R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja22 grudnia 2016 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Mała Liga Piłki Ręcznej – zagrały „podstawówki”

Fot. M. Łyś
R E K L A M A    B O A R D

W prowadzonej przez MKS „Padwa” Małej Lidze Piłki Ręcznej drugi już turniej rozegrali uczniowie szkół podstawowych.

Do rozgrywek zgłosiło się 9 szkół podstawowych z Zamościa i powiatu zamojskiego. Pierwsza seria spotkań została rozegrana 29 listopada br.

Wyniki I turnieju – 29.11.2016r.

SP Zwierzyniec – SP Łabunie 13 : 9 

SP 8 Zamość – SP Zawada 4 : 4 

SP Żdanów – SP 3 Zamość 6 : 6 

SSP Zamość – SP 2 Zamość 5 : 5 

SP 9 Zamość – SP Zwierzyniec 15 : 9 

SP Łabunie – SP 8 Zamość 12 : 4 

SP Zawada – SP Żdanów 3 : 9 

SP 3 Zamość – SSP Zamość 2 : 10 

SP 2 Zamość – SP 9 Zamość 4 : 14 

Druga seria Małej Ligi Piłki Ręcznej została rozegrana 20 grudnia br. Z powodu nieobecności reprezentacji SP 2 Zamość oraz SP Żdanów odbyło się tylko 7 spotkań.

Wyniki II turnieju – 20.12.2016r.

SP Łabunie – SSP Zamość 10 : 9 

SP Zwierzyniec – SP 8 Zamość 17 : 1 

SP Zawada – SSP Zamość 3 : 16 

SP 9 Zamość – SP Łabunie 11 : 13 

SP 3 Zamość – SP 8 Zamość 8 : 3

SP Zawada – SP 9 Zamość 4 : 15

SP 3 Zamość – SP Zwierzyniec 8 : 13

Tabela Małej Ligi Piłki Ręcznej dla szkół podstawowych po drugiej serii rozgrywek jest do pobrania pod tekstem.

Ekipy biorące udział w zawodach zagrały w następujących składach:

Szkoła Podstawowa w Łabuniach – Piotr Dec, Wiktoria Draczka, Konrad Drączkowski, Bartłomiej Duda, Kacper Halej, Wiktor Hołys, Kacper Kobieluch, Tomasz Miller, Paweł Niemczycki, Jakub Piela, Dawid Skiba, Natalia Torba, Adrian Tyc i Robert Zgnilec. Opiekunami zespołu są Wojciech Groniewski i Zbigniew Podkański.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu – Damian Bernatowicz, Sebastian Brodziak, Arkadiusz Gaca, Sebastian Gaca, Mateusz Grzeszata, Kacper Laskowski, Oliwier Łyś, Maciej Nizioł, Stanisław Paszt, Bartłomiej Skiba, Marcin Winiarski i Gracjan Zub. Opiekunem zespołu jest Tomasz Flis.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu – Jakub Bekas, Mateusz Czerwonka, Kacper Głuszek, Daniel Irtugan, Kacper Kierepka, Patryk Książka, Piotr Kuryło, Dawid Palak, Kamil Tur, Adam Winiarski, . Opiekunem zespołu jest Robert Martyniuk.

Szkoła Podstawowa nr 8 w Zamościu – Mateusz Chmiel, Andrzej Jankowski, Bartłomiej Klajn, Wiktor Miechowiecki, Dawid Osuchowski, Igor Podskarbi, Kamil Popik, Mikołaj Ryń, Paweł Styk i Miłosz Wójcik. Opiekunem zespołu jest Piotr Szozda.

Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu – Kacper Borek, Bartłomiej Drzewicki, Piotr Ferenc, Max Klus, Szymon Koc, Kacper Kossowski, Piotr Mądrzak, Krystian Naworol, Filip Obst, Dawid Pieczykolan, Szymon Sadowski, . Opiekunem zespołu jest Wiesław Puzia.

Społeczna Szkoła Podstawowa w Zamościu – Mateusz Dudek, Julian Gadaj, Tymoteusz Majewski, Julian Malec, Mieszko Mazurkiewicz, Tomasz Owsik, Marcin Semczuk, Wiktor Wach i Jan Wojciechowski. Opiekunem zespołu jest Jacek Szponar.

Szkoła Podstawowa w Zawadzie – Paweł Bździuch, Szymon Czerniec, Kamil Dobromilski, Aleksander Fus, Maciej Grabek, Ernest Hałasa, Igor Kukułowicz, Przemysław Kuron, Bartłomiej Litkowski, Przemysław Marchwicki, Kacper Ordyniec, Jarosław Panuciak i Dawid Sołtys. Opiekunem zespołu jest Tomasz Moch.

Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu – Szymon Adamczuk, Karol Antosz, Krystian Bzdeń, Marceli Bździuch, Jakub Cielica, Damian Greszta, Sebastian Guz, Mikołaj Kowalski, Michał Kozioł, Paweł Krajewski, Dawid Lalik, Szymon Nalepa, Paweł Rapa, Mateusz Sztejmer, Jakub Ukalski, Jan Żołdak. Opiekunem zespołu jest Jan Osmulski.

Szkoła Podstawowa w Żdanowie – Kacper Gradziuk, Igor Harasim, Mateusz Horodko, Artur Mazurkiewicz, Bartosz Łyś, Jakub Siek, Sebastian Stańczyk, Mikołaj Struk, Maciej Zielonka i Daniel Ziemba. Opiekunem zespołu jest Mateusz Ferens.

Kolejna runda spotkań szkół podstawowych – podobnie jak rozgrywki dla gimnazjów – zostanie rozegrana w lutym 2017r.

Mała liga piłki ręcznej – tabela SP

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny