Dom i Ogród | Reklamatekst nadesłany | kategoria: REKLAMA14 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Małe tanie domy za mniej niż 200 tys. Zbuduj dom w cenie mieszkania!

R E K L A M A    B O A R D

Nie ma nic w życiu za darmo – o tym jak trafne jest to sformułowanie, przekonujemy się wiele razy. Czasem jednak rzeczywistość potrafi nas zaskoczyć! Tak jest z domami, których budowa jest oczywiście droga, ale jak się okazuje, można je postawić już za mniej niż 200 tysięcy złotych! Jak to możliwe?

Własny dom – czy to tylko marzenie?

Niektórym nawet przez myśl nie przechodzi wizja, że mogliby zamieszkać w domu jednorodzinnym. Marzenia być może takie są, ale ich często nie traktuje się poważnie, raczej jak sen, coś niezwykle odległego, nierealnego do wykonania. Tak wiele osób podchodzi do kwestii związanej z budową domu, bo taki projekt kojarzy się z ogromnymi kosztami. Zresztą wystarczy porozmawiać z osobą, która ma już za sobą stawianie domu, by szybko zweryfikować swoje zamierzenia.

Tymczasem od kilku lat do świadomości społecznej przebijają się komunikaty mówiące o tym, że własny dom wcale nie musi tak dużo kosztować. Technologie, także w zakresie budownictwa, zmieniają się z każdym kolejnym rokiem, co zwiększa paletę dostępnych rozwiązań. Wśród droższych znajdą się też i te tańsze. Jeśli więc marzymy o własnym gniazdku gdzieś na końcu świata, nie załamujmy rąk, bo domy za mniej niż 200 tys. zł są możliwe do wybudowania.

Niedrogi projekt domu – to możliwe!

Oszczędzać warto już od samego początku, a to możliwe za sprawą gotowych projektów. W przeszłości, gdy do wyboru była tylko pomoc architekta przygotowującego indywidualny szkic, koszty były wyższe, zresztą także obecnie, jeśli wybierzemy jego pomoc, zapłacimy więcej. Gotowe projekty domów to więc duża szansa na zmniejszenie obciążenia finansowego jeszcze przed faktycznym rozpoczęciem prac budowlanych. A to niezwykle istotne, bo dobry początek zachęca do dalszych działań!

Co jeszcze ciekawsze, dostępne są różne rodzaje domów, bo choć z jednej strony są te bardziej popularne jak dom z poddaszem użytkowym czy dom parterowy – domoweklimaty.pl, to dla osób poszukujących czegoś innego – projektów nowoczesnych, energooszczędnych czy na wąską działkę – również jest ogromny wybór. Ten dobry start jest niezwykle wartościowy, ale to dopiero rozgrzewka, bo prawdziwy wyścig zaczyna się podczas budowy.

Chcemy taniej? System gospodarczy pomoże

Przeglądając cenniki firm budowlanych, można z niedowierzaniem złapać się za głowę. Jak zaś podliczymy wszystko, co trzeba wykonać, to zdumienie stanie się jeszcze większe. Zastanawiać się możemy w tej chwili, jak budowanie nie musi być drogie, skoro tyle to kosztuje? A przecież to tylko robocizna, a trzeba doliczyć jeszcze koszty materiału!

Na szczęście wiele prac możemy wykonać samemu, czyli systemem gospodarczym. Z jednej strony oszczędzamy na robociźnie, z drugiej dostosowujemy tempo prac do własnych możliwości finansowych. Aby jednak ten plan rzeczywiście się powiódł, musimy zastanowić się poważnie nad swoimi umiejętnościami, ale i dyspozycyjnością. Czy poradzimy sobie z zadaniami, które nierzadko wymagają ogromnej wiedzy, siły i precyzji? Czy pogodzimy to z pracą zawodową bez uszczerbku dla finansów osobistych? Czasem bowiem bywa tak, że ktoś poświęca się budowie domu, a zaniedbuje to, z czego ma pieniądze, czyli ze swojej pracy. A jak ich nie ma, to jak skończymy dom?

Jak więc widzimy, życie czasem potrafi zaskoczyć, także w tych chwilach, gdy myślimy, że nie ma szans, nie ma opcji, musi być drogo. Odpowiedni gotowy projekt i system gospodarczy – te dwa elementy przyczyniają się do znaczącego obniżenia kosztów budowy. Czy jednak to rozwiązanie jest dla nas, czy jednak wolimy zapłacić więcej, zatrudnić ekipę budowlaną i zająć się tym, w czym naprawdę jesteśmy dobrzy?

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany | kategoria: REKLAMA
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Xxx
Brawo, gratulacje!!!! Szkoda tylko, że ...
z_boku
Zamość nie Monaco, gokarty to taka For...
ciekawy
czego nie rozumiesz w slowie najprawdobo...
^_^
polecamy zatyczki do uszu z apteki...
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Supertotobet
https://superotobetyenigiris.com...
Thomas
Ja wiem o tym i chodzi o 2006 rok. Tylko...
ja
do Thomasa - sprawa spalarni to nie popr...
Oko
Złote a skromne... chciałoby się zacy...
Jurek
Co za idiota wymyślił wyścigi gokart...
Zamojska Konopielka@ Ten cytat z Konopie...
Zamojska Konopi...
Osiedle domków jednorodzinnych w Zamoś...
kontra
Pomyśl TWS chwilę. Wogóle nie jest to...
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018