Lifestyle | Rzeszów | Turystyka | ZamośćRedakcja27 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Majówka z POLREGIO już od dzisiaj

Torowisko. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Na najbliższy weekend majowy POLREGIO przygotował specjalną ofertę „Majówka z POLREGIO”, przez 10 dni można jeździć pociągami REGIO i intereREGIO za 49 lub 83 zł.

Wycieczka do Sandomierza? A może spacer po zamojskim rynku? W majowy weekend pociągami POLREGIO podróżni będą mogli odwiedzić urokliwe zakątki Polski. Dla miłośników podróżowania przewoźnik przygotował specjalną ofertę „Majówka z POLREGIO”

Weekend majowy to tradycyjnie początek kursowania specjalnych, turystycznych połączeń pociągami POLREGIO na terenie województwa podkarpackiego. Już 28 kwietnia po raz pierwszy w tym roku wyruszą pociągi z Rzeszowa do Sandomierza i Zamościa.

Dla miłośników podróżowania, przewoźnik przygotował specjalną ofertę „Majówka z POLREGIO”. Bilet w ramach „Majówki z POLREGIO” uprawnia przez 10 dni do wielokrotnych przejazdów na terenie kraju pociągami REGIO i intereREGIO w okresie 27.04.2018 r. (od godziny 18:00) – 7.05.2018 r. (do godziny 6:00). Cena za bilet to 49 zł (dla osób do 26 roku życia oraz powyżej 60 roku życia na podstawie dokumentu tożsamości) oraz 83 zł dla wszystkich pozostałych osób.

Wybierając wycieczkę do Zamościa oprócz przepięknego miasta, zwanego często „Perłą Renesansu”, można obserwować z okna pociągu przepiękną trasę na Roztocze biegnącą poprzez lasy, łąki, jeziora, a także wzdłuż granicy z Ukrainą. Wyjazd z Rzeszowa o 7:00, natomiast z Zamościa o 16:50. Czas przejazdu to 4,40 h. Cena za przejazd tam i z powrotem w ramach „Mini biletu turystycznego” to 39 zł. Pociąg do Zamościa kursuje 28 i 29 kwietnia oraz 1 i 3 maja.

Atrakcją będzie także wycieczka pociągiem POLREGIO z Rzeszowa do urokliwego i wypełnionego zabytkami Sandomierza. Krótki czas przejazdu wynoszący zaledwie 1 h 40 min oraz szereg atrakcji jakie szykują dla podróżnych włodarze miasta mogą sprawić, że będzie to ciekawy sposób spędzenia wolnego czasu. Wyjazd z Rzeszowa o godzinie 7:22, pociąg powrotny z Sandomierza o godzinie 17:14. Po przyjeździe na dworzec w Sandomierzu obok budynku dworca będzie czekał autobus, który przewiezie podróżnych w ścisłe centrum miasta. Bilet kolejowy upoważnia do przejazdu autobusem. Cena biletu normalnego według „Taryfy podkarpackiej” to 12,1 zł. Pociąg do Sandomierza kursuje 28 i 29 kwietnia oraz 1 i 3 maja.

Do obsługi weekendowych połączeń pociągami POLREGIO planowany jest nowoczesny pojazd szynowy serii SA 140.

źródło: polregio.pl

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
ak
Jeszcze trzeba wymienić mieszkańców S...
LOVE_ZMC
Jeśli sie myle to przepraszam i zwracam...
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat