R E K L A M A

Z I P

Lifestyle | Lublintekst nadesłany28 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: „Interaktywny Powrót do Szkoły” z Tarasami Zamkowymi

Powrót do szkoły po wakacyjnym wypoczynku wcale nie musi być nudny! Będzie się można o tym przekonać już w najbliższy weekend, 1 – 2 września, w Tarasach Zamkowych. W tych dniach w centrum handlowym pojawi się interaktywna wystawa naukowa, przygotowana z myślą o najmłodszych. Ekspozycja czynna będzie w godzinach otwarcia Centrum.

W najbliższy weekend, 1 – 2 września, przestrzeń Tarasów Zamkowych zamieni się w laboratorium naukowe. Pojawi się tu interaktywna wystawa, która ma na celu kreatywne pobudzenie dziecięcej wyobraźni, a także przyjemne wprowadzenie uczniów w nowy rok szkolny. Dzięki przedstawionym eksponatom uczestnicy, w formie zabawy i odkrywania, zapoznają się z działaniami podstawowych praw fizyki, optyki, logiki czy matematyki. Podczas wystawy będzie można przeprowadzić szereg doświadczeń m.in. na kole złudzeń, lustrze pełnym uśmiechu, peryskopie, wielkiej szachownicy, lustrzanym miksie, lewitującym lejku czy podczas wyścigu kulek. Zasady działania poszczególnych eksponatów będą przybliżały uczestnikom hostessy. Nie zabraknie zagadek logicznych i układanek matematycznych.

Powrót uczniów do szkoły wiąże się również z przygotowaniem odpowiedniej wyprawki. Na sklepowych półkach w Tarasach Zamkowych dostępne są najnowsze kolekcje artykułów szkolnych, przeznaczone dla dzieci i młodzieży, z którymi będzie można zapoznać się przy okazji zwiedzania wystawy.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny