R E K L A M A

Z I P

Flesz | Tomaszów LubelskiDaniel Czubara30 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4286 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Lubycza Królewska: 58-latka napisała list do Komendanta Głównego Policji. Chwali w nim dzielnicowego

Fot. KWP w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

Szczególne słowa uznania dla dzielnicowego z Lubyczy Królewskiej zaadresowała w liście do Komendanta Głównego Policji mieszkanka tej miejscowości. Kobieta w ten sposób chciała wyrazić swoją ogromną wdzięczność za odzyskanie przez policjanta skradzionego w lipcu roweru. Chociaż jednoślad nie był dużej wartości, był jednak bardzo cenny.

Kradzież roweru należącego do 58-letniej mieszkanki Lubyczy Królewskiej miała miejsce w połowie lipca. Chociaż jednoślad nie przedstawiał dużej wartości, to jak podkreślała pokrzywdzona właścicielka, był dla niej bardzo cenny. Jak się okazało ze względu na schorzenie, nie może ona chodzić i był to jej jedyny środek lokomocji.

Sprawą ustalenia złodzieja i odzyskania roweru zajął się dzielnicowy – mł. asp. Daniel Puchalski. Dzięki swojemu zaangażowaniu i dociekliwości wpadł na trop sprawcy kradzieży. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec gm. Jarczów. Funkcjonariusz bardzo szybko odzyskał skradziony jednoślad i błyskawicznie przekazał go prawowitej właścicielce.

Szczęśliwa za odzyskanie swojej własności 58-latka postanowiła o tym fakcie poinformować samego Komendanta Głównego Policji wyrażając w przesłanym liście słowa uznania dla swojego dzielnicowego.

Jak podkreśliła kobieta, praca w Policji nie jest łatwa, ale z pewnością szlachetna.

Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Lubelskim doceniając postawę i zaangażowanie w realizację czynności służbowych podziękował mł. asp. Danielowi Puchalskiemu przyznając mu wyróżnienie.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "słownik" dnia 30 sierpnia 2017 o godzinie 13:31:10 napisał:
  za poświęcenie? a jak dokładnie się poświęcił? zrobil to w wolnym czasie poza pracą? (jak tak to sie zgodze ze to bylo poswiecenie) ale poza oczywistym wzorowym i skrupulatnym wykonywaniem swoich obowiazkow sluzbowych to raczej nic świętego nie było.
  1
  1
  R E K L A M A
 • "beretka" dnia 30 sierpnia 2017 o godzinie 21:56:47 napisał:
  No i dobrze, że policjanta wyróżniono. Po zaniedbaniach jakich dopuścili się łódzcy policjanci , taka gorliwość w wykonywaniu obowiązków powinna być nagrodzona . Nie za zakładanie blokad w źle zaparkowanych samochodach tylko za pomoc bezradnej kobiecie.
  1
  0
 • "słownik" dnia 1 września 2017 o godzinie 12:22:06 napisał:
  nie zebyscie mnie zle zrozumieli, popieram nagrode i bardzo dobrze ze go wyrozniono, super ze znalazl ten rower,.. tyle ze czepiam sie slowek :)
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Mieszkaniec
I kolejny niesamowity sukces Hetmana. IV...
Mieszkaniec
Tak jak sie ostatnio z tymi osobami niep...
Henryk
Szkoda, że prawie nikt nie przyszedł. ...
L.
Słaba frekwencja, tłoku nie było - ty...
TORRES20400
Był: http://zamosc.tv/tv/13955-lech-wal...
historyk
Jestem przeciwny wymazywaniu z historii ...
zamościak
pokłon przed wejściem i możesz wejś...
L11A
Kabareciarze słuchajcie uważnie, warto...
kibic
Gratulacje dla Padwy za drugie miejsce, ...
Thomas
Liczę na to, że Portal umieści w ca...
le cho
Przyjdę, bo każde jego publiczne wyst...
.
Problemy niepełnosprawnych dzieci i ma...
...
Po co się jeden z drugim męczysz ... n...
observer
Za Pana osiągi - CZAPKI Z GŁÓW. Chyl...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny