R E K L A M A

Z I P

2. Region | Lublin | Prawo i BiznesOliwia Bojar4 sierpnia 2017

Lublin: Powstanie Centrum Inteligentnego Przemysłu

Przemysł, fot. pixabay.com

R E K L A M A    B O A R D

Prace nad projektem zainicjował lubelski URSUS, a współpracować przy nim będzie z Miastem Lublin oraz Politechniką Monachijską.

Jak czytamy na stronie spółki na bazie rozmów w trakcie tegorocznej edycji Targów w Hanowerze, w Industrie Center Obernburg w Bawarii, podpisano już porozumienie pomiędzy URSUS S.A., Miastem Lublin oraz TUM International GmbH (spółką reprezentującą Politechnikę Monachijską).

Współpraca ma za zadanie stworzenie projektu Centrum Inteligentnego Przemysłu w Lublinie, którego przedmiotem będzie zintegrowany park przemysłowy o powierzchni ok. 140 ha, obejmujący przyszłe inwestycje URSUS S.A. zlokalizowany na obszarach poprzemysłowych w Lublinie.

Bardzo ważnym elementem projektu będzie rozwój współpracy technologicznej URSUS S.A. z Politechniką Monachijską (TUM), która jest jednym z wiodących światowych ośrodków w obszarze elektromobilności oraz wprowadzania standardów Przemysłu 4.0.

Tę stronę porozumienia reprezentować będzie TUM International GmbH – globalne centrum kompetencji w zakresie rozwoju terenów przemysłowych oraz budowy i zarządzania centrami transferu technologii. TUM na stałe współpracuje między innymi z firmami SIEMENS AG oraz Evonik.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Ma-rjo-lalala
No i co , któryś jeszcze podskoczy jak...
klient w krawacie jest mniej awanturują...
z_boku
Stare, ale wciąż aktualne: https://w...
Ja
Kierowcy winna zostać zaproponowana pra...
Górnik Łęczna nie pozyska jednak Mich...
Dirty Harry
Ćwik niewątpliwie podnosi nieco poziom...
Gość
Cieszą się i co z tego macie że Zamo...
Fryc
Sławek przestań gwiazdorzyć i weź s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny