1:0 Irlandie Północną. Przed nimi teraz arcyważny mecz z Niemcami. Jak spiszą się Biało-Czerwoni? Typujcie!

SONDA

Oddanych głosów: 58

Jak spisze się kadra Adama Nawałki w meczu z Niemcami?

Zobacz wyniki


Loading ... Loading ...

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "kibic" dnia 14 czerwca 2016 o godzinie 13:10:48 napisał:
  NIe można inaczej mysleć jak o wygranej z NIemcami czy  zwycięstwie w całym turnieju. Boiskowa rzeczywistość to zweryfikuje, ale chcieć oznacza móc. :)
  0
  0
  R E K L A M A
 • "." dnia 16 czerwca 2016 o godzinie 19:24:23 napisał:
  Pokonując Niemców zdobyliśmy ostatnią gwiazdkę - Polska pokonała wszystkich Mistrzów Świata w Piłce i Mistrzów Europy. Wielu z nas powątpiewało w Nawałkę (ja również), ale Nawałka stworzył nową jakość, nie ma już tylko Lewandowskiego, ale jest problem bogactwa w naszej reprezentacji. Przez lata kibice martwili się, że n ie możemy pokonać słabej Anglii - a tu pokonaliśmy świeżo upieczonego Mistrza Świata. Od 1990 r. kiedy trenerem był Bobby Robson Anglia nie odegrała żadnej szczególnej roli. W tym czasie NIemcy zdobyli 2 tytuły mistrza Świata, Mistrzostwo Europy, Wicemistrzostwo Europy i Świata, 3 i 4 miejsce na Świecie. Od Mundialu we Włoszech Niemcy choć grali słabo to i tak zachodzili wysoko
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny