Sport | Zamośćtekst nadesłany11 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Łuków: Pogoń się rozpędza – Zapasy

R E K L A M A    B O A R D

W miniony weekend w Łukowie odbył się Memoriał Edyty Smolińskiej i Grzegorza Miszty w Zapasach. W turnieju walczyli zawodnicy z województwa lubelskiego oraz gościnnie kluby z Ukrainy, Białorusi, Białegostoku i Siedlec. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z Tyszowiec zdobywając w turnieju cztery srebrne medale i jeden brązowy.

Medale srebrne wywalczyli:
– Kułaj Mateusz w kat. wag. do 38 kg,
– Jakub Flak w kat. wag. do 48 kg,
– Jakub Jóźwiak w kat. wag. do 75 kg,
– Małgorzata Muca w kat. wag. do 66 kg.

Medal brązowy wywalczył:
– Kewin Materna w kat. wag. do 41 kg.

Trener Daniel Chwastek: start w Łukowie to pierwszy start moich podopiecznych po wakacyjnej przerwie. Zawodnicy walczyli na swoim poziomie jednak popełnili kilka błędów, które wspólnie będziemy korygować na najbliższych treningach. Zawodnicy do nowego sezonu przygotowywali się na zgrupowaniu na Mazurach. Gdzie pod okiem Dariusza Jabłońskiego – mistrza świata i Europy oraz trzykrotnego uczestnika Igrzysk Olimpijskich w zapasach podnosili swoje umiejętności zapaśnicze.

Obecnie zawodnicy przygotowują się do startu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionalnych w Zapasach oraz do Mistrzostw Młodzików i Młodziczek w Sumo.

Korzystając z okazji serdecznie zapraszam dzieci i młodzież na treningi zapaśnicze do Tyszowiec – tel. kontaktowy 606375234.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek 42 minuty temu
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018