R E K L A M A

Z I P

Lifestyle | Lublintekst nadesłany4 listopada 2017

Lublin: Wielkie otwarcie SKENDE Shopping już 17 listopada!

R E K L A M A    B O A R D

Znamy już datę otwarcia SKENDE Shopping – nowego centrum handlowego przy al. Spółdzielczości Pracy 88 w Lublinie. Warto zarezerwować weekend 17-19 listopada i przyjść do SKENDE Shopping całą rodziną lub ze znajomymi. Z okazji wielkiego otwarcia przygotowano wiele atrakcji m.in. koncert Margaret oraz loterię, w której będzie można wygrać urządzenie mieszkania od IKEA.

Drzwi SKENDE Shopping po raz pierwszy zostaną otwarte dla klientów w piątek, 17 listopada, o godzinie 10:00.

– Chcemy, by SKENDE Shopping stało się atrakcyjnym miejscem spotkań dla okolicznych mieszkańców oraz klientów przyjeżdżających na zakupy z regionu. Centrum zostało zaprojektowane tak, aby można tu było przyjemnie spędzać czas z najbliższymi. Tworzymy punkty przyjazne rodzinom, miejsca do wspólnego odpoczynku i strefy zabaw dla dzieci. Planujemy także kawiarnie oraz ciekawą ofertę najemców, m.in. marki modowe, sklepy sportowe, perfumerię i sklepy z wyposażeniem wnętrz – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor SKENDE Shopping. – Z okazji wielkiego otwarcia przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, w tym loterię, w której będzie można wygrać urządzenie mieszkania od IKEA. Natomiast w sobotę, 18 listopada, zapraszamy na koncert popularnej polskiej piosenkarki – Margaret – dodaje Jacek Garbaczewski.

 

Swoje sklepy otworzą tu znane marki modowe takie jak H&M, Carry, Esotiq czy CCC. Powstaną też sklepy sportowe: Go Sport i Martes Sport oraz wyposażenia wnętrz, w tym: Black Red White, Komfort, Home&You, Euro RTV AGD, Flying Tiger Copenhagen i VOX Meble. W SKENDE Shopping zakupy będzie można też zrobić w sklepach: SMYK, Świat Książki, w perfumerii Douglas i drogerii Rossmann.

– SKENDE Shopping będzie połączone z działającym już sklepem IKEA. Siłą naszego centrum jest starannie dobrana lista punktów handlowych, na której znajdzie się m.in. pierwszy w Lublinie supermarket Intermarché. SKENDE Shopping zostało stworzone tak, żeby można tu było załatwić wszystkie codzienne zakupy. Postawiliśmy także na wygodę kupujących. Do części sklepów prowadzić będą wejścia bezpośrednio od strony parkingu. Już 17 listopada zapraszamy więc na pierwsze odwiedziny i zakupy w SKENDE Shopping. Takie zrobione w funkcjonalnej i dobrze zaprojektowanej przestrzeni, czyli po skandynawsku – dodaje Jacek Garbaczewski.

 

Do SKENDE Shopping można dojechać samochodem od strony obwodnicy (węzeł Rudnik) i centrum miasta wygodnym wiaduktem od al. Spółdzielczości Pracy oraz ulicami Nasutowską i Kupiecką. Z myślą o kierowcach przygotowano duży parking na 2000 aut. Do centrum handlowego będzie można dotrzeć także transportem publicznym i rowerem, dzięki ścieżkom rowerowym, które zbudowane zostały w ramach inwestycji.

Autor: tekst nadesłany
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Rukki" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 12:38:41 napisał:
    Już jadę
    1
    1
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Kmicic
Żeby zlikwidować problem tzw: nachodź...
Kudelek
o czym? o pierdołach. bezrobotna wetery...
Swojak market
Cóż, kwoty przyznanych dotacji po pros...
Normals
Należy zmienić 100% składu rady na lu...
ciekawy
to stare czy nowe? kiedy to bylo? http:...
Racuch
1500 im dac. tak wladza nasza robi.hehe....
Matoł
No cóż nie ma ludzi do pracy na budowi...
swojak
Zobaczymy jak pójdzie Hetmanowi z Cheł...
Czarek to ja
Przepraszam ale nie wytrzymuje / kto jes...
...
Czyli to sukces czy nie ? Hahahahaha...
Cień
Latem było 6:0 dla Hetmana. Co się pop...
Hm
Czyli mamy skład tylko na dokończenie ...
Marian
https://www.google.pl/search?q=kupa&...
sztabka rozumu
A ja się pytam po jaką chorobę zwaną...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny