Społeczeństwo i patriotyzm | woj. lubelskie | Zamośćtekst nadesłany17 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lubelskie OHP podsumowały inwestycje w 2018 roku

wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk, wojewódzki komendant OHP dr Piotr Gawryszczak, fot. Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie
R E K L A M A    B O A R D

W Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się konferencja prasowa poświęcona inwestycjom, które w 2018 roku zostały zrealizowane przez Lubelską Wojewódzką Komendę OHP. Wśród wymienionych znalazły się m.in. kompleksowa termomodernizacja internatów oraz wyposażenie warsztatów Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Zamościu. Z lokalną prasą spotkali się wicewojewoda lubelski Robert Gmitruczuk, wojewódzki komendant OHP dr Piotr Gawryszczak oraz jego zastępca Marek Drączkowski.

Niespełna rok temu razem z lubelskimi OHP rozpoczynaliśmy działania w Zamościu, Włodawie oraz w Maryninie. Działania, które miały na celu poprawę infrastruktury oraz warunków życia i nauki uczniów korzystających z tej infrastruktury, dzięki czemu lepiej będą oni mogli zdobywać i przyswajać wiedzę, za sprawą nowoczesnego wyposażenia – powiedział wicewojewoda. – Miałem ostatnio możliwość obserwowania zmian, jakie zachodzą w Maryninie i mogę państwa zapewnić, że robią one ogromne wrażenie. Standard uczniów i nauczycieli niepomiernie wzrósł – dodał, zaznaczając, że również dzięki mediom ten postęp był możliwy.

To m.in. dzięki dziennikarzom odbyła się akcja zaangażowania w projekty lokalnych przedsiębiorców, którzy poprzez swój wkład przyczynili się do modernizacji jednostek, a co za tym idzie całego regionu. – Doskonale wiemy jak ważny jest rozwój szkolnictwa zawodowego. Jak ważny jest rozwój i nauka osób o uzdolnieniach zawodowych. Środki, które posłużyły nam do modernizacji wszystkich wymienionych dzisiaj jednostek nie były nam dane, należało o nie zabiegać i za to dziękuje panom komendantom. Dzięki waszemu zaangażowaniu nasza młodzież może rozwijać swoje zdolności i pogłębiać praktyczną wiedzę – podkreślił Gmitruczuk.

Podczas spotkania komendanci przedstawili efekty projektów, dzięki którym podniesiono standard internatów OHP we Włodawie, Zamościu i Maryninie, a także możliwości kształcenia praktycznego młodzieży OHP z Zamościa w zawodach mechanik pojazdów samochodowych oraz monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Adamus
Na stronie 'Nie dla spalarni'* pojawił ...
szczebrzeszyn
Cypr jest pierwszy raz? bo nie pamiętam...
nie znam się a...
chwila chwila Brawa dla tej pani - zdję...
olek
to już widać kto z radnych posłuszny ...
?
a jeden radny na zwolnieniu co robi na s...
TK
Szczególnie ekscytująco zapowiada się...
Sylvia
Ktos tu tęskni za dawną posadką w PGK...
WerT
Bo Flip i Flap nie występują jak to ni...
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018