R E K L A M A

Z I P

Flesz | Powiat ZamojskiDaniel Czubara17 kwietnia 2017

Ludzkie szczątki nad Łabuńką

Fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

W miejscowości Bortatycze w gminie Zamość, w pobliżu rzeki Łabuńki natrafiono na ludzkie kości.

Prokuratura Rejonowa w Zamościu została powiadomiona przez dyżurnego KMP w Zamościu, iż w miejscowości Bortatycze, w pobliżu rzeki Łabuńki zostały odnalezione ludzkie szczątki. Po przybyciu na miejsce prokurator ujawnił, iż z uwagi na osuwającą się skarpę zostały odsłonięte fragmenty ludzkich szczątków. Były to najprawdopodobniej fragmenty kości długich ludzkich i fragmenty czaszki. W związku z tym, że ze skarpy wystawały także fragmenty innych kości, a z kolei zejście ze skarpy zagrażało życiu ludzkiemu wezwano na pomoc straż pożarną.

-Funkcjonariusze straży pożarnej wydobyli wszystkie te szczątki, które były widoczne. Zabezpieczone szczątki w postaci kości zostały przewiezione do prosektorium zakładu patomorfologii tutejszego szpitala w Zamościu. Jednocześnie prokuratura wszczęła w tej sprawie czynności wstępne w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.  W ich wyniku ustalono, że najprawdopodobniej w miejscu ujawnienia szczątków znajdowała się mogiła z czasów II wojny światowej. Najprawdopodobniej w wyniku podmycia przez rzekę te szczątki zostały ujawnione na powierzchni. Oczywiście w tym celu będą przeprowadzone dalsze ekspertyzy. Ujawnione w tym miejscu kości zostały przekazane do prosektorium zakładu patomorfologii, gdzie zostaną zbadane  głównie w kierunku takim, jaki jest ich wiek, czy pochodzą od człowieka, jakiego charakteru są to szczątki, jakiego charakteru są to kości. Jednocześnie Prokuratura Rejonowa w Zamościu zwróci się do odpowiednich organów w celu zapewnienia właściwego zabezpieczenia terenu ujawnienia tych kości, gdyż mogą się tam znajdować również inne szczątki, których dotąd nie ujawniono. – informuje Bartosz Wójcik z Prokuratury Okręgowej w Zamościu.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "anonim" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 10:42:24 napisał:
  zalezli ludzkie kosci a prokuratura wszczela sledztwo o nieumyslne spowodowanie smierci. czy tylko mi sie to wydaje pop+erdolone?
  8
  1
 • R E K L A M A
 • "Abc" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 10:56:33 napisał:
  Ja tam sie nie znam, ale mogiły zbiorowe to juz chyba jakieś instytuty obsługują...
  3
  2
 • "zx" dnia 17 kwietnia 2017 o godzinie 15:21:34 napisał:
  a może kogoś mafia zabiła zamojska zamojskie dresy złodzieje piórników, domorośli osiedlowi poganiacze trawki w pakiecikach za 10 zł co jak im policja wjechała sami siebie wysprzedawali wielka zamojska gangsterka a teraz w wieku 30 lat zżuleni pijacy bez pracy a rodzice załamań nerwowych podostawali zamojska mafia gangsterka najładniejsze dziewczynki z dobrych domów za nimi latały a teraz wykurwiły gdzieś niewiadomo gdzie
  3
  1
 • "dgdsrg" dnia 18 kwietnia 2017 o godzinie 10:09:16 napisał:
  nie wszyscy się zżulili, jest taki jeden co ostatnio został zawodnikiem MMA, no i teraz zdrowo żyje
  2
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

.
Nowoczesna miała być awangardą na sce...
.
Orkiestra była jak zwykle świetnie zor...
xxx
ktoś z nowoczesnej dup.ę szkłem wytar...
a
nerwowo sie robi w nowoczesnej skoro sra...
do ad111...
No to proszę o te rodziny zastępcze , ...
a
to Petrus sraczki dostał lub któraś z...
Marian
Mają rozmach, odchodami okna smarują. ...
Hm
Kapka to biznesmen.Widzi.ze tu nic do pr...
parafianka
No i brawo dla wolontariuszy i zamościa...
Marian
No właśnie, wyciągać ptaki bo będą...
Kapka ogranicza finansowanie to dlaczego...
Wesoły starusz...
Przejrzałem dokładnie listę partneró...
ak
2 mln. na sport a ile na turystykę? Czy...
Ed
Ostatnie zdanie artykułu brzmi: „Jest...
Prezes
Agrosu już dawno miasto nie powinno fin...
bobby
Skąd ten wrzask po prostu gówno się s...
do prezes
Każdy, kto by nie przyszedł na stołek...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny