R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja12 lutego 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy ()

Lublinianka – Hetman 0 : 2

Foto: Hemera

R E K L A M A    B O A R D

Po meczu na lodzie Hetman wygrał wyjazdowy mecz kontrolny z Lublinianką.

Sobota, 11 lutego 2017r., godz. 14.00

Lublinianka Lublin Hetman Zamość 0 : 2 (0 : 0)

Bramki:

0 : 1 – Omański (83’),

1 : 1 – Kamiński (85’).

Hetman 1-4-2-3-1 I połowa:

Hetman 1-4-2-3-1 II połowa:

Zmiana:

55’ ↓ Maciej Markowski – ↑ Hubert Czady.

Lublinianka: 1-4-4-2 I połowa:

Lublinianka: 1-4-4-2 II połowa:

Zmiany:

60’ ↓ Piotr Stefański – ↑ zawodnik testowany II,

75’ ↓ Oleg Rovbel – ↑ Rafał Marzęda,

75’ ↓ Dawid Skoczylas – ↑ Szymon Jesionek.

Spotkanie sparringowe pomiędzy Lublinianką i nowym Hetmanem trudno rozpatrywać w kategoriach czysto piłkarskich. Twarde i oblodzone boisko ze sztuczną nawierzchnią na lubelskiej „Arenie” bardzo utrudniało zawodnikom wszystkie czynności z piłką. Stale trenujący na tym obiekcie zespół Lublinianki miał trochę mniejsze trudności z dostosowaniem się do tych warunków i w pierwszej połowie przeważał, przede wszystkim pod względem stworzonych sytuacji do zdobycia gola.

W 15 minucie świetnym strzałem w kierunku dalszego słupka zamojskiej bramki popisał się Stefański ale równie dobrą interwencją odpowiedział Skrzypek, który końcówkami palców strącił piłkę zmierzającą wprost do siatki. W 20 minucie ponownie Stefański odważnie wbiegł z piłką pomiędzy stoperów Hetmana i oddał dobry strzał ale Skrzypek ponownie był na posterunku i sparował piłkę na róg. Przed szansą na gola dla gospodarzy stanął też w 27 minucie Kośka ale jego strzał z około 15 metrów Skrzypek po raz kolejny wybił na rzut rożny. W 30 minucie tego meczu Hetman miał jedną doskonałą okazję do zdobycia bramki. Zamojscy zawodnicy słabo rozegrali jednak rzut wolny pośredni, podyktowany z pola karnego za niebezpieczne zagranie obrońcy Lublinianki.

Na początku drugiej połowy przed szansą na zdobycie bramki dla Hetman stanął Omański ale jego strzał nie trafił do siatki. Po chwili kolejne wyborne sytuacje do zdobycia gola mieli gospodarze. W 55 minucie strzał Rovbela z 7 metrów obronił jednak Tomczyszyn a dobitka Kłyka ponownie trafiła w zamojskiego bramkarza. Zamojski golkiper dobrą interwencją popisał się także przy kolejnej próbie Stefańskiego a strzał z 11 metrów w wykonaniu Gutka poszybował nad bramką.

W końcówce meczu do głosu doszli goście i w ostatnim kwadransie wyraźnie przycisnęli Lubliniankę. Ostateczne ciosy Hetman zadał w 83 i 85 minucie. Najpierw – w olbrzymim zamieszaniu, jakie pod bramką Lublinianki powstało po rzucie rożnym – najprzytomniej zachował się Omański i z bliska trafił do siatki. Bardzo szybko, bo już dwie minuty później kropkę nad „i” postawił Kamiński kończąc skutecznym strzałem zapoczątkowany przez siebie atak szybki.

Grzegorz Białek, trener Lublinianki:

Mimo porażki, jestem zadowolony z meczu i postawy swoich zawodników. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, ale szwankowała skuteczność i za to mam trochę pretensji do swoich graczy. Warunki w jakich graliśmy ten mecz mogą być jednak częściowym usprawiedliwieniem, bo stan boiska utrudniał przeprowadzanie płynnych akcji i dokładne operowanie piłką. Do plusów muszę zaliczyć dużą poprawę w organizacji gry oraz poziom przygotowania motorycznego. Mecz powinniśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść już w pierwszej połowie. Dwie świetne sytuacje miał Piotrek Stefański, a w zasadzie trzy, bo przy jednej z nich poślizgnął się i nie doszedł do strzału. Kolejne okazje mieliśmy w drugiej połowie.

W porównaniu do początku rundy jesiennej mamy nowy zespół. Kolejni zawodnicy dołączali do drużyny już w trakcie rozgrywek. Teraz mam większy komfort pracy, bo jesteśmy na etapie szlifowania formy a nie budowy zespołu. Zmieniłem ustawienie mojej ekipy, dużo lepiej prezentujemy się też pod względem motorycznym. Uważam, że na tle faworyzowanego bądź co bądź Hetmana zaprezentowaliśmy się co najmniej nieźle. Przeciwnicy nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji do zdobycia bramek. Wszystko zweryfikuje mecz ligowy.”.

Kolejny sparring zespół Hetmana rozegra w sobotę, tym razem na „własnych śmieciach”. Przeciwnikiem będzie III-ligowy JKS Jarosław.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400 11 minut temu
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert 21 minut temu
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert 22 minuty temu
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk 32 minuty temu
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400 41 minut temu
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas 45 minut temu
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara 45 minut temu
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy 49 minut temu
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Thomas 51 minut temu
Czyli mamy początek końca Sławomira Z...
TORRES20400 52 minuty temu
Czegoś mi tu jednak brakuje. PiS ogłos...
Zamościanin 55 minut temu
Ja tylko przypomnę, że przed poprzedni...
Daniel Czubara 56 minut temu
Ale zawsze ciekawiej jak jest co najmnie...
Oneb 59 minut temu
Kolejni kandydaci z góry skazani na por...
KL.
Niestety, ale niektórzy nie mogą zrozu...
niestety
przeszkadza mi to co pis robi z krajem...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny