nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Lifestyle | Lublintekst nadesłany13 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: Zmiany w Tarasach Zamkowych

W Tarasach Zamkowych nadszedł czas na zmiany. W ostatnim czasie powitano tu kilkunastu nowych najemców, którzy swoją ofertą uzupełnili dotychczasową propozycję centrum handlowego. Kolejne zmiany dotyczą wnętrza i jego funkcjonalności – mają podnieść atrakcyjność obiektu oraz podkreślić jego unikatową, pozahandlową ofertę. Symbolicznie zainaugurowano je wraz z trzecimi urodzinami Centrum, a ich finał zaplanowano na początek lata.

Wnętrze Tarasów Zamkowych poddane zostało sporym przeobrażeniom. Remodelingowi uległa komunikacja wizualna wewnątrz Centrum, części wspólne oraz food court (strefa restauracyjna) i Co-working.

Food court obecnie to nie tylko miejsce na spożycie posiłku w przerwie między zakupami, ale przede wszystkim przestrzeń spotkań z przyjaciółmi, rodziną czy biznesowych. Dlatego też cała strefa gastronomiczna w Tarasach Zamkowych uległa zmianie – pojawiły się nowe meble – stoliki, krzesełka, nowe obicia kanap, zmienione zostało również oświetlenie. Wyjątkowego ciepła i poczucia komfortu nadaje bujna roślinność, rozstawiona na całej długości pasażu. W obrębie strefy restauracyjnej powstał też bezpieczny Kids Play – plac zabaw, gdzie najmłodsi – pod okiem rodziców – mogą przyjemnie spędzić czas na zabawie, podczas gdy dorośli będą spożywać posiłek.

Staraliśmy się stworzyć przestrzeń przyjazną nie tylko dla kupujących, ale również dla osób, które odwiedzają nas z myślą o miłym spędzeniu czasu. Stąd właśnie nasze zmiany prowadzące do podniesienia estetyki i funkcjonalności obiektu, w tym strefy gastronomicznej oraz części wspólnych. Materiały oraz zastosowane meble cechują się nie tylko odpowiednimi atestami i odpornością, ale wnoszą również w przestrzeń wspólną ciekawy design i powiew świeżości – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

Z mianie uległa również komunikacja wizualna wewnątrz Centrum – każde piętro zyskało teraz swój jednolity kolorystycznie identyfikator. W nawiązaniu do lokalizacji Tarasów Zamkowych, wpisujących się w naturalny krajobraz oraz dachu z typową dla Lubelszczyzny roślinnością, na ścianach pojawiły się nowe grafiki z motywami … ornitologicznymi. Mury korytarzy zostały pokryte rysunkami ptaków (każde piętro ma swojego charakterystycznego kolorystycznie „patrona”), którym towarzyszą zabawne opisy. I tak np. „patronem” poziomu -1 został zabawny gil, a w kolorystyce ścian dominuje ciepła, czerwona barwa. Parter opanowała sikorka, a wraz z nią słoneczna, żółta kolorystyka.

Na pasażach już wkrótce staną nowe kanapy z możliwością ładowania sprzętów elektronicznych, wymienione też zostaną kosze na śmieci. Zwiększona ilość zieleni w częściach wspólnych stworzy komfortowe strefy wypoczynku.

Zmianie i powiększeniu uległa lokalizacja strefy Co-working, która powstała z myślą o osobach potrzebujących cichego i spokojnego miejsca do pracy. Punkt znajduje się na pierwszym piętrze nieopodal wind, naprzeciwko Royal Collection.

Obecne zmiany to dopiero dobry początek tego, co czeka naszych klientów w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Niedługo startuje letni sezon na naszym dachu, gdzie przygotowujemy naprawdę sporą niespodziankę – zapowiada Mariola Chmielewska.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama