Lublin | Prawo i Biznestekst nadesłany7 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Lublin: Nowa inwestycja firmy Jadar – jej wartość to 35 mln złotych

R E K L A M A    B O A R D

Zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży, Biuro Projektowe oraz Ogród Wystawowy na powierzchni 2,6 ha to nowa inwestycja firmy Jadar w Lublinie przy ul. Metalurgicznej. Wartość inwestycji wyniosła 35 mln zł.

Jedna z najbardziej prestiżowych marek w segmencie budownictwa funkcjonująca na polskim rynku już od blisko 30 lat oficjalnie rozpoczyna działalność swojej nowej inwestycji w Lublinie. Obecnie firma Jadar posiada 400 stałych odbiorców i dystrybutorów a terenie całej Polski oraz 5 nowoczesnych fabryk w Skaryszewie, Radomiu, Grójcu, Kielcach i właśnie w Lublinie oraz skład fabryczny w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Wartość nowej inwestycji wyniosła 35 mln zł. Na terenie o powierzchni 2,6 ha przy ul. Metalurgicznej 13 znajduje się zakład produkcyjny, Dział Sprzedaży oraz Biuro Projektowe, a także Ogród Wystawowy o powierzchni ok. 1500 m2. Prezentacja oferty producenta to cenne źródło inspiracji, tym bardziej, że w ogrodzie zaprezentowano niestandardowe zastosowania produktów oraz szereg gotowych rozwiązań do wnętrz ogrodowych. Na miejscu zwiedzający mogą również skorzystać z porad specjalisty. Biuro Projektowe Jadar oferuje profesjonalną pomoc, a projekt aranżacyjny posesji klienci otrzymują bezpłatnie po dokonaniu zakupu kostki. Firma posiada flotę specjalistycznych samochodów HDS i oferuje swoim klientom transport z rozładunkiem na terenie całego kraju. Obecnie w lubelskim oddziale firma zatrudnia 22 osoby, jednak docelowo kadra będzie liczyć ponad 30 pracowników.

Jadar to jednak nie tylko kostka brukowa – marka specjalizuje się także w produkowaniu dekoracji architektonicznych do wnętrz i ogrodów pod markami własnymi Jadar Home i Jadar Garden oraz SunBlock – nowoczesny system budowy domów z pustaków keramzytowych. W tej chwili linie produkcyjne wyposażone są w urządzenia o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego. Przedsiębiorstwo zaliczane jest do czołówki najdynamiczniej rozwijających się firm ze stuprocentowo polskim kapitałem w kraju.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "Mirek" dnia 7 kwietnia 2018 o godzinie 17:25:17 napisał:
    20% o nowej inwestycji, a 80% artykułu to reklama pozostałych usług.
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat