R E K L A M A

Z I P

Lifestyle | Lublintekst nadesłany4 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Lublin: Wielkie otwarcie SKENDE Shopping już 17 listopada!

Znamy już datę otwarcia SKENDE Shopping – nowego centrum handlowego przy al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie. Warto zarezerwować weekend 17-19 listopada i przyjść do SKENDE Shopping całą rodziną lub ze znajomymi. Z okazji wielkiego otwarcia przygotowano wiele atrakcji m.in. koncert Margaret oraz loterię, w której będzie można wygrać urządzenie mieszkania od IKEA.

Drzwi SKENDE Shopping po raz pierwszy zostaną otwarte dla klientów w piątek, 17 listopada, o godzinie 10:00.

– Chcemy, by SKENDE Shopping stało się atrakcyjnym miejscem spotkań dla okolicznych mieszkańców oraz klientów przyjeżdżających na zakupy z regionu. Centrum zostało zaprojektowane tak, aby można tu było przyjemnie spędzać czas z najbliższymi. Tworzymy punkty przyjazne rodzinom, miejsca do wspólnego odpoczynku i strefy zabaw dla dzieci. Planujemy także kawiarnie oraz ciekawą ofertę najemców, m.in. marki modowe, sklepy sportowe, perfumerię i sklepy z wyposażeniem wnętrz – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping. – Z okazji wielkiego otwarcia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, w tym loterię, w której będzie można wygrać urządzenie mieszkania od IKEA. Natomiast w sobotę, 18 listopada, zapraszamy na koncert popularnej polskiej piosenkarki – Margaret – dodaje Jacek Garbaczewski.

 

Swoje sklepy otworzą tu znane marki modowe takie jak H&M, Carry, Esotiq czy CCC. Powstaną też sklepy sportowe: Go Sport i Martes Sport oraz wyposażenia wnętrz, w tym: Black Red White, Komfort, Home&You, Euro RTV AGD, Flying Tiger Copenhagen i VOX Meble. W SKENDE Shopping zakupy będzie można też zrobić w sklepach: SMYK, Świat Książki, w perfumerii Douglas i drogerii Rossmann.

– SKENDE Shopping będzie połączone z działającym już sklepem IKEA. Siłą naszego centrum jest starannie dobrana lista punktów handlowych, na której znajdzie się m.in. pierwszy w Lublinie supermarket Intermarché. SKENDE Shopping zostało stworzone tak, żeby można tu było załatwić wszystkie codzienne zakupy. Postawiliśmy także na wygodę kupujących. Do części sklepów prowadzić będą wejścia bezpośrednio od strony parkingu. Już 17 listopada zapraszamy więc na pierwsze odwiedziny i zakupy w SKENDE Shopping. Takie zrobione w funkcjonalnej i dobrze zaprojektowanej przestrzeni, czyli po skandynawsku – dodaje Jacek Garbaczewski.

 

Do SKENDE Shopping można dojechać samochodem od strony obwodnicy (węzeł Rudnik) i centrum miasta wygodnym wiaduktem od al. Spółdzielczości Pracy oraz ulicami Nasutowską i Kupiecką. Z myślą o kierowcach przygotowano duży parking na 2000 aut. Do centrum handlowego będzie można dotrzeć także transportem publicznym i rowerem, dzięki ścieżkom rowerowym, które zbudowane zostały w ramach inwestycji.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny