R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja12 lutego 2017 FACEBOOK | 3988 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 11 komentarzy

Lublinianka – Hetman 0 : 2

Foto: Hemera

R E K L A M A    B O A R D

Po meczu na lodzie Hetman wygrał wyjazdowy mecz kontrolny z Lublinianką.

Sobota, 11 lutego 2017r., godz. 14.00

Lublinianka Lublin Hetman Zamość 0 : 2 (0 : 0)

Bramki:

0 : 1 – Omański (83’),

1 : 1 – Kamiński (85’).

Hetman 1-4-2-3-1 I połowa:

Hetman 1-4-2-3-1 II połowa:

Zmiana:

55’ ↓ Maciej Markowski – ↑ Hubert Czady.

Lublinianka: 1-4-4-2 I połowa:

Lublinianka: 1-4-4-2 II połowa:

Zmiany:

60’ ↓ Piotr Stefański – ↑ zawodnik testowany II,

75’ ↓ Oleg Rovbel – ↑ Rafał Marzęda,

75’ ↓ Dawid Skoczylas – ↑ Szymon Jesionek.

Spotkanie sparringowe pomiędzy Lublinianką i nowym Hetmanem trudno rozpatrywać w kategoriach czysto piłkarskich. Twarde i oblodzone boisko ze sztuczną nawierzchnią na lubelskiej „Arenie” bardzo utrudniało zawodnikom wszystkie czynności z piłką. Stale trenujący na tym obiekcie zespół Lublinianki miał trochę mniejsze trudności z dostosowaniem się do tych warunków i w pierwszej połowie przeważał, przede wszystkim pod względem stworzonych sytuacji do zdobycia gola.

W 15 minucie świetnym strzałem w kierunku dalszego słupka zamojskiej bramki popisał się Stefański ale równie dobrą interwencją odpowiedział Skrzypek, który końcówkami palców strącił piłkę zmierzającą wprost do siatki. W 20 minucie ponownie Stefański odważnie wbiegł z piłką pomiędzy stoperów Hetmana i oddał dobry strzał ale Skrzypek ponownie był na posterunku i sparował piłkę na róg. Przed szansą na gola dla gospodarzy stanął też w 27 minucie Kośka ale jego strzał z około 15 metrów Skrzypek po raz kolejny wybił na rzut rożny. W 30 minucie tego meczu Hetman miał jedną doskonałą okazję do zdobycia bramki. Zamojscy zawodnicy słabo rozegrali jednak rzut wolny pośredni, podyktowany z pola karnego za niebezpieczne zagranie obrońcy Lublinianki.

Na początku drugiej połowy przed szansą na zdobycie bramki dla Hetman stanął Omański ale jego strzał nie trafił do siatki. Po chwili kolejne wyborne sytuacje do zdobycia gola mieli gospodarze. W 55 minucie strzał Rovbela z 7 metrów obronił jednak Tomczyszyn a dobitka Kłyka ponownie trafiła w zamojskiego bramkarza. Zamojski golkiper dobrą interwencją popisał się także przy kolejnej próbie Stefańskiego a strzał z 11 metrów w wykonaniu Gutka poszybował nad bramką.

W końcówce meczu do głosu doszli goście i w ostatnim kwadransie wyraźnie przycisnęli Lubliniankę. Ostateczne ciosy Hetman zadał w 83 i 85 minucie. Najpierw – w olbrzymim zamieszaniu, jakie pod bramką Lublinianki powstało po rzucie rożnym – najprzytomniej zachował się Omański i z bliska trafił do siatki. Bardzo szybko, bo już dwie minuty później kropkę nad „i” postawił Kamiński kończąc skutecznym strzałem zapoczątkowany przez siebie atak szybki.

Grzegorz Białek, trener Lublinianki:

Mimo porażki, jestem zadowolony z meczu i postawy swoich zawodników. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, ale szwankowała skuteczność i za to mam trochę pretensji do swoich graczy. Warunki w jakich graliśmy ten mecz mogą być jednak częściowym usprawiedliwieniem, bo stan boiska utrudniał przeprowadzanie płynnych akcji i dokładne operowanie piłką. Do plusów muszę zaliczyć dużą poprawę w organizacji gry oraz poziom przygotowania motorycznego. Mecz powinniśmy rozstrzygnąć na swoją korzyść już w pierwszej połowie. Dwie świetne sytuacje miał Piotrek Stefański, a w zasadzie trzy, bo przy jednej z nich poślizgnął się i nie doszedł do strzału. Kolejne okazje mieliśmy w drugiej połowie.

W porównaniu do początku rundy jesiennej mamy nowy zespół. Kolejni zawodnicy dołączali do drużyny już w trakcie rozgrywek. Teraz mam większy komfort pracy, bo jesteśmy na etapie szlifowania formy a nie budowy zespołu. Zmieniłem ustawienie mojej ekipy, dużo lepiej prezentujemy się też pod względem motorycznym. Uważam, że na tle faworyzowanego bądź co bądź Hetmana zaprezentowaliśmy się co najmniej nieźle. Przeciwnicy nie stworzyli sobie zbyt wielu okazji do zdobycia bramek. Wszystko zweryfikuje mecz ligowy.”.

Kolejny sparring zespół Hetmana rozegra w sobotę, tym razem na „własnych śmieciach”. Przeciwnikiem będzie III-ligowy JKS Jarosław.

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

klangor 18 minut temu
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Gabriela Korkos...
Szukamy najlepszego rozwiązania dla pro...
Gabriela Korkos...
Ciekawy pomysł :)...
Gabriela Korkos...
"Niektóre kontrowersyjne ale komentowan...
Gabriela Korkos...
"poprawny merytorycznie komentarz" zosta...
ja
ciekawe kto wystartuje w konkusie...
Czesław
Dobrze, że ćwiczą. A co mają robić ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny