Lifestyle | Lublintekst nadesłany28 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: „Interaktywny Powrót do Szkoły” z Tarasami Zamkowymi

R E K L A M A    B O A R D

Powrót do szkoły po wakacyjnym wypoczynku wcale nie musi być nudny! Będzie się można o tym przekonać już w najbliższy weekend, 1 – 2 września, w Tarasach Zamkowych. W tych dniach w centrum handlowym pojawi się interaktywna wystawa naukowa, przygotowana z myślą o najmłodszych. Ekspozycja czynna będzie w godzinach otwarcia Centrum.

W najbliższy weekend, 1 – 2 września, przestrzeń Tarasów Zamkowych zamieni się w laboratorium naukowe. Pojawi się tu interaktywna wystawa, która ma na celu kreatywne pobudzenie dziecięcej wyobraźni, a także przyjemne wprowadzenie uczniów w nowy rok szkolny. Dzięki przedstawionym eksponatom uczestnicy, w formie zabawy i odkrywania, zapoznają się z działaniami podstawowych praw fizyki, optyki, logiki czy matematyki. Podczas wystawy będzie można przeprowadzić szereg doświadczeń m.in. na kole złudzeń, lustrze pełnym uśmiechu, peryskopie, wielkiej szachownicy, lustrzanym miksie, lewitującym lejku czy podczas wyścigu kulek. Zasady działania poszczególnych eksponatów będą przybliżały uczestnikom hostessy. Nie zabraknie zagadek logicznych i układanek matematycznych.

Powrót uczniów do szkoły wiąże się również z przygotowaniem odpowiedniej wyprawki. Na sklepowych półkach w Tarasach Zamkowych dostępne są najnowsze kolekcje artykułów szkolnych, przeznaczone dla dzieci i młodzieży, z którymi będzie można zapoznać się przy okazji zwiedzania wystawy.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
observer
wybory, wybory. ale nie pomyśleli o prz...
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018