nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Lublin | Sport | Zamośćtekst nadesłany9 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: Ogólnopolski sprawdzian z pływania

Julia Bednarz

W sobotę 6 października na lubelskiej pływalni H2O spotkali się nie tylko pływacy z województwa lubelskiego, ale też inni zawodnicy trenujący w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Lublinie celem wyłonienia najwszechstronniejszych zawodniczek i zawodników.

Formuła zawodów zakłada start każdego zawodnika w 5 konkurencjach. W pierwszym bloku zawodów pływacy rywalizują na dystansach 100 metrowych- stylem motylkowym, grzbietowym i klasycznym a w drugim bloku 100 m stylem dowolnym i 400 m stylem zmiennym. To bardzo wymagający zestaw konkurencji tym bardziej, że trzeba pływać w bardzo krótkich odstępach czasu. Z tego powodu wartość uzyskiwanych wyników trzeba cenić podwójnie, a jeśli już na progu nowego sezonu komuś udało się poprawić „życiówkę” to był to prawdziwy powód do dumy. Suma punktów za 5 startów wyłania najlepsze zawodniczki i zawodników w trzech kategoriach wiekowych: 12-13 lat, 14-15 lat, 16 lat i starsi.

Orka Zamość z 12 medalami (3-5-4) uplasowała się na 4 miejscu. W klasyfikacji generalnej najlepiej wypadła czternastoletnia pływaczka Julia Bednarz, która w rywalizacji ze starszymi koleżankami wygrała kategorię 14-15 lat. Nie mniejszy sukces odniosła również jej koleżanka z medalowej sztafety-Katarzyna Szuper, która uplasowała się na miejscu 2, 8 była Klaudia Malec a 9 Julia Malinoś. W najmłodszej kategorii wiekowej chłopców 12-13 lat tuż za podium uplasował się Jakub Rymarz a w kategorii 14-15 lat 8 był Filip Łagoźny (14 lat).

W poszczególnych konkurencjach na podium stawali: na 100 m stylem motylkowym 1 była Julia Bednarz-1:09.45 a 2 Katarzyna Szuper-1:09,95, a w najmłodszej kategorii na tym dystansie 2 był Jakub Rymarz-1:12.90. Na dystansie 100 m stylem grzbietowym w najstarszej kategorii wiekowej 3 był Mateusz Łukaszczyk-1:00,74. Na 100 m stylem klasycznym w kat. 14-15 lat druga była Julia Bednarz-1:18.02 a tuz za nią na miejscu 3 Klaudia Malec 1:18.12. Trzeci w tej samej kategorii wiekowej był na tym dystansie Filip Łagoźny-1:11.79. 100 metrów stylem dowolnym 14-15 lat wygrała Julia Malinoś-1:01.86 przed Katarzyną Szuper-1:02.01. Wśród najmłodszych chłopców drugi czas uzyskał Jakub Rymarz-1:03.76. Najtrudniejszy wyścig zawodów 400 m stylem zmiennym, w swojej kategorii wiekowej wygrała jak przystało na brązową medalistkę Mistrzostw Polski Julia Bednarz-5:13.16. W zawodach startowali jeszcze: Aleksandra i Julia Poździk, Zuzanna Sioma, Klaudia Wróblewska, Wiktor Sawicki i Filip Sałamacha.

Już 20 października na zamojskiej pływalni będziemy mogli oglądać najmłodszych zawodników (10,11 i 12 lat) podczas IV rundy Wojewódzkiej Ligi Dzieci i Młodzików. Serdecznie zapraszamy.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama