Społeczeństwo i patriotyzmPiotr Rogalski 1 sierpnia 2014 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Meble do zabudowy – oceniaj producentów

Ranking meble na wymiar 2014
R E K L A M A    B O A R D

Teraz czas na ocenę producentów mebli do zabudowy. Zbieramy głosy konsumentów o wykonawcach szaf wnękowych i mebli do kuchni.

 

Redakcja liczy na solidną, konsumencką ocenę oferty zamojskich producentów mebli na wymiar.  Co oferują działający w naszym mieście meblarze specjalizujący się w produkcji i montażu mebli dopasowanych do konkretnego wnętrza i spełniających oczekiwania klientów? Z naszych danych wynika że przede wszystkim meble kuchenne i szafy wnękowe. Również szafy do sypialni, pawlacze i inne rozwiązania organizujące przestrzeń w nietypowych pomieszczeniach. Rzadziej zamojscy klienci zamawiają całe garderoby. Według nieoficjalnych informacji w Zamościu działa blisko stu różnych wykonawców tego rodzaju usług. Wielu w szarej strefie. Najwięksi, najbardziej znani i reklamujący się w mediach lub za pomocą ulotek zostali zebrani w naszym rankingu konsumenckim.

 

Pytaliśmy przypadkowo wybranych zamościan co jest (albo co było ważne) ważne w wyborze usługodawcy w przypadku zakupu mebli na wymiar. Konsumenci zwracają uwagę na projekt i solidność wykonania. W wielu przypadkach usłyszeliśmy opowieści o nieprofesjonalnym podejściu do montażu: złych wymiarach będących skutkiem niefachowego wymiarowania, czy „rozgrzebanej na tygodnie roboty”. Z drugiej strony właściciele firm wykonujących meble na wymiar wskazują na permanentne niezdecydowanie klientów i ciągłą zmianę oczekiwań.

 

W ranking.roztocze.net interesuje nas jak internauci – na podstawie własnych doświadczeń i również zasłyszanych opinii – oceniają zamojskich producentów mebli na wymiar. Jaki jest standard oferowanych przez nich usług? Zwróćmy uwagę np. na jakość materiałów i okuć. Oceńmy jakość projektu i jego wizualizację. Pokażmy którzy monterzy to profesjonaliści w każdym calu. Mamy nadzieję, że przyznanie gwiazdek w pięciostopniowej skali (1-5 gwiazdek), za pomocą 9 parametrów, pozwoli na bardziej szczegółową ocenę. Zapraszamy do wskazywania słabych i dobrych stron zamojskich producentów mebli do zabudowy.

 

Oceń zamojskich producentów mebli na wymiar TUTAJ

 meble-na-wymiar-ranking-2014tresc

 

Producentów mebli do zabudowy oceniamy do 13 sierpnia.

Wcześniej ocenialiśmy:
zamojskie szkoły jazdy (wyniki TUTAJ)
zamojskie sklepy z modą męską (wyniki TUTAJ),
ogródki kawiarniane na Starym Mieście (wyniki TUTAJ),
zamojskie markety i składy budowlane (wyniki TUTAJ),
zamojskie pizzerie (TUTAJ wyniki),
zamojskie markety spożywcze (TUTAJ wyniki),
zamojskie szkoły ponadgimnazjalne (TUTAJ wyniki),
zamojskie osiedla (TUTAJ wyniki).

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Piotr Rogalski
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
zamoy
Na transparentach powinno być 'Nie chce...
Tutejszy
Nie wiem skąd się bierze u kierowców ...
ak
Jeżeli chodzi o prawo własności, to t...
observer
To jakieś myślenie głęboko socjalist...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018