R E K L A M A

Z I P

Lublin | Prawo i Biznestekst nadesłany7 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4210 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1) ()

Lublin: Nowa inwestycja firmy Jadar – jej wartość to 35 mln złotych

R E K L A M A    B O A R D

Zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży, Biuro Projektowe oraz Ogród Wystawowy na powierzchni 2,6 ha to nowa inwestycja firmy Jadar w Lublinie przy ul. Metalurgicznej. Wartość inwestycji wyniosła 35 mln zł.

Jedna z najbardziej prestiżowych marek w segmencie budownictwa funkcjonująca na polskim rynku już od blisko 30 lat oficjalnie rozpoczyna działalność swojej nowej inwestycji w Lublinie. Obecnie firma Jadar posiada 400 stałych odbiorców i dystrybutorów a terenie całej Polski oraz 5 nowoczesnych fabryk w Skaryszewie, Radomiu, Grójcu, Kielcach i właśnie w Lublinie oraz skład fabryczny w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wartość nowej inwestycji wyniosła 35 mln zł. Na terenie o powierzchni 2,6 ha przy ul. Metalurgicznej 13 znajduje się zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży oraz Biuro Projektowe, a także Ogród Wystawowy o powierzchni ok. 1500 m2. Prezentacja oferty producenta to cenne źródło inspiracji, tym bardziej, że w ogrodzie zaprezentowano niestandardowe zastosowania produktów oraz szereg gotowych rozwiązań do wnętrz ogrodowych. Na miejscu zwiedzający mogą również skorzystać z porad specjalisty. Biuro Projektowe Jadar oferuje profesjonalną pomoc, a projekt aranżacyjny posesji klienci otrzymują bezpłatnie po dokonaniu zakupu kostki. Firma posiada flotę specjalistycznych samochodów HDS i oferuje swoim klientom transport z rozładunkiem na terenie całego kraju. Obecnie w lubelskim oddziale firma zatrudnia 22 osoby, jednak docelowo kadra będzie liczyć ponad 30 pracowników.

Jadar to jednak nie tylko kostka brukowa – marka specjalizuje się także w produkowaniu dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home i Jadar Garden oraz SunBlock – nowoczesny system budowy domów z pustaków keramzytowych. W tej chwili linie produkcyjne wyposażone są w urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. Przedsiębiorstwo zaliczane jest do czołówki najdynamiczniej rozwijających się firm ze stuprocentowo polskim kapitałem w kraju.

 

Autor: tekst nadesłany
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Jan
Rafał Zwolak nadaje się co najwyżej n...
.
Po co szkolimy młodzież? Albo będą g...
no_name
bazgroły to malują dzieci w przedszkol...
......
Wychowankowie to grają tam gdzie się i...
...
Chcą coś robić dla ludzi to im jeszcz...
z_boku
Żeby za kilka lat nie okazało się że...
cyanide3
Wszystkich bierzcie, mnie nie ruszajcie ...
Gość
Przez Wielączę nie przebiega Dk17....
Wara od mojej o...
Prosimy o rozważenie innego miejsca pod...
SC
Dokładnie. Nie takie inwestycje się wy...
Thomas
Pytanie ile to rondo będzie kosztowało...
antyklerykał
Analiza moja jest taka, że w mieście n...
ad111
Protestować każdemu wolno i walczyć o...
observer
POPIERAM, chociaż żałuję, że sam ni...
BarteS
Tak, caly region liczacy ze 170 tys. lud...
Zamość
Patrząc na szkic to zmian wpłynie na k...
L..
ZAWADA, jak wskazuje sama nazwa, jest za...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny