Lifestyle | Lublintekst nadesłany22 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: Black Weekend w Tarasach Zamkowych

Rodzina Ostaszewskich – kolejni Stylowi Lubelacy, wyłonieni podczas castingu na ambasadorów Tarasów Zamkowych
R E K L A M A    B O A R D

Dlaczego raz w roku sklepy obniżają ceny produktów nawet o 70%? I co z tym wszystkim mają wspólnego Indianie z plemienia Wampanoagów? Koniec listopada to początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem, a także atrakcyjne wyprzedaże podczas popularnego Black Friday. Tarasy Zamkowe przygotowały z tej okazji przedłużoną wersję dnia wyjątkowych promocji i rabatów – Black Weekend. W dniach 23 – 25 listopada na wszystkich klientów centrum handlowego czekać będą niecodzienne przeceny i zniżki.

W Stanach Zjednoczonych, skąd wywodzi się Black Friday, tysiące ludzi na długo przed otwarciem sklepów ustawia się w olbrzymich kolejkach. Taki obraz za oceanem nikogo nie dziwi, w Europie też powoli staje się standardem. Dlaczego akcja wyprzedażowa Black Friday odbywa się w ostatni piątek listopada? Wszystko za sprawą celebrowanego w Stanach Zjednoczonych Święta Dziękczynienia, upamiętniającego ucztę pierwszych angielskich osadników z Indianami z plemienia Wampanoag. Od XIX wieku, dzięki decyzji Abrahama Lincolna, jest to święto państwowe obchodzone zawsze w ostatni czwartek listopada. Piątek po Święcie Dziękczynienia uznaje się za oficjalne rozpoczęcie przygotowań bożonarodzeniowych, w tym oczywiście zakupów świątecznych upominków. Na początku XX wieku domy handlowe zaczęły przygotowywać na tę okazję specjalne wyprzedaże.

W piątek, 23 listopada, w Tarasach Zamkowych rozpocznie się trzydniowe święto zakupów. W czasie trwania przedłużonej wersji dnia wyprzedaży sklepowych tzw. Black Weekend na wszystkich klientów czekać będą promocje i rabaty sięgające 70%. Wyjątkowe zniżki dla miłośników mody przygotowały sklepy: New Look, H&M oraz Terranova. Mężczyźni ceniący szyk i elegancję będą mogli skorzystać z oferty salonów Vistula i Wólczanka. Z kolei młodzież podążająca za najnowszymi trendami i dbająca o wygodę z pewnością znajdzie coś dla siebie pośród interesujących rabatów w sklepach: House, Levis, Big Star, czy Sport Factory. Atrakcyjne zniżki będą obowiązywały również w sklepach obuwniczych. Osoby poszukujące idealnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia powinny odwiedzić salon Time Trend, który przygotował 70% zniżki na wybrane modele zegarków. W świąteczny upominek będzie można się również zaopatrzyć w salonie Empik, gdzie w czasie trwania akcji Black Weekend można zakupić trzy produkty w cenie dwóch. Kupony i informacje o promocjach znajdują się na stronie www Tarasów Zamkowych oraz w aplikacji mobilnej Goodie, w której można założyć Kartę Stałego Klienta i na bieżąco być z aktualnymi zniżkami. O wyprzedażach i funkcjach aplikacji Goodie informować będą również hostessy, które w dniach 21 – 25 pojawią się w centrum handlowym.

Piątek, 23 listopada, to dopiero początek zakupowej gorączki w naszym centrum handlowym – święto wyprzedaży potrwa tu bowiem aż 3 dni! W tym roku, aby ułatwić zakupy naszym klientom, uruchomiliśmy aplikację mobilną Goodie, dzięki której wszystkie informacje o zniżkach znajdują się w jednym miejscu – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

Na billboardach i plakatach promujących Black Weekend pojawiła się rodzina Ostaszewskich – kolejni Stylowi Lubelacy, wyłonieni podczas castingu na ambasadorów Tarasów Zamkowych.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018