R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara18 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4429 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy ()

Marek Motyka trenerem Hetmana Zamość

Fot. Daniel Czubara

R E K L A M A    B O A R D

Możemy powiedzieć to już oficjalnie. Były reprezentant Polski i doświadczony trener, Marek Motyka został nowym szkoleniowcem drużyny Hetmana Zamość.

Dziś Marek Motyka podpisał kontrakt z zamojskim klubem. Trener związał się z Hetmanem do czerwca 2019 roku. Nowego szkoleniowca przedstawiać kibicom raczej nie potrzeba, ale dla kronikarskiego obowiązku wyjaśnijmy. Marek Motyka w przeszłości był piłkarzem Hetmana-Kadexu, czy Wisły Kraków. Grał na pozycji prawego obrońcy. Rozegrał osiem spotkań w barwach reprezentacji Polski.

Jako szkoleniowiec prowadził grające w Ekstraklasie: Szczakowiankę Jaworzno, Polonię Warszawa, Górnika Zabrze, Polonię Bytom, Koronę Kielce. Ostatnio prowadził IV-ligową drużynę Concordii Knurów.

Marka Motykę wśród trenerów w Polsce rozsławiła słynna “szarańcza”, czyli sposób rozgrywania rzutu rożnego. Określenie to dotyczy sposobu, w jaki parę lat temu piłkarze Polonii Bytom, grając wówczas w Ekstraklasie, rozgrywali rzuty rożne. Zazwyczaj jednocześnie kilku z nich wbiegało w pole karne rywala, próbując zagrozić jego bramce. Czynili to tak sprytnie, by rozbiegając się, w mgnieniu oka, absorbować uwagę przeciwników. Czy tej wiosny zobaczymy “szarańczę” w wykonaniu piłkarzy Hetmana?

Marek Motyka w roli szkoleniowca IV-ligowego Hetmana zadebiutuje w najbliższą sobotę na stadionie przy ul. Królowej Jadwigi, w meczu z Włodawianką Włodawa.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "KJ8" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 16:00:42 napisał:
  I o to chodzi ! W końcu doświadczony trener ( bez urazy dla p Rysaka, który na pewno miał jak najlepsze intencję), który może przygotować Hetmana na przyszły sezon by awansować.
  10
  5
  R E K L A M A
 • "..." dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 16:07:18 napisał:
  Bardzo dobra informacja ;)
  10
  3
 • "Okiem Eksperta" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 16:08:11 napisał:
  Zastanawia mnie kilka kwestii organizacyjnych w klubie. 1. Co robi w nim dalej Piotr Trześniewski, skoro to on kręci i dodaje na swoim kanale YT skróty meczów? 2. Kiedy w końcu doczekamy się profesjonalnego profilu na facebooku naszej drużyny? 3. Czy ktoś z zarządu rozmawia z jakimikolwiek sponsorami? Na jesieni w kuluarach wiele mówiono o "poważnym inwestorze" chcącym zainwestować w Hetmana i zrobić tu porządną piłkę. Czy nie jest tak, że tenże inwestor chciałby po prostu podejmować decyzje odnośnie funkcjonowania klubu, a zarząd fundacji chce mieć monopol w kwestii rządzenia klubem i dlatego woli zrezygnować z zastrzyku gotówki?
  3
  4
 • "ASYSTENT?" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 16:19:57 napisał:
  Kto asystentem?
  4
  1
 • "ASYSTENT?!?!" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 16:44:06 napisał:
  "Obecny sztab szkoleniowy nie ulegnie zmianie. Asystentem nowego szkoleniowca będzie, Jacek Szczyrba oraz Krzysztof Krupa a za bramkarzy odpowiadał będzie Włodzimierz Kwiatkowski." AHA.
  3
  4
 • "hm" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 16:57:47 napisał:
  Dobra informacja. Tylko dlaczego niektórzy działacze wciąż są w klubie? Mam wrażenie,że Pan Motyka to dorażne koło ratunkowe a koncepcji rozwoju klubu jak nie było tak nie ma. No ale przecież mamy 2 lata czasu jak mówi ,,Manager'' klubu.
  5
  3
 • "Jaro" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 17:05:42 napisał:
  W końcu bardzo dobry ruch ze strony klubu, może nie w tym ale w przyszłym sezonie awans powinien być. Powodzenia Panie Marku !
  9
  1
 • "Pigmalion" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 18:17:45 napisał:
  Brawo! Bardzo dobry manewr. Jestem pewny, że spokojna praca pod kierunkiem pana Marka Motyki zaprocentuje awansem w przyszłym sezonie. Właśnie takiego doświadczonego trenera tu brakowało. Był potrzebny ktoś zewnątrz aby trochę zmienić mentalność miejscowych piłkarzy.
  7
  3
 • "pingpong" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 18:36:40 napisał:
  z motyką na księżyc....
  6
  10
 • "kibic lat 80" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 23:11:01 napisał:
  Jak ktos mówi że za stary.... Zobaczcie Władka Gąsiora. Ma w Siarce może dwóch pilkarzy z tzw nazwiskiem, a reszta to biegająca młodzież i jak to poustawiał! Jak kiedyś Hetmana. Co do Wełcza dajcie mu czas to naprawić. Naprawdę razem z kumatym trenerem mógłby to fajnie zorganizować. Dla mnie w fundacji to strzał w "9tke". Motyka zostawił w Zamościu troche zdrowia i z przyjemnoscią coś jeszcze od siebie nam da. Martwi mnie tylko szeroka kadra trenerska. W 5 lidze dwóch asystentów i trener bramkarzy???????? Chyba że to akcja charytatywna. Wole dwóch szybkich maserów niż 3 krzykaczy na ławce.
  5
  2
  R E K L A M A
 • "Okiem Eksperta" dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 12:43:18 napisał:
  Nadal nie podoba mi się to, co dzieje się w klubie ! Oczywiście, Marek Motyka na plus, ale co robi w nim jeszcze Welcz? Jeździ na Borussia - Legia i do Poznania, niech on lepiej zostanie dyrektorem sportowym Legii niż Hetmana. Po co nam kibic jakiegoś obcego klubu na stanowisku w klubie...
  7
  8
 • "Hm" dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 18:45:41 napisał:
  Niestety ilosc osob w sztabie Hetmana wywoluje smiech na sali..Prezes..dyrektor sportowy..trener..2 asystentow trenera...trener bramkarzy..Smiac sie czy plakac??Smutne to szastanie miejskimi pieniedzmi..to podwórkowa liga a nie extraklapa.
  8
  3
 • "Do Hm" dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 21:40:22 napisał:
  Nie ILOŚĆ osób, tylko LICZBA osób. Słowa ilość używamy do rzeczowników niepoliczalnych.
  3
  4
 • "Hmmmmm..." dnia 19 kwietnia 2017 o godzinie 21:48:08 napisał:
  "Do Hm" zaliczył właśnie istotny wkład w rozwój futbolu na Zamojszczyźnia. Niesamowicie trafna i znacząca refleksja. Może skutkować awansem Hetmana do Ekstraklasy.
  6
  4
 • "Kim Dzong Gong" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 7:54:00 napisał:
  Jarania w Zamosciu ciag dalszy....reaktywacja wielkiego hetmana....najlepszy sklad ....najsilniejsza druzyna.... wygrana liga i awans do 3 ligi.....teraz Motyka.....kolejne pompowanie balonika i kolejne wielkie bum.Za chwile ci co teraz krzycza ze Motyka narobi nie wiadomo co beda pierwsi na niego pluli jak zremisuje czy przegra kilka spotkan....a przegra i zremisuje bo zespol zostal zle przygotowany,zle przepracowana zima odbije sie na nastepnej jesieni czy do nastepnej zimy aby przygotowac druzyne Motyka dotrwa? A moze jak nie bedzie wynikow wykreci hetmanowi taki sam numer jak teraz wykrecil concordii i pojedzie w sina dal za kolejna kasa golic kolejne klubiki?
  4
  5
 • "do przedmówcy" dnia 20 kwietnia 2017 o godzinie 12:15:44 napisał:
  Za kolejną kasę idą trenerzy z niższej klasy rozgrywkowej czy szkolący młodzież. Tak ci panowie mają.
  1
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
tys prowda
A jak Hetman będzie grał ligowe mecze ...
kibic
Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić,...
swojak 16 minut temu
Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby...
nikt 57 minut temu
BTW po "zamojsku" oznacza komin na parki...
bmx
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem podp...
@Fucha ma racje . Najlepiej zapoznać si...
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
zamościak
pokerowa zagrywka, trzeba przyznać...
Tomek
dodam jeszcze , że zamieszczenie tego a...
Tomek
Powiem tak, odwiedzałem to "zoo" poniew...
malibu
Może to zdjęcie jest zapowiedzią kole...
Kibic
bardzo dobra wyniki i wysokie lokaty w. ...
XXX
Brawo, brawo, brawo. Trzymamy za WAS kci...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny