Lublin | SportRedakcja16 czerwca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Lublin: Medaliści z „Orki”

Fot. UKS Orka Zamość
R E K L A M A    B O A R D

10-11 czerwca br. na olimpijskiej pływalni AQUA w Lublinie rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. W zawodach wystartowało 248 zawodniczek i zawodników z 22 klubów.

Młodzi pływacy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: 12-13 lat, 14-15 lat oraz kategorii open. Zamojska „Orka” wystawiła w zawodach 9 zawodniczek i 13 zawodników, którzy wywalczyli łącznie 22 medale: 5 złotych, 12 srebrnych i 5 brązowych.  W klasyfikacji medalowej zamojski klub wspólnie z Wisłą Puławy uplasował się na miejscu IV.

Mistrzami Województwa Lubelskiego na rok 2017 zostali:

 1. Julia Malinoś – 2 złote medale: na dystansie 50 m (29.00 sek.) i 100 m (1:04.29min.) stylem dowolnym. Zawodniczka „Orki” uplasowała się na II miejscu w gronie najlepszych pływaczek w kat.12-13 lat.
 2. Julia Bednarz – 2 złote medale: na dystansie 50 i 100 m stylem klasycznym. W klasyfikacji najlepszych zawodniczek uplasowała się na miejscu VIII.
 3. Filip Łagoźny – 1 złoty medal na dystansie 100 m stylem klasycznym. W klasyfikacji najlepszych zawodników znalazł się na miejscu VI.

Srebrnymi medalistami Mistrzostw Województwa zostali:

 1. Klaudia Malec – 2 srebrne medale: na 50 m stylem klasycznym i 200 m stylem zmiennym. X miejsce wśród najlepszych zawodniczek.
 2. Filip Łagoźny – 2 srebrne medale: na 50 m i 200 m stylem klasycznym,
 3. Katarzyna Szuper – 1 srebrny medal na 50m stylem grzbietowym. W klasyfikacji najlepszych zawodniczek uplasowała się na miejscu VII.
 4. Jakub Abraszek – 3 srebrne medale: na dystansie 50 m i 100 m stylem motylkowym oraz 200 m stylem zmiennym. Uplasował się na miejscu VII w klasyfikacji najlepszych zawodników.
 5. Julia Malinoś – 2 srebrne medale: na 200 m i 800 m stylem dowolnym,
 6. Julia Bednarz – 1 srebrny medal na 200 m stylem klasycznym,
 7. Zuzanna Sioma – 1 srebrny medal na 200 m stylem motylkowym.

Medale brązowe Mistrzostw Województwa Lubelskiego wywalczyli:

 1. Katarzyna Szuper – na dystansie 50 m stylem dowolnym,
 2. Julia Bednarz – na dystansie 400m stylem zmiennym,
 3. Klaudia Malec – na dystansie 100 i 200m stylem klasycznym,
 4. Rafał Chyrchała – na dystansie 200 m stylem grzbietowym.

Bardzo dobre wyniki uzyskane przez Julię Malinoś, Julię Bednarz, Klaudię Malec, Katarzynę Szuper i Filipa Łagoźnego sprawiły, że uplasowali się oni w czołówce rankingów najlepszych zawodniczek i zawodników wśród polskich trzynastolatków!

Już podczas najbliższego weekendu (17-18 czerwca br.) pływacy „Orki” wystąpią w II rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Thomas
Sprawa spalarni wynikła w końcówce po...
Schabowy z Zamo...
Thomas, a jak myślisz czemu nie ma inwe...
Thomas
Strasznie dużo jest tych inwestorów - ...
Schabowy z Zamo...
Wybraliśmy radnych, ale są też jakie...
Zamościan
Polecam pana Profesora Grochowalskiego i...
TWS
Przecież ten protest to była akcja wyb...
Thomas
Kontra@ nie po to w demokratycznych wybo...
Thomas
[b]Rozczarowuje mnie Andrzej Wnuk i to n...
kontra
1. Veolia pisze-"przeciwnicy budowy spal...
Paweł
Informacje są nieprawdziwe. Minimum trz...
Antyklerykał
Powaliła mnie Twoja argumentacja. Choci...
aaa
A u Ciebie pewnie w domu sam sie zabawia...
ak
Może jednak byś poszukał tych leków ...
observer
Czym? gokartami?...
Zamościak
A niech jedzie w pisdu....
z_boku
To musi być czarownica, bo ja bym się ...
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018