R E K L A M A

Z I P

Flesz | Powiat ZamojskiDaniel Czubara17 kwietnia 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Ludzkie szczątki nad Łabuńką

Fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

W miejscowości Bortatycze w gminie Zamość, w pobliżu rzeki Łabuńki natrafiono na ludzkie kości.

Prokuratura Rejonowa w Zamościu została powiadomiona przez dyżurnego KMP w Zamościu, iż w miejscowości Bortatycze, w pobliżu rzeki Łabuńki zostały odnalezione ludzkie szczątki. Po przybyciu na miejsce prokurator ujawnił, iż z uwagi na osuwającą się skarpę zostały odsłonięte fragmenty ludzkich szczątków. Były to najprawdopodobniej fragmenty kości długich ludzkich i fragmenty czaszki. W związku z tym, że ze skarpy wystawały także fragmenty innych kości, a z kolei zejście ze skarpy zagrażało życiu ludzkiemu wezwano na pomoc straż pożarną.

-Funkcjonariusze straży pożarnej wydobyli wszystkie te szczątki, które były widoczne. Zabezpieczone szczątki w postaci kości zostały przewiezione do prosektorium zakładu patomorfologii tutejszego szpitala w Zamościu. Jednocześnie prokuratura wszczęła w tej sprawie czynności wstępne w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.  W ich wyniku ustalono, że najprawdopodobniej w miejscu ujawnienia szczątków znajdowała się mogiła z czasów II wojny światowej. Najprawdopodobniej w wyniku podmycia przez rzekę te szczątki zostały ujawnione na powierzchni. Oczywiście w tym celu będą przeprowadzone dalsze ekspertyzy. Ujawnione w tym miejscu kości zostały przekazane do prosektorium zakładu patomorfologii, gdzie zostaną zbadane  głównie w kierunku takim, jaki jest ich wiek, czy pochodzą od człowieka, jakiego charakteru są to szczątki, jakiego charakteru są to kości. Jednocześnie Prokuratura Rejonowa w Zamościu zwróci się do odpowiednich organów w celu zapewnienia właściwego zabezpieczenia terenu ujawnienia tych kości, gdyż mogą się tam znajdować również inne szczątki, których dotąd nie ujawniono. – informuje Bartosz Wójcik z Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "anonim" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 10:42:24 napisał:
  zalezli ludzkie kosci a prokuratura wszczela sledztwo o nieumyslne spowodowanie smierci. czy tylko mi sie to wydaje pop+erdolone?
  8
  1
  R E K L A M A
 • "Abc" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 10:56:33 napisał:
  Ja tam sie nie znam, ale mogiły zbiorowe to juz chyba jakieś instytuty obsługują...
  3
  2
 • "zx" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 15:21:34 napisał:
  a może kogoś mafia zabiła zamojska zamojskie dresy złodzieje piórników, domorośli osiedlowi poganiacze trawki w pakiecikach za 10 zł co jak im policja wjechała sami siebie wysprzedawali wielka zamojska gangsterka a teraz w wieku 30 lat zżuleni pijacy bez pracy a rodzice załamań nerwowych podostawali zamojska mafia gangsterka najładniejsze dziewczynki z dobrych domów za nimi latały a teraz wykurwiły gdzieś niewiadomo gdzie
  3
  1
 • "dgdsrg" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 10:09:16 napisał:
  nie wszyscy się zżulili, jest taki jeden co ostatnio został zawodnikiem MMA, no i teraz zdrowo żyje
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny