Lifestyle | Lublintekst nadesłany13 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: Zmiany w Tarasach Zamkowych

R E K L A M A    B O A R D

W Tarasach Zamkowych nadszedł czas na zmiany. W ostatnim czasie powitano tu kilkunastu nowych najemców, którzy swoją ofertą uzupełnili dotychczasową propozycję centrum handlowego. Kolejne zmiany dotyczą wnętrza i jego funkcjonalności – mają podnieść atrakcyjność obiektu oraz podkreślić jego unikatową, pozahandlową ofertę. Symbolicznie zainaugurowano je wraz z trzecimi urodzinami Centrum, a ich finał zaplanowano na początek lata.

Wnętrze Tarasów Zamkowych poddane zostało sporym przeobrażeniom. Remodelingowi uległa komunikacja wizualna wewnątrz Centrum, części wspólne oraz food court (strefa restauracyjna) i Co-working.

Food court obecnie to nie tylko miejsce na spożycie posiłku w przerwie między zakupami, ale przede wszystkim przestrzeń spotkań z przyjaciółmi, rodziną czy biznesowych. Dlatego też cała strefa gastronomiczna w Tarasach Zamkowych uległa zmianie – pojawiły się nowe meble – stoliki, krzesełka, nowe obicia kanap, zmienione zostało również oświetlenie. Wyjątkowego ciepła i poczucia komfortu nadaje bujna roślinność, rozstawiona na całej długości pasażu. W obrębie strefy restauracyjnej powstał też bezpieczny Kids Play – plac zabaw, gdzie najmłodsi – pod okiem rodziców – mogą przyjemnie spędzić czas na zabawie, podczas gdy dorośli będą spożywać posiłek.

Staraliśmy się stworzyć przestrzeń przyjazną nie tylko dla kupujących, ale również dla osób, które odwiedzają nas z myślą o miłym spędzeniu czasu. Stąd właśnie nasze zmiany prowadzące do podniesienia estetyki i funkcjonalności obiektu, w tym strefy gastronomicznej oraz części wspólnych. Materiały oraz zastosowane meble cechują się nie tylko odpowiednimi atestami i odpornością, ale wnoszą również w przestrzeń wspólną ciekawy design i powiew świeżości – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

Z mianie uległa również komunikacja wizualna wewnątrz Centrum – każde piętro zyskało teraz swój jednolity kolorystycznie identyfikator. W nawiązaniu do lokalizacji Tarasów Zamkowych, wpisujących się w naturalny krajobraz oraz dachu z typową dla Lubelszczyzny roślinnością, na ścianach pojawiły się nowe grafiki z motywami … ornitologicznymi. Mury korytarzy zostały pokryte rysunkami ptaków (każde piętro ma swojego charakterystycznego kolorystycznie „patrona”), którym towarzyszą zabawne opisy. I tak np. „patronem” poziomu -1 został zabawny gil, a w kolorystyce ścian dominuje ciepła, czerwona barwa. Parter opanowała sikorka, a wraz z nią słoneczna, żółta kolorystyka.

Na pasażach już wkrótce staną nowe kanapy z możliwością ładowania sprzętów elektronicznych, wymienione też zostaną kosze na śmieci. Zwiększona ilość zieleni w częściach wspólnych stworzy komfortowe strefy wypoczynku.

Zmianie i powiększeniu uległa lokalizacja strefy Co-working, która powstała z myślą o osobach potrzebujących cichego i spokojnego miejsca do pracy. Punkt znajduje się na pierwszym piętrze nieopodal wind, naprzeciwko Royal Collection.

Obecne zmiany to dopiero dobry początek tego, co czeka naszych klientów w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Niedługo startuje letni sezon na naszym dachu, gdzie przygotowujemy naprawdę sporą niespodziankę – zapowiada Mariola Chmielewska.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jarek 33 minuty temu
Dobry wywiad, i celne uwagi radnego. Po ...
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
ms
a może trzeba podniść/wprowadzić pod...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018