Edukacja | Lublin | ZamośćRedakcja28 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: Wielki Finał „Lubelskie: Liga Robotyki”

fot. Facebook Robonomik
R E K L A M A    B O A R D

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu prezentują dzisiaj (28 października 2018 r.) swojego robota w finale Lubelskie: Liga Robotyki.

Lubelskie: Liga Robotyki jest pierwszym w Polsce tego typu konkursem, skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz ich nauczycieli z województwa lubelskiego.

Szybkie naprawy

Publiée par Robonomik sur Dimanche 28 octobre 2018

https://www.facebook.com/robonomik/videos/308907886362908/?__xts__[0]=68.ARA5JDUSVNfNlQDSmnNq4hgAOyLwFQqaCRQKCO-li1vJoxiy2r2OjL3tY87zA5QCzqRqw00dTtHctxOLxNO532yWoxCj_-jC3EnfbBL8UrB_15WFp2ssSvcB0idfBlTGQaCYdbxe6yY6NyayHm44u-5rvTHcG6rERXLYU2mOprN1YSAc44sd_Vu089URDmto7NeBDweKQzILXu7k2ic_q-WNj6iBM_FNVg&__tn__=-R

 

Uczniowie tworzący drużyny projektują, budują i programują roboty przystosowane do tegorocznej tematyki turnieju. Nauczyciele mają za zadanie wskazać odpowiedni kierunek i zapewnić młodzieży warunki do pracy.

Celem konkursu jest zdobycie przez uczestników nowych umiejętności oraz oswojenie ze zdrową rywalizacją. Młodzież może również uczyć się przez zabawę i nawiązywać przyjaźnie.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej organizatora: Na wzór ogólnoświatowych zawodów stworzonych przez organizację FIRST  przez 9 tygodni uczniowie będą zgłębiać fascynujące zaplecze wiedzy technicznej i szlifować umiejętności, które nie są dla nich dostępne na tym etapie nauki szkolnej. Wraz z budową i programowaniem robota drużyny są zobowiązane do stworzenia dokumentacji, która systematyzuje wszelkie notatki, projekty czy przemyślenia, które nabędą w czasie sezonu budowy.

Tegoroczna gra, nosząca tytuł “Kosmiczna Przygoda”, obraca się wokół zagadnień związanych z przestrzenią kosmiczną i zjawiskami pozaziemskimi. Nurt science fiction pozwoli wszystkim uczestnikom puścić wodze fantazji i przeżyć niezwykłą przygodę w zupełnie zwykłym świecie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat