R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćRobert Moteka1 marca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 25 komentarzy ()

Mapa bez ulic w kalendarzu miejskim

Zamość w openstreetmap.org

R E K L A M A    B O A R D

Zamość ostatnio nie ma szczęścia do promocji swoich atutów.
Nowe kalendarze promujące stronę gospodarka.zamosc.pl co za tym idzie podstrefę gospodarczą i inne przymioty gospodarcze miasta, wydrukowano z błędem. Wykrył to radny Rafał Zwolak(.Nowoczesna). Chodzi o mapę miasta, która znajduje się na początku miejskiego kalendarza. Mapa nie ma kilku ważnych ulic w tym Strefowej przy której są jeszcze wolne grunty inwestycyjne Specjalnej Strefy Ekonomicznej.  Poniżej materiał z wypowiedzią radnego i dyrektora Tomasza Kossowskiego.

 

Śpieszymy z poradą.  OpenStreetMap to darmowy serwis ze świetnymi mapami i licencją ODbL na ich wykorzystanie.  Doskonała rzecz w pełni za darmo do takich zastosowań.
Strona z mapą – kliknij
Strona z treścią licencji – kliknij

 

Autor: Robert Moteka
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Hejt" dnia 1 marca 2017 o godzinie 7:34:03 napisał:
  Tak to jest panie radny Zwolak, jak się hejtuje, to można trafić na swego serdecznego kolegę. Nie głupio Panu?
  9
  10
  R E K L A M A
 • "stare miasto" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:11:26 napisał:
  szkoda mi pana Tomasza, za to że w czasie wyborów Zwolak podczepiał się na Starym Mieście ze swoimi ulotkami pod pana Tomasza-lepsze wzięcie-to mu zapłacił jak serdecznemu koledze / panie Tomaszu i tak jesteś z klasą!
  8
  7
 • "Iwona" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:12:14 napisał:
  I tego oczekuję od Nowoczesnej. Konkretnie pokazują co można zrobić lepiej za te same pieniądze. To nie hejt wskazać urzędnikowi co zrobił źle. A w zamojskiej promocji to już kolejna wpadka. Rok temu też chyba z Nowoczesnej zwrócili uwagę na przekreślanie herbu Zamościa przez urzędnika. A teraz urzędas chce wydawać 23 tys na mapę, którą można mieć za darmo ? Niech się od Moteki uczą.
  14
  9
 • "ja" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:12:50 napisał:
  To nie jest mapka Panie Radny, tylko skrócony plan. Może odrobinę inteligencji.
  9
  10
 • "spec" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:20:39 napisał:
  Panie Tomaszu - z całym szacunkiem, ale dał się Pan wciągnąć w partacką robotę. Półśrodki to nie była Pana domena, prawda? Jak można tłumaczyć się w tak infantylny sposób? Nie bierzcie się za coś na czym się nie znacie. Jak można zareklamować Zamość "tylko troszkę" ? Przecież inwestor przede wszystkim interesuje się infrastrukturą i przygotowaniem miasta do inwestycji!!!! Nie twierdzę, że przedsiębiorcy będą studiować te mapki, ale jeżeli już coś się robi (i wydaje na to pieniądze) to warto to zrobić porządnie. Pomijając fakt partackiej roboty - sami podrzucacie tematy do krytyki.
  12
  2
 • "ja" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:21:26 napisał:
  Nie wiele można się nauczyć. Znam lepszych nauczycieli. A za darmo to można dostać w gębe.
  5
  5
 • "antymoher" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:27:11 napisał:
  Kolejna kompromitacja.Żenada i disco polo
  13
  4
 • "spox" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:46:22 napisał:
  Ta mapka od Moteki super. Aktualna i z większymi firmami i w dodatku za darmo a z Ratusza by chcieli już 23 tysie naszej kasy wydać.
  10
  5
 • "spox" dnia 1 marca 2017 o godzinie 8:47:04 napisał:
  I jeszcze nie powiedzieli ile te 2000 kalendarzy z takim babolem kosztowało.
  8
  3
 • "geodeta" dnia 1 marca 2017 o godzinie 9:30:04 napisał:
  Generalnie dyrektor wydziału wydając pieniądze ma ustawowy obowiązek dbać o jakość ich wydawania. Mam nieodparte wrażenie, że większość urzędników dba tylko o swoje przychody i korzyści mając w dupie jakość, skuteczność i zasadność wydatków pozostałych. Gospodarność to tajemnicze słowo którego nikt nie pojmuje w tym urzędzie. A Kossowski... no cóż na mój gust przereklamowany, jakby go posadzić "na swoim" to by upadł w rok. Brak pomysłów, wnioski zlecane zewnętrznej firmie, taki wygadany czarodziej przyspawany do urzędu.
  11
  2
  R E K L A M A
 • "Anka" dnia 1 marca 2017 o godzinie 9:36:29 napisał:
  Ja dobrze usłyszałam, że Kossowski powiedział, że poprawienie mapki by kosztowało 23 tys ? Czyli wiedział, że starą wklejają i zamiast znaleźć rozwiązanie to zlecili wklejenie starej mapy ? Moteka od razu pokazał skąd aktualną mapę mieć za free. I super Zwolak podpowiedział, że trzeba było na mapie strefę zaznaczyć i ten niby super grunt pod inwestycję. Wtedy to jest promocja a nie tylko wydawanie kasy. I jeszcze będą się tym chwalić ...
  11
  4
 • "Mor2" dnia 1 marca 2017 o godzinie 10:02:48 napisał:
  Kossowski dał du... a Zwolak go pogrążył. KOLEGA!
  9
  2
 • "Anka" dnia 1 marca 2017 o godzinie 10:07:50 napisał:
  Zwolak nie jest od tego żeby sprawdzać czy kolega zawalił czy nie kolega. Dobrze podpowiedział jak trzeba było zrobić i niech następnym razem z tych podpowiedzi korzystają. A Kossowskiemu Wydział Promocji nie powinien był pomóc ?
  13
  5
 • "antymoher" dnia 1 marca 2017 o godzinie 10:19:22 napisał:
  Po ostatnich "popisach" tego wydziału może i dobrze że nie pomógł :-)
  11
  5
 • "Anonim" dnia 1 marca 2017 o godzinie 10:25:54 napisał:
  jaka porada. Wow. Cóż wymagać pd przy...
  3
  7
 • "?!?" dnia 1 marca 2017 o godzinie 11:25:19 napisał:
  wielkie halo mapa w zeszycie, teraz wszystko jest w necie,
  4
  4
 • "observer" dnia 1 marca 2017 o godzinie 11:34:52 napisał:
  niech ktoś w takim razie zapłaci za bubel
  9
  4
 • "wyborca" dnia 1 marca 2017 o godzinie 11:36:03 napisał:
  Wielki problem "wielkiego" miasta, przed wyborami nie widzą innych istotnych problemów tylko zastępcze nic nie znaczące. ŻENADA klubie wzajemnej adoracji !
  4
  10
 • "Andrzej" dnia 1 marca 2017 o godzinie 12:02:47 napisał:
  Drobiazgi decydują o całokształcie. Schrzanione prezentacje, nieaktualne mapy, przedwczesne chwalenie się inwestorem .... I tylko potem efektów brak
  9
  4
 • "Tak jest" dnia 1 marca 2017 o godzinie 13:33:13 napisał:
  Zawsze miałem pana Kossowskiego za bardzo kompetentnego urzędnika tym bardziej jestem zdegustowany jego wyjaśnieniem . To jest niesamowite , ze świadomie wydrukowano mapkę zawierającą błędy. Przede wszystkim pan Kossowski sam sobie zaprzecza, ponieważ skoro jak twierdzi jest to tylko mapka poglądowa to dlaczego obiecuje, że za rok ją zmieni na właściwą. Argument o dodatkowych kosztach związanych z uaktualnieniem mapki jest żenujący. To może należało wydrukować kalendarze np bez okładek , wówczas byłoby jeszcze taniej. Gdyby tego typu argument padły z ust dyrektora wydziału promocji miasta wówczas zapewne nikt by się specjalnie nie zdziwił ale jeżeli takie głupoty wypowiada były Z-ca Prezydenta Miasta to już gruba przesada
  11
  3
  R E K L A M A
 • "spec" dnia 1 marca 2017 o godzinie 15:38:16 napisał:
  do "Tak jest" Pełna zgoda. Niestety chyba powiedzenie "kto z kim przestaje takim się staje" - znajduje tu swoje zastosowanie. Miejmy nadzieję, że to "wypadek" bo też cenię bardzo Pana Kossowskiego.
  9
  1
 • "doceniaj, doceniaj" dnia 1 marca 2017 o godzinie 16:44:59 napisał:
  Ale tak własnego kumpla, po którego garbie się wylazło na światło dzienne, strzelić w poroże? Fe. Kapować nie wolno, ale odegrać się jak najbardziej pokrzywdzonemu przystoi...
  4
  3
 • "normalny" dnia 1 marca 2017 o godzinie 20:14:36 napisał:
  Zamość to po prostu miasto nieudaczników-kiedyś był kalendarz z gazety ze żle wydrukowanymi miesiącami,teraz błędnie wydrukowana mapa,beznadziejni translatorzy,którym klienci(!) sami pokazują błędy,kasjerki,które nie umieją liczyć pieniędzy i praktycznie co chwilę takie sytuacje.Klient,gość etc musi myśleć za nich w myśl hasła klient nie nasz Pan.
  9
  2
 • "bik" dnia 1 marca 2017 o godzinie 21:36:56 napisał:
  miałem pana Kossowskiego za dobrego urzędnika ale to wyjaśnienie jest co najmniej smieszne. wydrukowano mapkę zawierającą błędy!!!, po co? nie trzeba było jej robić wcale. Teraz sobie sam zaprzecza, ponieważ skoro jak twierdzi jest to tylko mapka poglądowa to dlaczego obiecuje, że za rok ją zmieni na właściwą. Taka promocja dla firm wspaniale. Co niedawno zrobił wydział promocji? najpierw przekreslenie herbu miasta potem zakaz zakazów. Niestety kto z kim przystaje... Takie zycie, a szkoda
  7
  1
 • "Marek" dnia 2 marca 2017 o godzinie 9:16:12 napisał:
  https://www.youtube.com/watch?v=n9JmDdleGD0
  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
perła
Zawiślak rzucony na kolana !,ale upokor...
fifi
Poseł Zawiślak najpierw przekuł wygra...
Daniel Czubara 17 minut temu
@observer to nie naginanie faktów, ani ...
observer 35 minut temu
do redaktora - "uzyskał poparcie PIS, p...
video lupum 38 minut temu
Thomas, kozacy to nie ukraińcy, proszę...
Zawisza 40 minut temu
Sukcesy to 230 mln złotych dofinansowan...
??? 43 minuty temu
Pan Gliwiński to chyba PSL...
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny