R E K L A M A

Z I P

Flesz | Tomaszów LubelskiDaniel Czubara30 sierpnia 2017

Lubycza Królewska: 58-latka napisała list do Komendanta Głównego Policji. Chwali w nim dzielnicowego

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Szczególne słowa uznania dla dzielnicowego z Lubyczy Królewskiej zaadresowała w liście do Komendanta Głównego Policji mieszkanka tej miejscowości. Kobieta w ten sposób chciała wyrazić swoją ogromną wdzięczność za odzyskanie przez policjanta skradzionego w lipcu roweru. Chociaż jednoślad nie był dużej wartości, był jednak bardzo cenny.

Kradzież roweru należącego do 58-letniej mieszkanki Lubyczy Królewskiej miała miejsce w połowie lipca. Chociaż jednoślad nie przedstawiał dużej wartości, to jak podkreślała pokrzywdzona właścicielka, był dla niej bardzo cenny. Jak się okazało ze względu na schorzenie, nie może ona chodzić i był to jej jedyny środek lokomocji.

Sprawą ustalenia złodzieja i odzyskania roweru zajął się dzielnicowy – mł. asp. Daniel Puchalski. Dzięki swojemu zaangażowaniu i dociekliwości wpadł na trop sprawcy kradzieży. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec gm. Jarczów. Funkcjonariusz bardzo szybko odzyskał skradziony jednoślad i błyskawicznie przekazał go prawowitej właścicielce.

Szczęśliwa za odzyskanie swojej własności 58-latka postanowiła o tym fakcie poinformować samego Komendanta Głównego Policji wyrażając w przesłanym liście słowa uznania dla swojego dzielnicowego.

Jak podkreśliła kobieta, praca w Policji nie jest łatwa, ale z pewnością szlachetna.

Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim doceniając postawę i zaangażowanie w realizację czynności służbowych podziękował mł. asp. Danielowi Puchalskiemu przyznając mu wyróżnienie.

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "słownik" dnia 30 sierpnia 2017 o godzinie 13:31:10 napisał:
  za poświęcenie? a jak dokładnie się poświęcił? zrobil to w wolnym czasie poza pracą? (jak tak to sie zgodze ze to bylo poswiecenie) ale poza oczywistym wzorowym i skrupulatnym wykonywaniem swoich obowiazkow sluzbowych to raczej nic świętego nie było.
  1
  1
 • R E K L A M A
 • "beretka" dnia 30 sierpnia 2017 o godzinie 21:56:47 napisał:
  No i dobrze, że policjanta wyróżniono. Po zaniedbaniach jakich dopuścili się łódzcy policjanci , taka gorliwość w wykonywaniu obowiązków powinna być nagrodzona . Nie za zakładanie blokad w źle zaparkowanych samochodach tylko za pomoc bezradnej kobiecie.
  1
  0
 • "słownik" dnia 1 września 2017 o godzinie 12:22:06 napisał:
  nie zebyscie mnie zle zrozumieli, popieram nagrode i bardzo dobrze ze go wyrozniono, super ze znalazl ten rower,.. tyle ze czepiam sie slowek :)
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

kodyl
A nie może miasto przestrzec takich nai...
ad111 43 minuty temu
A generałowie też niemieccy? No i opin...
Sray
Witam Kto teraz radzi w Hetmanie ? Kę...
Sray
Zawodnik Padwy z nr 2 to chyba Pan Adamc...
Thomas
Onet i wszystko jasne. Onet to niemiecki...
ad111
Brak wyszkolenia i przepłacona oraz nie...
Dobrze zaczęli, może będzie I liga w ...
Tomasz Dudek
Brawo dla żołnierzy WOT, brawo dla wsz...
Thomas
Daniel Czubara@ My musimy mieć swój pr...
Thomas
ad000@ Nie siej człowieku fermentu. I m...
Czadmen
@ad111 - skończ pajacowanie. Twoje pseu...
OT
mega plus dla OT. nie ma co tu się ro...
Darkuss - Zakaz wyprzedzania jest tylko ...
nono
jak kara dla zespołu to i kara dla osó...
Daniel Czubara
@ad111 a juz się bałem, że pominiesz ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017