nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Lifestyle | Lublintekst nadesłany22 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lublin: Black Weekend w Tarasach Zamkowych

Rodzina Ostaszewskich – kolejni Stylowi Lubelacy, wyłonieni podczas castingu na ambasadorów Tarasów Zamkowych

Dlaczego raz w roku sklepy obniżają ceny produktów nawet o 70%? I co z tym wszystkim mają wspólnego Indianie z plemienia Wampanoagów? Koniec listopada to początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem, a także atrakcyjne wyprzedaże podczas popularnego Black Friday. Tarasy Zamkowe przygotowały z tej okazji przedłużoną wersję dnia wyjątkowych promocji i rabatów – Black Weekend. W dniach 23 – 25 listopada na wszystkich klientów centrum handlowego czekać będą niecodzienne przeceny i zniżki.

W Stanach Zjednoczonych, skąd wywodzi się Black Friday, tysiące ludzi na długo przed otwarciem sklepów ustawia się w olbrzymich kolejkach. Taki obraz za oceanem nikogo nie dziwi, w Europie też powoli staje się standardem. Dlaczego akcja wyprzedażowa Black Friday odbywa się w ostatni piątek listopada? Wszystko za sprawą celebrowanego w Stanach Zjednoczonych Święta Dziękczynienia, upamiętniającego ucztę pierwszych angielskich osadników z Indianami z plemienia Wampanoag. Od XIX wieku, dzięki decyzji Abrahama Lincolna, jest to święto państwowe obchodzone zawsze w ostatni czwartek listopada. Piątek po Święcie Dziękczynienia uznaje się za oficjalne rozpoczęcie przygotowań bożonarodzeniowych, w tym oczywiście zakupów świątecznych upominków. Na początku XX wieku domy handlowe zaczęły przygotowywać na tę okazję specjalne wyprzedaże.

W piątek, 23 listopada, w Tarasach Zamkowych rozpocznie się trzydniowe święto zakupów. W czasie trwania przedłużonej wersji dnia wyprzedaży sklepowych tzw. Black Weekend na wszystkich klientów czekać będą promocje i rabaty sięgające 70%. Wyjątkowe zniżki dla miłośników mody przygotowały sklepy: New Look, H&M oraz Terranova. Mężczyźni ceniący szyk i elegancję będą mogli skorzystać z oferty salonów Vistula i Wólczanka. Z kolei młodzież podążająca za najnowszymi trendami i dbająca o wygodę z pewnością znajdzie coś dla siebie pośród interesujących rabatów w sklepach: House, Levis, Big Star, czy Sport Factory. Atrakcyjne zniżki będą obowiązywały również w sklepach obuwniczych. Osoby poszukujące idealnego prezentu na Święta Bożego Narodzenia powinny odwiedzić salon Time Trend, który przygotował 70% zniżki na wybrane modele zegarków. W świąteczny upominek będzie można się również zaopatrzyć w salonie Empik, gdzie w czasie trwania akcji Black Weekend można zakupić trzy produkty w cenie dwóch. Kupony i informacje o promocjach znajdują się na stronie www Tarasów Zamkowych oraz w aplikacji mobilnej Goodie, w której można założyć Kartę Stałego Klienta i na bieżąco być z aktualnymi zniżkami. O wyprzedażach i funkcjach aplikacji Goodie informować będą również hostessy, które w dniach 21 – 25 pojawią się w centrum handlowym.

Piątek, 23 listopada, to dopiero początek zakupowej gorączki w naszym centrum handlowym – święto wyprzedaży potrwa tu bowiem aż 3 dni! W tym roku, aby ułatwić zakupy naszym klientom, uruchomiliśmy aplikację mobilną Goodie, dzięki której wszystkie informacje o zniżkach znajdują się w jednym miejscu – mówi Mariola Chmielewska, Dyrektor Tarasów Zamkowych.

Na billboardach i plakatach promujących Black Weekend pojawiła się rodzina Ostaszewskich – kolejni Stylowi Lubelacy, wyłonieni podczas castingu na ambasadorów Tarasów Zamkowych.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama