Edukacja | Lublin | Pracatekst nadesłany28 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: PGE Obrót współpracuje z Wyższą Szkołą Ekonomii i Innowacji w Lublinie

R E K L A M A    B O A R D

Spółka będzie wspierać uczelnię merytorycznie w zakresie prowadzonej przez siebie działalności. Z kolei uczelnia pomoże lepiej przygotowywać przyszłych pracowników, którzy będą mogli zasilić sektor energetyczny.

Podpisanie deklaracji o współpracy PGE Obrót z największą uczelnią niepubliczną na Lubelszczyźnie odbyło się w siedzibie uczelni. Dokument sygnowali prezes zarządu PGE Obrót Dariusz Czuk oraz wiceprezes zarządu Jan Maciej Mądrzak, a także kanclerz WSEI Teresa Bogacka i rektor dr hab. Mirosław J. Jarosz.

Stawiamy na partnerstwo z uczelniami wyższymi. Absolwenci wymagają bardzo często 2-3 lat przystosowania do pracy. Chcemy skracać ten okres, co będzie korzystne zarówno dla przyszłych pracowników jak i dla biznesu – mówi Dariusz Czuk, prezes zarządu PGE Obrót.

Oba podmioty zapowiadają wspólne organizowanie konferencji naukowych z zakresu zarządzania i innowacji, a także wymianę doświadczeń oraz kształcenie studentów zgodnie z potrzebami sektora sprzedaży energii i obsługi klienta w tym zakresie.
Nawiązywanie takich kontaktów to podstawowy obowiązek uczelni mających status placówek zawodowych. Od lat wprowadzamy firmy do procesu kształcenia, widząc wartość takiej współpracy. Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła tak znana firma jak PGE Obrót – mówi Teresa Bogacka, kanclerz uczelni.

Ze strony Spółki nad współpracą będzie czuwał Dariusz Dudek, dyrektor PGE Obrót, oddział z siedzibą w Lublinie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018