R E K L A M A

Z I P

Lublin | Prawo i Biznestekst nadesłany9 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: III edycja Wschodniego Forum Firm Rodzinnych [REJESTRACJA UCZESTNIKÓW]

fragment zaproszenia

III edycja Wschodniego Forum Firm Rodzinnych, odbędzie się 15 października 2018 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie.

Wschodnie Forum Firm Rodzinnych to wydarzenie, które kompleksowo ujmuje problematykę prowadzenia firm rodzinnych będących kołem napędowym naszej gospodarki. O tym, jak w praktyce wygląda prowadzenie biznesu z rodziną oraz jak odnaleźć się na współczesnym rynku, jak pozyskać kapitał i ograniczyć biurokrację i poprawić współpracę z instytucjami państwowymi będziemy rozmawiać m.in. z przedstawicielami: firm rodzinnych, samorządów, banków, Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Gośćmi specjalnymi forum będą: Elżbieta Bieńkowska Komisarz UE ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości MŚP oraz mówca motywacyjny Łukasz Jakóbiak.

Forum poprowadzi znany dziennikarz telewizyjny i radiowy Maciej Zakrocki.

Zachęcamy Państwa do udziału w Forum i prosimy o potwierdzenie swojej obecności poprzez wypełnienie formularza na stronie https://rodzinnewschod.pl/wez-udzial/ do 12.10.2018 r.

Organizatorzy III edycji Wschodniego Forum Firm Rodzinnych:

  • Krzysztof Hetman Poseł do PE
  • Mariusz Filipek Prezes „Stowarzyszenia Aktywna Europa”
Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny