R E K L A M A

Z I P

Morando(nh)18 stycznia 2014 FACEBOOK | 4176 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 23 komentarze ()

Marek “Morando” Jawor

Gala MORANDO2013, foto: Katarzyna Szmit

R E K L A M A    B O A R D

Zamojską Osobowością Roku MORANDO2013 został Marek Jawor.

 

Dzisiaj w Sali Kryształowej Hotelu Artis odbyła się Gala MORANDO 2013, w trakcie której poznaliśmy laureata tegorocznej edycji Zamojskiej Osobowości Roku. Decyzją Kapituły, tytuł MORANDO 2013 został przyznany Markowi Jaworowi. Innymi nominowanymi byli: Barbara Kolbus, Waldemar Leszczyński, Alicja Saturska i Mateusz Szulakiewicz (TUTAJ więcej o nominatach).

 

jawor_morando2013_a

Marek “Morando” Jawor (foto: Katarzyna Szmit).

 

jawor_morando2013_lista

od lewej: Barbara Kolbus, Mateusz Szulakiewicz, Alicja Saturska, Waldemar Leszczyński, prezydent Marcin Zamoyski,  Bożena Kołbak – dyrektor Banku BPS S.A. O./Zamość i Marek “Morando” Jawor (foto: Katarzyna Szmit).

 

Laureatami tytułu MORANDO Zamojska Osobowość Roku są:

Marek Jawor MORANDO 2013
ks. Tomasz Winogrodzki MORANDO 2012
Maria Król MORANDO 2011
Tadeusz Wicherek MORANDO 2010
Stanisław Orłowski MORANDO 2009
Andrzej Kędziora MORANDO 2008

 

 
foto: Katarzyna Szmit

 

morando_winieta_2013

Autor: (nh)
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze:
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Szary Obywatel" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 0:27:03 napisał:
  Kapituła okazała się mądrzejsza niż spora częśc internautów, Wybrała kogoś kto żyje Zamościem, a jednocześnie jest na tyle wyrazisty w swoich dokonaniach dla miasta, że stanowi jego nieodłączny element na przestrzeni kilku dziesięcioleci. Serdeczne gratulacje Panie Marku, dla mnie z graona nominowanych był Pan jedynym, murowanym faworytem.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Krzysztof W" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 7:38:45 napisał:
  "Czemu Ty dziewczyno pod Jaworem stękasz, będzie on uważał dlaczego się lękasz?" Gratulacje Marku.
  0
  0
 • "m.f." dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 9:11:36 napisał:
  Gratulacje dla Marka ode mnie i tych wszystkich od Krakowa przez Warszawę do Gdańska, którzy wsparli go swoimi głosami. Kapitule gratuluję najlepszej decyzji - w końcu wybierano Osobowość. Wszystkim pozostałym gratuluję nominacji, a niektórym tego, że wytrzymali nie zawsze pozytywne komentarze, które można było sobie darować przy takiej okazji. Myślę, że nominacja do Morando 2013 zdopinguje tegorocznych kandydatów do realizacji pomysłów, które zapiszą się w historii miasta na długo i pozwolą im zdobyć ten tytuł w kolejnych edycjach.
  0
  0
 • "janko" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 10:19:46 napisał:
  Po co było głosowanie internautów !
  0
  0
 • "Ad" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 10:58:51 napisał:
  Czyli znowu "ściema" z tym głosowaniem internautów, które tak (nie)wpłynęło na Kapitułę, że wybrali kogo wybrać mieli. Szkoda, że tzw. elity boja się poddania ocenie ludzi. Skoro są tacy twórczy, tacy wielcy, to powinni być pewni swojego, a jak widać nie są. Szkoda.
  0
  0
 • "dziewczyna" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 11:05:18 napisał:
  Wygrała Osoba, która miała najmniej niepozytywnych komentarzy. Gratulacje dla Wszystkich. Za mało kobiet zostaje laureatami. Szanowni Organizatorzy: proszę zastanowić się nad wyłączeniem komentarzy w przyszłym roku, niech jeszcze większe decyzje ma Kapituła. Nie można pozwolić, by ludzie sfrustrowani, nieszczęśliwi wylewali swoje żale na portalu. Nie uchodzi to takiemu konkursowi i takiej nagrodzie.
  0
  0
 • "jfk" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 11:26:19 napisał:
  Gratulacje!!! Głosy internautów, i to we wszystkich sprawach, są często (niestety bardzo często) bez sensu. Niech internauci zastanawiają się nad tym w jakich sprawach co piszą i o kim piszą wtedy nie będą mieć pretensji, że ich głosy nie są brane pod uwagę. Cieszę się z trafnego wyboru kapituły. Jeszcze raz gratuluję panu Markowi Jaworowi.
  0
  0
 • "do ad" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 11:57:31 napisał:
  A kto weźmie pod uwagę głosy internautów, z instruktażem jak należy je nabijać? ..."tacy, twórczy, tacy wielcy, tzw. elity boją się ... " a do ciebie: tacy piszący, ot tak żeby pisać, bo jaką wielkością i jaką twórczością ty możesz się pochwalić? Na pewno jesteś przyjaźnie nastawiony do świata?
  0
  0
 • "krajan" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 12:31:07 napisał:
  Marku, jesteś najlepszy!!! :-) Cieszymy się bardzo i gratulujemy! :-)))
  0
  0
 • "WR" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 13:41:43 napisał:
  "Dziewczyna" ma rację: nie wolno ludzi wybranych wystawiać na lincz frustratów, którzy anonimowo potrafiliby oszkalować i świętego. W przyszłym roku organizatorzy powinni dać sobie spokój z głosowaniem internautów (skoro nie ma prawie żadnego wpływu) i WYŁĄCZYĆ KOMENTARZE. A Marek Jawor? Nie myślałam, że jest taki medialny. Na Gali pokazał swoje nowe oblicze. PRAWDZIWY ZAMOŚCIANIN I o to chodzi!
  0
  0
  R E K L A M A
 • "TORRES20400" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 13:54:52 napisał:
  Myślę, że p. Marek Jawor, słusznie został laureatem nagrody MORANDO. Gratulacje. Co do "głosowania internautów", po prostu zostało źle przygotowane i umożliwiało, powiedzmy to, na spore nadużycia. A to, że ktoś zwrócił uwagę na ten fakt, to chyba dobrze? Mam nadzieję, że w przyszłym roku, sprawa "głosowania internetowego" zostanie lepiej przemyślana i zrealizowana. I nie będzie budzić kontrowersji i wywoływać negatywnych emocji. Moim zdaniem, Nagroda MORANDO jest potrzebna i ważna. Czekam na przyszłe głosowania.
  0
  0
 • ""zamościanin"" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 14:43:49 napisał:
  Gratulacje dla Marka! Najlepszy z najlepszych! :) Cieszymy się ogromnie i pozdrawiamy serdecznie!!!
  0
  0
 • "zik" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 14:59:22 napisał:
  super! teraz 35min spaceru na dworzec PKP minie jak z bicza trzasnął!
  0
  0
 • "jfk" dnia 19 stycznia 2014 o godzinie 22:14:05 napisał:
  To szósta edycja tego wyróżnienia i jak do tej pory wybierani laureaci to "strzał w dziesiątkę". Oby tak było dalej.
  0
  0
 • "Ad" dnia 20 stycznia 2014 o godzinie 10:07:29 napisał:
  "do ad" napisałeś w stylu, a "u was to murzynów biją" i jeszcze czujesz się lepszym ode mnie i jeszcze mną pogardzasz. Zastanów się na sobą, bo ja w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obrażam. Zadałem tylko pytanie dlaczego nie brano pod uwagę głosów internautów pomimo, że taką możliwość stworzono? A techniczne niedoskonałości tego głosowania też są wynikiem złego przygotowania przez organizatorów, a nie internautów, rozumiesz.
  0
  0
 • "do jfk" dnia 20 stycznia 2014 o godzinie 11:31:36 napisał:
  Do tej pory były również same strzały w dziesiątkę. Teraz co będziesz sugerować błędne, historyczne decyzje. Weź przestań!
  0
  0
 • "nauka_polska" dnia 20 stycznia 2014 o godzinie 12:27:14 napisał:
  Serdeczne gratulacje dla pana Waldemara Leszczyńskiego który w głosowaniu internetowym okazał się bezkonkurencyjny. Niestety głosy całej rzeszy internautów, szczególnie młodych ludzi zostały zlekceważone!!! Pytam po co w takim razie urządzać głosowanie internetowe w którym ponad 1000 osób zabiera głos skoro o przyznaniu nagrody decydują wybrani???????
  0
  0
 • "młody" dnia 20 stycznia 2014 o godzinie 14:23:21 napisał:
  Gratulacje dla Pana Leszczyńskiego, za uzyskanie największej liczby głosów w najbardziej miarodajnym sposobie głosowania - fanpage facebooka. Wiemy, że Pan jest z nami a my z Panem.
  0
  0
 • "Ad" dnia 21 stycznia 2014 o godzinie 16:43:11 napisał:
  Reasumując, wybór odbył się przez Kapitułę, czyli "towarzystwo wzajemnej adoracji", bez uwzględniania głosu internautów. Dlatego wartość tego uhonorowania nie jest zbyt wielka, bo dopiero w obliczu głosowania powszechnego można przekonać się w mojej ocenie, o wartości nagrody. A tak rodzina i znajomi oraz klakierzy pozachwycali się nad sobą i laureatami, a reszta ma się cieszyć, bo tak zdecydowała Kapituła. Organizator w mojej ocenie też zawalił sprawę, bo zorganizował głosowanie internautów, a następnie w wyniku technicznych niedoskonałości nie uwzględniono tych głosów, czy tak? To ja się pytam organizatora, czy to jest poważne, czy to tylko "ściema? Nie wolno z ludzi robić sobie publicznie "jaj"...:(
  0
  0
 • "Robert Moteka" dnia 21 stycznia 2014 o godzinie 17:42:01 napisał:
  Kapituła to 13 głosów w tym 2 "internetowe". Każdy z członków Kapituły może oddać 1 głos (internet w sumie ma 2 głosy). Te głosy rozkładają się na 5 kandydatów. Reszta to matematyka. W tym roku "internet" nie był jednogłośny. Gdyby był wpływ jego wynik mógłby być bardziej znaczący. 2 głosy w Kapuitule to nadal sporo. Przypomnę, że Kapituła zostanie powiększona do 12 głosów realnych i .... no właśnie nie wiemy jeszcze ile głosów będzie "internetowych". Być może przyszłym roku głosowanie internetowe odbędzie się bez żadnych zabezpieczeń i blokad, albo nie będzie internetowego tylko SMS-owe. Kto wie. Zasady będą ustalane w listopadzie i spisane w regulaminie który jest dostępny w siedzibie Fundacji im. Bernardo Morando, przy ulicy Grodzkiej 12. Oczekujemy Waszych sugestii. p.s. "Niedoskonałość" głosowania internetowego wiąże się bezpośrednio z niedoskonałością internautów. Jednak należy dodać, że tego typu plebiscyty np realizowane za pomocą SMS-ów są powszechne a organiztaorzy nawet zachęcają do wielokrotnego głosowania za pomocą telefonu.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "TORRES20400" dnia 21 stycznia 2014 o godzinie 20:31:22 napisał:
  Znaczy się, znowu "społeczeństwo" nie dorosło do wagi sprawy? To nie chodzi o to, że organizatorzy dali d... (ciała)? To "społeczeństwo" jest winne. I teraz będzie, za karę wysyłać płatne SMSy? No gratulacje...
  0
  0
 • "Robert Moteka" dnia 21 stycznia 2014 o godzinie 20:54:26 napisał:
  Dorosło i jest odpowiedzialne i mądre co doceniamy dając w tym roku 2 głosy w Kapitule. Problem polega na znalezieniu "złotego środka", jednym się nie podoba możliwość kasowania ciasteczek i ponownego głosowania, drugim blokowaniu po adresie IP (bo niektóre sieci mają 1 adres i wówczas wyklucza się spore grono odbiorców) innym nie dochodzą e-maile z rejestracją itd. Popularny SMS, dostępny dla osób od 5 do 105 lat dałby większą liczbę głosów w kapitule. Łącząc głosowanie na stronie roztocze.net, na fb i poprzez SMS którego nr można podać np w radiu, pozwoliłby zebrać bardziej reprezentatywne grono. SMS to nie kara, przecież nie napisałem, że byłyby płatny. Nadinterpretacją moich słów jest Pańskie zdanie. SMS to oczywiście tylko propozycja. Jeżeli ma Pan jakieś inne dobre rozwiązanie chętnie rozważymy je.
  0
  0
 • "TORRES20400" dnia 21 stycznia 2014 o godzinie 22:21:46 napisał:
  Panie Robercie, po namyśle, z tymi SMSami, to nie jest taki zły pomysł. O ile, opłata za ich wysłanie, zasiliłaby jakąś "nie konfliktową" inicjatywę charytatywną tudzież "społecznie użyteczną". Piękne by to było i sprawiedliwe. Wiem, że nie jest to prosta sprawa. Ale do przyszłego głosowania jeszcze trochę czasu. Może się uda. Pozdrawiam.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Eeee
Zamość bardzo zdziadział. Parkingowa ...
kronikarz
20 minut krócej na trasie Zamość - Lu...
eRPe
I co z tego, że powstanie sztuczny zaka...
hm
Mecz wiosny lecz niestety wszystko już ...
haha
Straż Miejska będzie się popisywać s...
STYX
Substytut wojska.......
STYX
Czy pokazanie tabeli rozgrywek, to tak d...
STYX
To Polska jest państwem niepodległym ?...
Thomas
Od zawsze uważałem że Andrzej Wnuk b...
Rumcajs
Ekonomik jak zwykle na najwyższym pozio...
qwerty
W mojej ocenie najgorszy prezydent w his...
Dirty Harry
Brawo Andrzej Wnuk! Najlepszy prezydent ...
name
Kosofski ma lumbago w prawej nodze? ...
prq
Łącznica w Zawadzie skróci czas przew...
K.
Proponuję dołączyć do współpracy p...
prq
@zig: Piszesz bzdury. Teraz do Lublina j...
Robercik
Po skończonym remoncie trasy Lublin Wa...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny