R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara10 listopada 2016 FACEBOOK | 4443 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

Mecz jesieni: Hetman vs. Chełmianka

Drużyna Hetmana Zamość; fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

To będzie bez wątpienia najważniejszy mecz rundy jesiennej piłkarskiej IV ligi. Lider zagra z wiceliderem.

Przed tym meczem Chełmianka ma tylko dwa punkty więcej od Hetmana. Zwycięzca spotkania zostanie mistrzem lubelskiej grupy IV ligi. Chełmiankę zadowoli remis, choć zapewne zespół z Chełma przyjedzie do Zamościa powalczyć o trzy punkty, by mógł zwiększyć przewagę nad zamojską drużyną. Smaczku na pewno dodaje fakt, że trenerem Chełmianki jest były piłkarz Hetmana, Artur Bożyk.

-Zdajemy sobie sprawę z rangi spotkania. Po piątkowym treningu wyjeżdżamy na zgrupowanie do Krasnobrodu. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i w pełni sił. Interesuje nas tylko zwycięstwo. – powiedział nam II trener i dyrektor sportowy Hetmana Zamość, Piotr Welcz.

Poza piłkarzami do meczu przygotowuje się też policja. Nikt bowiem nie chce, aby na stadionie przy ulicy Królowej Jadwigi w Zamościu nie powtórzyły się ekscesy z meczu derbowego z Ładą Biłgoraj we wrześniu, kiedy to z trybun poleciały na boisko zapalone race. Jedna z nich poparzyła wtedy arbitra liniowego. Może jednak okazać się, że trybuna dla gości może być … pusta.

-Do dziś nie otrzymaliśmy od władz Chełmianki autoryzowanej listy kibiców. Jeśli jej nie otrzymamy do piątku to przyjezdnych kibiców nie wpuścimy. – tłumaczy Piotr Welcz.

chelmianka

Na “mecz jesieni” szykują się też kibice Hetmana. Po pierwsze będzie to ostatnie spotkanie na zamojskim stadionie w tej rundzie, po drugie – ranga meczu. Zwycięzca zostaje mistrzem jesieni.

Mecz odbędzie się w niedzielę, 13 listopada o godzinie 13.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "hm" dnia 10 listopada 2016 o godzinie 12:56:50 napisał:
  Mój bilet ma numer ponad 3 000...czy to znaczy, ze juz tyle biletów sprzedano ? Czy jest to nr serii?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Rysio" dnia 10 listopada 2016 o godzinie 14:38:15 napisał:
  kto na to chodzi? to dziadostwo!. lepiej M jak miłość obejrzeć w TV niż patrzeć na IV lige patałachów.
  0
  0
 • "Do Rysip" dnia 10 listopada 2016 o godzinie 18:24:34 napisał:
  Za twoje nikt nie chodzi
  0
  0
 • "Rzetelny" dnia 10 listopada 2016 o godzinie 18:52:45 napisał:
  @hm Dziś pytałem o to samo. To sa niby numery biletów od poczatku sezonu. Bardziej mi to wygląda na numer w poszczególnym bloczku
  0
  0
 • "Student" dnia 10 listopada 2016 o godzinie 19:24:38 napisał:
  To dziwne ale znajomy miał na Lubliniance numer dwucyfrowy (frekwencja około 800) a na kłosie coś koło tysiąca (wówczas frekwencja nie przekroczyła 400) tak więc chyba numeracja jest zmieniana co kilka meczów. Chociaż nie wydaje mi się, aby sprzedano tyle biletów od tego czasu (przecież ulgowe i normalne maja oddzielną numeracje, więc oznaczałoby to lekką ręką licząc 5-7 tys biletów sprzedanych od tego czasu. Tak więc nie przywiązujmy uwagi do numerów.
  0
  0
 • "z dala" dnia 12 listopada 2016 o godzinie 6:56:22 napisał:
  ciekawe co student jeszcze wymysli zeby wyszlo ze na mecze przychodzi po 3000 kibicow. numer biletu "hm" mowi wszystko - od poczatku sezonu sprzedano razem troche ponad 3000 biletow. na jeden mecz wychodzi mniej wiecej tyle samo co na amspn.
  0
  0
 • "Student" dnia 12 listopada 2016 o godzinie 11:09:46 napisał:
  Jeżeli dla Ciebie, miernoto matematyczna, ponad 3000 x 2 (naprawdę za trudne, że bilety normalne i ulgowe maja oddzielną numeracje?) to około 3000, to współczuję Twoim rodzicom. Dochodzą karnetowicze, kobiety, dzieci, zaproszeni i z pewnością jest te 8000 w tym sezonie, co daje około tysiąc na mecz. Prosta matematyka. Jak widać dla niektórych za trudna...
  0
  0
 • "deco" dnia 13 listopada 2016 o godzinie 10:16:38 napisał:
  Wie ktoś może czy gdzieś będzie relacja live w necie? Przydałaby się dla tych co daleko od Zamościa.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ciciolina z Bis...
Pedofilia czy homoseksualizm.. to znamy,...
Z tą Radą Nadzorczą to chyba żartuje...
Thomas
Kogoś chyba tutaj trafi :)...
Batman 2 minuty temu
Do eva dobrze powiedziała przedmówczyn...
Ekonomistka 22 minuty temu
Kontroluje Rada Nadzorcza. Swoją drogą...
kjm 33 minuty temu
tytuły przed nazwiskami księży to ozn...
antyklerykał
Ja widzę rolę kleru w społeczeństwie...
eva
Ty lepiej powiedz mi ile dzieci jest mol...
Solfernus
A co tam na plebanii w Wielączy ? Bez z...
Joanna
Ciekawe ilu z nich zostało przeniesiony...
Wielmożny Pan ...
To nie ma już koncertów w podzamojskic...
z_boku
Piszą że dziennik, ale materiału wyst...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny