R E K L A M A

Z I P

Lifestyle | Lublin | ZamośćRedakcja9 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: Wygraj bilety na pierwsze po tej stronie Wisły wydarzenie pn. “REWIA ZWIERZAKI Z ZAGRODY”

baner organizatora, Targi Lublin

TARGI LUBLIN zapraszają na pierwsze po tej stronie Wisły wydarzenie pn. “REWIA ZWIERZAKI Z ZAGRODY” w dniach 17-18 listopada 2018. Mamy dla was 8 jednoosobowych zaproszeń na to wydarzenie. Ogłaszamy konkurs!

Aby zdobyć wejściówki, opublikuj na Facebooku pod postem: TUTAJ komentarz i zbierz jak najwięcej polubień. Twój komentarz może zawierać odpowiedź na pytanie: Dlaczego właśnie Ty powinieneś odwiedzić Rewię ZWIERZAKI Z ZAGRODY? Może też stanowić wariację na temat Twojej miłości do zwierząt. Może to być tekst, rymowanka, autorski rysunek lub Twoje zdjęcie z ukochanym pupilem. Wygrywa komentarz z największą liczbą polubień, “pokochań” itp. 

Dla osób, które nie korzystają z Facebooka rezerwujemy 4 zaproszenia, możecie odpowiedzi przesyłać na adres: redakcja@roztocze.net. (jeśli nie będzie zgłoszeń mejlowych zaproszenia rozdysponujemy pośród uczestników  konkursu na Facebooku).

Jeśli wysyłasz e-mail, w tytule wiadomości wpisz: KONKURS – REWIA ZWIERZAKI – odpowiedź.

Zakończenie konkursu: 13.11.2018 godzina 12:00

UWAGA: Dla uczestnika konkursu rezerwujemy 2 zaproszenia. Dzieci do lat 4 – wstęp wolny.

Obiór nagrody: W siedzibie roztocze.net (ul. św. Piątka 44 lok. 3, Zamość, w biurze CoWorkingowym)


Dlaczego warto tam być?

Kucyki, króliki, konie, rozbrykane koziołki, niesforne kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Lublinie. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Swoją obecność potwierdziła już koza andaluzyjska, lama i alpaki, będzie też sztuczna krowa do dojenia! Wydarzenie będzie można odwiedzić w godzinach 10:00-18:00.

Na Rewię, prosto z Bukowej Zagrody do Lublina przyjadą towarzyskie kuce szetlandzkie oraz cygański koń, rzadkiej rasy Tinker, który będzie obserwował wszystkich swoim błękitnym okiem.

Wystawa zwierzaków, będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do tego, by zrobić coś naprawdę dobrego. Przy okazji wydarzenia zbierane będą środki na schroniska. Na Rewii pojawią się też zwierzaki z zaprzyjaźnionych schronisk. Wszyscy zainteresowani będą mogli dowiedzieć się, jak zaadoptować pupila i stworzyć mu przyjazny dom.

Wydarzeniu towarzyszyła będzie muzyka ludowa. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa zabaw, trampolina i słodkości. Na pewno nie zabraknie też pysznego, swojskiego jadła, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Imprezą towarzyszącą będzie:
I Klubowa Wystawa Królików Nowozelandzkich oraz innych ras.

Zapraszamy nie tylko najmłodszych na REWII ZWIERZAKI ZAGRODY każdy znajdzie coś dla siebie!

Poznaj zwierzaki, które pojawią się na Rewii. Obserwuj nasze wydarzenie na FACEBOOK’u.

INFORMACJE O BILETACH: Spiesz się i kup bilet w cenie promocyjnej na kupbilecik.pl! Sprzedaż internetowa tylko do 16 listopada 2018 r. Bilet normalny – 10 zł, Bilet ulgowy – 8 zł, (Przysługuje dzieciom powyżej 4 roku życia, uczniom, studentom oraz emerytom i rencistom – obowiązuje ważna legitymacja), Bilet rodzinny – 28 zł (Przysługuje rodzicom lub opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu dla 4 osób, w tym 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku do 18 lat)

Dzieci do lat 4 – wstęp wolny

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny