R E K L A M A

Z I P

Lublin | Prawo i Biznestekst nadesłany7 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Lublin: Nowa inwestycja firmy Jadar – jej wartość to 35 mln złotych

Zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży, Biuro Projektowe oraz Ogród Wystawowy na powierzchni 2,6 ha to nowa inwestycja firmy Jadar w Lublinie przy ul. Metalurgicznej. Wartość inwestycji wyniosła 35 mln zł.

Jedna z najbardziej prestiżowych marek w segmencie budownictwa funkcjonująca na polskim rynku już od blisko 30 lat oficjalnie rozpoczyna działalność swojej nowej inwestycji w Lublinie. Obecnie firma Jadar posiada 400 stałych odbiorców i dystrybutorów a terenie całej Polski oraz 5 nowoczesnych fabryk w Skaryszewie, Radomiu, Grójcu, Kielcach i właśnie w Lublinie oraz skład fabryczny w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wartość nowej inwestycji wyniosła 35 mln zł. Na terenie o powierzchni 2,6 ha przy ul. Metalurgicznej 13 znajduje się zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży oraz Biuro Projektowe, a także Ogród Wystawowy o powierzchni ok. 1500 m2. Prezentacja oferty producenta to cenne źródło inspiracji, tym bardziej, że w ogrodzie zaprezentowano niestandardowe zastosowania produktów oraz szereg gotowych rozwiązań do wnętrz ogrodowych. Na miejscu zwiedzający mogą również skorzystać z porad specjalisty. Biuro Projektowe Jadar oferuje profesjonalną pomoc, a projekt aranżacyjny posesji klienci otrzymują bezpłatnie po dokonaniu zakupu kostki. Firma posiada flotę specjalistycznych samochodów HDS i oferuje swoim klientom transport z rozładunkiem na terenie całego kraju. Obecnie w lubelskim oddziale firma zatrudnia 22 osoby, jednak docelowo kadra będzie liczyć ponad 30 pracowników.

Jadar to jednak nie tylko kostka brukowa – marka specjalizuje się także w produkowaniu dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home i Jadar Garden oraz SunBlock – nowoczesny system budowy domów z pustaków keramzytowych. W tej chwili linie produkcyjne wyposażone są w urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. Przedsiębiorstwo zaliczane jest do czołówki najdynamiczniej rozwijających się firm ze stuprocentowo polskim kapitałem w kraju.

 

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny