R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd(nh)1 grudnia 2014 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 70 komentarzy ()

Lubelska znowu zamknięta – aktualizacja

Ul. Lubelska, czartek 21 listopada 2014 r., foto: Piotr Rogalski

R E K L A M A    B O A R D

Od środy remontowana ulica będzie kolejny raz wyłączona z ruch.

 

Aktualizacja, 2 grudnia, godz. 12.oo

Remontowany od 3 miesięcy odcinek ul. Lubelskiej będzie zamknięty od środy, od godz. 7.00 rano do czwartku (3-4 grudnia) wieczorem.

 

W tych dniach prowadzony zostanie objazd, zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu.

 

Jak informuje przedstawiciel firmy SADEX, wykonawca remontu, wyłącznie z ruchu spowodowane jest malowaniem oznaczeń poziomych.

 

 

Aktualizacja, 20 listopada, godz. 10.00

Od godzin porannych ul. Lubelska jest przejezdna z małymi utrudnieniami z powodu prowadzonych prac.

 

Aktualizacja, 20 listopada, godz. 7.00

Na Lubelskiej ciągle stoją zapory. Nie ma przejazdu. W środę, 19 listopada – wg komunikatu – miał się zakończyć kolejny etap remontu nawierzchni odcinka ul. Lubelskiej. Drogowcy kładli warstwę ścieralną asfaltu a kierowcy musieli korzystać z objazdów.

 

 

Aktualizacja, 16 listopada, godz. 6.00

Od poniedziałku, 17 listopada ciąg dalszy remontu. Właśnie zakończone zostało przygotowanie nawierzchni w zatokach autobusowych oraz wysepek. Teraz pora na kolejną warstwę nawierzchni. Wykonawca przesłał do mediów komunikat: “Przedsiębiorstwo Wielobranżowe “SADEX” Janusz Sadlik informuje, że w celu położenia kolejnych warstw masy bitumicznej na ul. Lubelskiej, ulica ta zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów w dniach 17 – 19 listopada 2014 r.  W tych dniach prowadzony zostanie objazd, zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu.”

 

Lubelska_15-listopada
Ul. Lubelska, stan z dnia 15 listopada 2014 r., foto: Piotr Rogalski

 

Przypominamy, jak przebiega objazd:

zamknieta-lubelska-2014

 

Aktualizacja, 07 listopada, godz. 6.00

Niespodzianka. Drogowcy nie zdążyli. Dla wielu kierowców to zaskoczenie. Firma SADEX, wykonawca robót, nie rozsyła informacji odo mediów o utrudnieniach. Jak informuje Zarząd Dróg Grodzkich, ul. Lubelska będzie ponownie otwarta dla ruchu dzisiaj (piątek) w godzinach południowych.

To jednak nie koniec utrudnień, już jest zapowiadana kolejne zamknięcie z powodu planowanego kładzenia ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu. Kiedy? Tego nie udało się dzisiaj ustalić.

 

Aktualizacja, 05 listopada, godz. 8.00

Od środowego poranka drogowcy ponownie zamknęli  remontowany odcinek ul. Lubelskiej, od ronda w Sitańcu do ul. Granicznej. Firma SADEX będzie kładła drugą warstwę asfaltu na całej powierzchni drogi. Lubelska będzie zamknięta do czwartku wieczorem. Obowiązują wyznaczone wcześniej objazdy.

 

remont_lubelska_112014

 

Aktualizacja, 09 października, godz. 8.00

Od wczoraj wieczorem ponownie został otwarty remontowany odcinek ul. Lubelskiej, od ronda w Sitańcu do ul. Granicznej. Drogowcy z firmy SADEX położyli warstwę asfaltu na całej powierzchni drogi, z wyjątkiem planowanych zatok autobusowych. To jednak nie koniec utrudnień i przejazd będzie lada dzień ponownie zamknięty. Będzie wtedy kładziona warstwa ścieralna (wierzchnia asfaltu).

 

Aktualizacja, 01 października, godz. 9.00

Firma SADEX, wykonawca remontu nawierzchni, poinformowała dzisiaj, że od soboty, 4 października, ponownie zostanie zamknięty ten odcinek drogi. Objazd został wyznaczony tymi samymi ulicami jak w połowie września, tj. ulicami Legionów, Starowiejską, Wojska Polskiego i Lubelską. Inny wariant ominięcia zamkniętego odcinka ul. Lubelskiej to przejazd przez Chyżą i Wysokie. Przejezdność ul. Lubelskiej zostanie wznowiona – jak podaje firma SADEX – 9 października.

 

zamknieta_lubelska_1
Wjazd od strony Lublina, foto: Piotr Rogalski

 

Aktualizacja, 21 września, godz. 7.00

Przywrócona została przejezdność tego fragmentu drogi krajowej. Drogowcy z firmy SADEX przygotowali dla kierowców tymczasowy pas ruchu. Remont i utrudnienia potrwają, o czym informowaliśmy wcześniej, do 10 grudnia.

 

Remontowany jest odcinek drogi 74 o długości 765 metrów.
– Decyzja o gruntownej przebudowie była spowodowana nie tylko złym stanem technicznym nawierzchni, ale także kwestiami związanymi z bezpieczeństwem – powiedział w wywiadzie dla Dziennika Wschodniego Krzysztof Nalewajko, z lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Znikną pobocza. Na jezdni zostanie wyznaczony środkowy pas ruchu służący do skrętu w lewo. Budowana jest – bliżej ronda w Sitańcu – również tzw. droga serwisowa, która ma ułatwić poruszanie się pomiędzy wjazdami do firm zlokalizowanych po stronie Osiedla Rataja.

 

Ul. Lubelska, 21 września 2014, foto: Piotr Rogalski

 

remont-lubelska-2014_11
Widok od strony ronda w Sitańcu, foto: Piotr Rogalski

 

Aktualizacja, 15 września, godz. 17.00

“Remont ul. Lubelskiej potrwa do 10 grudnia br., natomiast związane z prowadzonymi pracami czasowe wyłączenie z ruchu fragmentu ulicy zostało wydłużone do 20 września br” – taki komunikat przekazał nam dzisiaj Krzysztof Nalewajko z lubelskiego oddziału Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

remont-lubelska-2014_10

remont-lubelska-2014_9
Remont, poniedziałek 15 września, godziny poranne, foto: Piotr Rogalski

 

Aktualizacja, 13 września, godz. 7.00

Jeden z internautów zaniepokojony przebiegiem remontu ul. Lubelskiej  pyta, “czy aby na pewno drogowcy zdążą wyremontować tę drogę do poniedziałku?”. Według aktualnego komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad remont nawierzchni na tym odcinku ul. Lubelskiej ma zakończyć się w poniedziałek, 15 września o 22.00. Zarząd Dróg Grodzkich – pytaliśmy w piątek  – nie otrzymał od GDDKiA żadnej informacji o zmianie terminu ponownego otwarcia tego fragmentu ulicy.

 

Taki był stan ul. Lubelskiej w piątek (12 września) w godzinach południowych, foto: Piotr Rogalski

 

Aktualizacja, 9 września, godz. 7.00

Wjazdy do firm, sklepów, komisu samochodowego i hotelu przy remontowanym odcinku ul. Lubelskiej możliwe teraz od strony stacji paliw ORLEN. To również droga dla lokalnego ruchu kołowego, otwarta dla mieszkańców tej części Sitańca i i Osiedla Rataja.

 

remont-lubelska-2014_8
Widok od strony ronda w Sitańcu, foto: Piotr Rogalski

 

remont-lubelska-2014_5

 

remont-lubelska-2014_6

 

remont-lubelska-2014_7

foto: Piotr Rogalski (zdjęcia z 8 września)

 

Aktualizacja, 2 września, godz. 13.00

Według informacji od jednego z czytelników, do hurtowni, m. in. Hydromet, Eurobud i Galeria Łazienek, możliwy jest dojazd ulicami: Górną i Maćkowskiego. W zasadzie tędy – jak twierdzi czytelnik – można dojechać, także do pozostałych miejsc na zamkniętym odcinku ul. Lubelskiej.

 

remont-lubelska-2014_1
Remontowana ul. Lubelska, wtorek 2 września, godziny wieczorne, foto: Piotr Rogalski

 

Aktualizacja, 1 września, godz. 11.00

Jeszcze do 8 rano można było przejechać. Teraz ulica już jest zamknięta. Dojazd do hotelu Artis możliwy od strony miasta. Nie ma natomiast możliwości dojazdu do hurtowni usytuowanych bliżej ronda w Sitańcu. Jeden z przedsiębiorców stwierdził rano, że nic nie wie o możliwości dojazdu do jego sklepu. – Nikt mnie nie informował – powiedział nam.

 

W innych miejscach miasta tworzą się zatory, np. na rondzie przy ul. Powiatowej, na wjeździe z ul. Granicznej na Lubelską.

 

zamknieta_lubelska_1
Wjazd od strony Lublina, foto: Piotr Rogalski

 

zamknieta_lubelska_2
Maszyny już zdzierają stary asfalt, foto: Piotr Rogalski

zamknieta_lubelska_3
Zablokowany wjazd od strony miasta, foto: Piotr Rogalski

 

Pisaliśmy wcześniej:

W komunikacie przesłanym do redakcji firma SADEX informuje, że na odcinku od ronda przy wiadukcie nad torami LHS do skrzyżowania ulic Granicznej i Lubelskiej prowadzona będzie przebudowa jezdni. Jednocześnie zalecany jest objazd wyznaczony ulicami: Legionów (obwodnica), Starowiejską i Wojska Polskiego. W komunikacie nie została określona data ponownego otwarcia tego odcinka ul. Lubelskiej.

 

Według informacja MZK Zamość, autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wyznaczonym objazdem przez ul. Graniczną i ul. Powiatową z pominięciem przystanku Sitaniec Rondo. “Autobusy zatrzymują się na wszystkich przystankach trasy objazdu” – czytamy na stronie przewoźnika (szczegóły TUTAJ).

 

Z nieoficjalnych informacji wynika, że zmiana w organizacji ruchu może potrwać 2 tygodnie.

 

Plan sytuacyjny z zalecaną trasą objazdu:

zamknieta-lubelska-2014

Autor: (nh)
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "ja" dnia 30 sierpnia 2014 o godzinie 7:20:15 napisał:
  jakis stary ten plan nawet ulicy Szwedzkiej nie ma, a moze mają ją rozebrać?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 30 sierpnia 2014 o godzinie 10:10:04 napisał:
  nie stary ale w ogóle jakiś dziwny. Ul. Legionów tutaj nie ma . jest jeszcze jedna kwestia. Dziwne, że przebudowują akurat ten odcinek, który niedawno miał położoną nową nawierzchnię i jest w doskonałym stanie
  0
  0
 • "pawel" dnia 30 sierpnia 2014 o godzinie 14:22:38 napisał:
  2 lata temu przebudowywali ulice. Teraz znowu remont i zwężenie drogi do tego. Pomyslal ktos o przedsiębiorcach znajdujacych sie na zamknietej ulicy? Przeciez to spowoduje duze straty.
  0
  0
 • "z_boku" dnia 30 sierpnia 2014 o godzinie 15:18:15 napisał:
  Przebudowywali odcinek od ronda do początku Sitańca tj do hotelu Artis teraz mają zrobić pozostały odcinek do wiaduktu. Rozmawiałem dzisiaj z pracownikami firmy która te prace ma wykonać i usłyszałem że mieszkańcy będą mogli po tym odcinku jeździć.
  0
  0
 • "awwu" dnia 30 sierpnia 2014 o godzinie 19:18:16 napisał:
  2 tygodnie zamknięta hahaha witamy w zamościu.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 31 sierpnia 2014 o godzinie 15:55:25 napisał:
  no, no idą wybory. Trzeba pokazać, że coś się robi
  0
  0
 • "marnotrawstwo" dnia 31 sierpnia 2014 o godzinie 17:56:18 napisał:
  Od stacji benzynowej (Artis) do Hydrometu i Karwata był w tamtym toku położony nowy dywanik. A teraz będą podwyższali i kładli jeszcze raz? To po prostu marnotrawstwo, są ważniejsze odcinki do zrobienia, chociażby te doły koło oczyszczalni ścieków...
  0
  0
 • "meryan" dnia 31 sierpnia 2014 o godzinie 20:39:10 napisał:
  podobno w październiku ma tam jakiś mega wysoki rangą generał czy ktoś taki z usa mieszkać 3 dni... chodzi o to, żeby sobie pupy nie obił na dołach, stad cale zamieszanie. swoja droga takie akcje to tylko na prezydentow i papiezy, ciekawe o kogo chodzi w takim razie...
  0
  0
 • ""*_*"" dnia 31 sierpnia 2014 o godzinie 21:27:16 napisał:
  Ul. Szwedzkiej nie ma, bo to nie jest "główny" trakt komunikacyjny Zamościa. "Łączy" się ona przecież z ul. Sikorskiego, dlatego też nie ma jej na tej mapie:)
  0
  0
 • "Zamościanin" dnia 31 sierpnia 2014 o godzinie 22:55:44 napisał:
  A jak dojechać do firm i hurtowni, które są położone właśnie w tej części miasta?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "pracownik hurtowni" dnia 1 września 2014 o godzinie 13:33:33 napisał:
  Jak dojechać???? A po co jechać? Na nogach idź. Proste.
  0
  0
 • "|Mieszkaniec" dnia 1 września 2014 o godzinie 13:45:35 napisał:
  Proszę o dodawanie na stronie http://www.mmpk.info/ miasta Zamość. Jeżeli ktoś ma smartfona lub tablet i jest zainteresowany aplikacją mobile MPK z aktualnym rozkładem jazdy MZK dla Zamościa. Na stronie aplikacji mobile MPK po prawej stronie są wyszczególnione miasta z aktualnymi rozkładami komunikacji miejskiej, pod spodem jest link "brakuje Twojego miasta?" po kliknięciu linka podajemy nazwę miasta i oddajemy głos na Zamość. Zachęcam.
  0
  0
 • "Mariuszek" dnia 1 września 2014 o godzinie 14:27:06 napisał:
  Właściciele hurtowni niech nie lamentują tylko piszą skargi z żądaniem odszkodowań za poniesione z tego tytułu straty. Wszyscy podatnicy się zrzucą i po sprawie. Ot taka polska rzeczywistość...
  0
  0
 • "pawel" dnia 1 września 2014 o godzinie 18:19:12 napisał:
  Jak nie dojedziemy? Przez ul.Górną potem Mackowskiego i juz jestesmy przy hurtowniach:)
  0
  0
 • "Anonim" dnia 2 września 2014 o godzinie 8:11:38 napisał:
  od ul. Granicznej w kierunku Sitańca zrywają asfalt położony bodajże 2 lata temu. SKANDAL. Co za idiota podjął taką decyzję ?
  0
  0
 • "alex" dnia 2 września 2014 o godzinie 10:37:12 napisał:
  no cóż widąć, że kampania wyborcza ruszyła
  0
  0
 • "f" dnia 3 września 2014 o godzinie 7:23:37 napisał:
  Proszę wyremontować całą ul. Wyszyńskiego oraz całą Peowiaków. Czas najwyższy.
  0
  0
 • "ja" dnia 3 września 2014 o godzinie 22:47:41 napisał:
  Może by zrobili nowy dywaniki przy rondzie ONZ
  0
  0
 • "wzsd" dnia 9 września 2014 o godzinie 8:27:45 napisał:
  I po co tak rozstrząsać każdy ruch i remont w Zamościu ? Po co ten populizm ? Innych problemów nie ma ? Czy sie ich nie chce pokazywać/o nich mówić ? Pokażcie życie od prawdziwej strony albo zmieńcie nazwę na -LIZONIUSIK-
  0
  0
 • "Anonim" dnia 9 września 2014 o godzinie 9:27:51 napisał:
  to nie jest remont a marnotrawienie pieniędzy. No ale zbliżają się wybory. Nawiasem mówiąc ul. Maćkowskiego jest z założenia ul. ślepą i przejazd nią od ul. Górnej do ul. Lubelskiej jest niezgodny z zasadami kodeksu drogowego
  0
  0
  R E K L A M A
 • "XxX" dnia 9 września 2014 o godzinie 21:33:11 napisał:
  A wiadomo kiedy ten odcinek otworzą? Chociaż 1x1?
  0
  0
 • "qwerty78" dnia 12 września 2014 o godzinie 18:21:14 napisał:
  kto pozwolił na zamknięcie ulicy ?? zarządca drogi który wydał taką decyzję to jest chory na umyśle... ostatnio było poprawiane skrzyżowanie sadowa, Piłsudskiego, peowiaków nikt go nie zamykał robili w nocy utrudnienia były ale DAŁO SIĘ PRZEJECHAĆ!!! zmienić firmę wykonującą remont skoro nie potrafi zrobić wahadła to też pewnie blade pojęcie o budowie dróg maja!!!
  0
  0
 • "z_boku" dnia 12 września 2014 o godzinie 22:31:37 napisał:
  Ktoś coś mówił o 2 tygodniach?
  0
  0
 • "XxX" dnia 13 września 2014 o godzinie 12:28:28 napisał:
  2... miesiące?
  0
  0
 • "śmieszek" dnia 13 września 2014 o godzinie 12:32:52 napisał:
  na sadowej mogło być wahadło itp bo jest kilka pasów ruchu a gdzie widzisz na ul lubelskiej te kilka pasów ??? druga kwestia można by było zrobić tam wahadło ale jak wolisz czekać miesiąc
  0
  0
 • "ja" dnia 13 września 2014 o godzinie 15:27:19 napisał:
  Zaczyna mnie wkurzać ten remont drogi, ileż można bawić się z żwirami te ciągle leżą na drodze :|
  0
  0
 • "900" dnia 13 września 2014 o godzinie 19:40:00 napisał:
  Ale macie polaczki problem nie ? BUHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHA - prawie jak w NYC - wczuwajcie sie wczuwajcie pedałki
  0
  0
 • "ZDG" dnia 13 września 2014 o godzinie 20:01:53 napisał:
  "900" - co to za ciota ?
  0
  0
 • "moos" dnia 13 września 2014 o godzinie 23:22:16 napisał:
  UBecki "emigrant" z 1968r.?
  0
  0
 • "obserwator" dnia 14 września 2014 o godzinie 14:45:27 napisał:
  do śmieszek co ma ilość pasów ruchu do wahadła ?? 17 robili w stronę Lublina i nigdy nie była zamknięta!! wiadukt i most w Sitańcu też remontowali i można było przejechać normalnie a tu kawałka drogi nie mogą zrobić bez zamknięcia ... czyżby nowa Pani dyrektor nie radziła sobie na stołku ? może jednak informatyka nie idzie w parze z budowlanką ???
  0
  0
  R E K L A M A
 • "mieszkaniec" dnia 15 września 2014 o godzinie 7:55:05 napisał:
  mam duze watpliwosci co do legalnego wyboru pani infomatyk ale obserwator najpierw sprawdz pod kogo ta droga podlega bo masz co najmniej 3 mozliwosci albo i wiecej, a dopiero pozniej szukaj informatykow na stolkach
  0
  0
 • "obserwator" dnia 15 września 2014 o godzinie 17:38:52 napisał:
  do "mieszkaniec" czytanie ze zrozumieniem się kłania, nie komentarzy a artykułu i sam sprawdź co czytasz...
  0
  0
 • "ja" dnia 15 września 2014 o godzinie 19:56:06 napisał:
  droga należy do GDDKiA, czemu nie mogą pracować również w nocy? Czyżby brakuje robotników drogowych?
  0
  0
 • "KT" dnia 15 września 2014 o godzinie 20:04:20 napisał:
  "Lubelska zamknięta jeszcze" - nie ma jak poprawny tytuł. Czyżby redakcja zwolniła "dziennikarzy", a zatrudniła Yodę? Trudny język ojczysty jest. Tylko dziiennikarz prawdziwy wiedzę ma by używać go. Hehe, chwytliwy temat, odnawiany co 2 dni. Czyżby redakcja nie miała zasobów by napisać co innego? I chcecie gazetę wydawać, dla pokemonów chyba. Wersja drukowana takze będzie miała co miesiąc to samo? - Ciemna strona jest... bardzo ciemna. - Zamknij się Yoda i jedz swojego tosta
  0
  0
 • "mieszkaniec" dnia 15 września 2014 o godzinie 20:05:22 napisał:
  OBserwator wez mi przeczytaj bo nie rozumiem czego niby nie rozumiem...
  0
  0
 • "obserwator" dnia 15 września 2014 o godzinie 22:09:48 napisał:
  do "ja" a kto w Zamościu nią zarządza ??? bo tak mówić że należy do GDDKiA to za dużo powiedziane... tak jak Zamość należy do Polski a rządzi w nim... na tej zasadzie ale idąc tym tropem to jak to jest z autostradami buduję się za wszystkich pieniądze a opłaty za przejazd jakieś dziwne firmy pobierają
  0
  0
 • "obserwator" dnia 15 września 2014 o godzinie 22:14:56 napisał:
  mieszkaniec ZDG za tą drogę odpowiada Przedmiot działalności ZDG w Zamościu. Zarząd Dróg Grodzkich sprawuje funkcję zarządu wszystkich dróg publicznych położonych w granicach miasta Zamościa. Merytoryczną podstawę działania Zarządu określa ustawa z dnia 21 marca 1985r. o drogach publicznych ( Dz.U. z 2000r. Nr 71, poz. 838 z późniejszymi zmianami ). tyle w temacie
  0
  0
 • "Thomas" dnia 15 września 2014 o godzinie 23:09:23 napisał:
  Film "Samowolka" i pytanie Tygrysa: - Kto rządzi na kompani ? Odpowiedź Kota Michalaka: - Dowódca kompani. I wszystko w tym temacie. A tak poważnie potwierdza się stara prawda" "Sukces ma wielu Ojców, PORAŻKA JEST SIEROTĄ". I już się zacznie medialne poszukiwanie właściciela, bo ktoś musi być winny, choć wiadomo kto to jest. WNIOSEK TO WSZYTKO JEST JEDNA PORAŻKA I NA Nieszczęście PRZED WYBORAMI. Szkoda, że siedzimy na jednej gałęzi,
  0
  0
 • "rena" dnia 16 września 2014 o godzinie 8:32:11 napisał:
  Ale poziom dyskusji, jakie rynsztokowe wypowiedzi niektórych uczestników forum, gdzie tu jakaś kultura, ogłada...,szok!
  0
  0
 • "Dominika" dnia 16 września 2014 o godzinie 9:17:23 napisał:
  Czego oczekujesz, jaki właściciel, taki poziom dyskusji. Ja bym czegoś takiego nie tolerował, ale widocznie mamy "wolność słowa". I jest poziom... dna.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "jaś" dnia 16 września 2014 o godzinie 10:04:30 napisał:
  Obserwator - jako absolwent gimbazy - masz umiejętności do podjęcia minimum wysiłku intelektualnego i sprawdzenia jak przebiega granica administracyjna Zmc. Zadaj sobie trud i sprawdź pod jakim adresami są: hotel Artis i np. Eurobud. Ten odcinek drogi (od wjazdu do CPN w kierunku płn.) jest już odcinkiem pozamiejskim, dlatego też administratorem jest GDDKiA a nie ZDG. Umiejętność czytania nie wystarczy - trzeba jeszcze umieć wysuwać wnioski. Pozdrowienia dla drogowców.
  0
  0
 • "Obserwuje-i-nie-widzi" dnia 16 września 2014 o godzinie 11:09:14 napisał:
  Hehe, i "obserwator" wyszedł na idiotę. Biedaczek, a już myślał, że umie czytać. A tu myślenia wymagają i klops.
  0
  0
 • "patrzę i widzę" dnia 16 września 2014 o godzinie 12:18:40 napisał:
  @jasiu i obserwuje-i-nie-widzi, po pierwsze gimnazjum nie jest niczym złym- warunek trzeba się uczyć (żeby nie było ja kończyłem 8 klas), po drugie to Wy jesteście nieświadomi swoich wypocin, na małe pocieszenie dla Was nie tylko Wy, po trzecie nie jest ważna ilość treści tylko jej poprawność, a do tego trzeba mieć chociaż wiedzę na poziomie gimnazjum czego Wam jak widać brakuje. Reasumując zarządcą remontowanej drogi krajowej Nr 74 jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, i nie jest ważne, że przebiega przez Zamość. Granica pomiędzy Zamościem a Sitańcem przebiega właśnie tą drogą, ot taki mały dla niektórych niepojęty stan rzeczy.
  0
  0
 • "jaś" dnia 16 września 2014 o godzinie 12:57:58 napisał:
  co ja paczę? - 8 klas !!!!, a nie widzimy różnicy między 17 a 74. Pozdrowienia dla drogowców.
  0
  0
 • "patrzę i widzę" dnia 16 września 2014 o godzinie 14:37:42 napisał:
  patrz dalej i zobacz a najlepiej zrozum- ale cię to chyba przerasta, ale to jest droga krajowa Nr 74, a dla twojej skromnej wiedzy, tzw. info dla ,blondynki", droga Nr 74 to jest ta droga pozioma a nr 17 pionowa i obie w dużej części biegną razem i przecinają ZMC, na ale nie wiem czy taka ilość informacji jesteś w stanie przyjąć. No i wybacz ja nie mam czasu tłumaczyć ( o nauce moje zdanie poczytaj wyżej) ale sobie wygoogluj co znaczy poziom i pion i nie zapomnij, że internet jest źródłem informacji a nie wiedzy.
  0
  0
 • "jaś" dnia 16 września 2014 o godzinie 15:46:50 napisał:
  co ja paczę? - to 17 czy 74 na tym odcinku? Czerp dalej wiedzę od wujka google :)
  0
  0
 • "patrzę i widzę" dnia 16 września 2014 o godzinie 17:38:44 napisał:
  @jaś, oj jasiu jasiu, dostaniesz jeszcze dużo w d..ę zanim zostaniesz janem, jednak jesteś .... dziwny, czytaj tutaj http://www.gddkia.gov.pl/pl/337/do-progow-unijnych,status-allp,s-2
  0
  0
 • "kogelmogel" dnia 16 września 2014 o godzinie 17:56:03 napisał:
  po co ta spina ? na pewno GDDKiA i ZDG działają w porozumieniu, nie ma tak że ktoś sobie coś zamyka i puszcza ruch przez nie swój podwórek! a pierwsze to firma robiąca ten remont powinna dostać po dupie bo się w terminie nie wyrabia!! czyżby przeliczyła swoje możliwości na zamiary a może z motyką na księżyc się porwali ?
  0
  0
 • "z_boku" dnia 16 września 2014 o godzinie 20:12:03 napisał:
  Ponad tydzień temu zapytałem jednego z pracowników tej firmy dlaczego panuje tam bałagan i wiecie co odpowiedział? Nie zaprzeczał, nie próbował dyskutować, nie próbował przekonać mnie że wszystko jest OK a moje odczucia są błędne. Powiedział po prostu: bo to na wschód od Wisły.
  0
  0
 • "Mirek" dnia 19 września 2014 o godzinie 11:45:10 napisał:
  Czyżby z głównej strony zniknęły ostatnie komentarze? Czy ja się mylę? Redakcja podobno jest zdania, że "cnota krytyki się nie boi" i podobno mamy wolność słowa. Błąd to jest czy trwała tendencja ograniczająca wglad w ostatnie dyskusje? Bo coś mi tu śmierdzi... czyżby osoby wspierane przez Redakcję poczuły się urażone niemiłym przyjęciem na portalu i stąd bkolada?
  0
  0
  R E K L A M A
 • "z" dnia 21 września 2014 o godzinie 11:10:39 napisał:
  czy ktoś może coś z tym zrobić jak to możliwe że jedna z głownych ulic w mieście nie jest na terenie tego miasta ??? ps: zmiana granic miasta czy któryś z radnych kandydatów poruszy ten problem ?
  0
  0
 • "Anonim" dnia 21 września 2014 o godzinie 11:21:48 napisał:
  pierwsze zdjęcie jest zrobione ze złej perspektywy, zza ogrodzenia ulicy, które zasłania widoczność wyjeżdżającym z ul. Granicznej. To jest totalna głupota
  0
  0
 • "Anonim" dnia 21 września 2014 o godzinie 12:57:33 napisał:
  „Remont ul. Lubelskiej potrwa do 10 grudnia br tak się doi pieniądze podatników
  0
  0
 • "ak" dnia 21 września 2014 o godzinie 13:26:47 napisał:
  do "z_boka". Widzę że zarówno Ty ja i Twój rozmówca macie wschodnie kompleksy . Nie jeżdżę tamtędy i nie wypowiadam się na temat przebiegu prac ale na kompleksy przytoczę taką historyjkę . Byłem kiedyś w Warszawie na wycieczce . Była to wycieczka "ze wschodu" a jej celem był pałac Prezydenta RP. Procedury się przedłużały a wycieczka długo stała przed pałacem . W tej sytuacji cała uwaga turystów skupiła się na remoncie ulicy. To był prawdziwy cyrk . Trzeba było widzieć tych łażących bez sensu w tę i z powrotem robotników . Było to przed kilkoma laty a widok przypominał czasy najgłębszej komuny . Nie znam Warszawy ale coś mi się zdaje że było to to "na zachód od Wisły" .
  0
  0
 • "ja" dnia 21 września 2014 o godzinie 14:32:04 napisał:
  Firma Sadex niech zatrudni więcej robotników lub poszuka lepszych, szybkich i myślących albo niech pracują również w nocy na zmiany, czy to jest ciężkie do zrealizowania czy tylko celem jest oszczędzanie?
  0
  0
 • "pawel" dnia 21 września 2014 o godzinie 20:15:46 napisał:
  Podobno droga będzie znowu zamknięta na 5 dni. Informacje od pracowników, którzy robią drogę.
  0
  0
 • "asdf34" dnia 22 września 2014 o godzinie 8:07:36 napisał:
  przejezdna dobrze powiedziane a prace dalej daleko w d... końca nie widać !!! czemu takie dziadowskie firmy wygrywają przetargi cena tylko się liczy ??? DOBRZE - TANIO - SZYBKO. Można wybrać tylko dwie opcje: DOBRZE i TANIO - nie będzie SZYBKO, DOBRZE i SZYBKO - nie będzie TANIO, SZYBKO i TANIO - nie będzie DOBRZE. W związku z powtarzającymi się pytaniami o RABAT informujemy, że jest on stolicą Maroka...
  0
  0
 • "Qui Hui" dnia 22 września 2014 o godzinie 13:00:14 napisał:
  Droga podniesiona, a jak tam z hydrologią - kogo teraz zalewa?
  0
  0
 • "sylwek" dnia 22 września 2014 o godzinie 18:20:28 napisał:
  To bardzo dobra firma. Budowali m.in drogę do Krasnobrodu. Zamiast objazdu wolicie stać w mega korku na wahadle?
  0
  0
 • "ja" dnia 22 września 2014 o godzinie 18:47:22 napisał:
  w stolycy zrobili by w mniej niż 2 tygodnie, sadex to gówniana firma liczy im się kasa kasa kasa kasa i byle jak !
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Kosa" dnia 22 września 2014 o godzinie 22:14:45 napisał:
  Czy mnie się wydaje czy to tak ma być - było wcześniej 2x2 pasy, a teraz widzę, że krawężniki zostały rozmieszczone ciaśniej i z jednej i z drugiej strony, przez co droga na szerokości sporo straciła - będzie 1x1 z poboczami? Czyżby Zamość się powoli zwijał? Akurat dzisiaj miałem możliwość tamtędy jechać i taki wniosek mi się nasunął...
  0
  0
 • "Kosa" dnia 22 września 2014 o godzinie 22:22:44 napisał:
  Co do wykonawcy - nie wymagaj cudów (chociaż do firmy SADEX nic nie mam) - wszak we wszystkich przetargach jedynym i najważniejszym kryterium wyboru oferty jest CENA - tak wynika z ustawy o zamówieniach publicznych i tego żaden urzędnik nie przeskoczy. Dobrze że chociaż asfalt leją a nie układają kostkę granitową (nawiązanie do słynnej zamojskiej metody kładzenia kostki - "na luz")... Gdzieś robili drogę (już nie pamiętam gdzie dokładnie) i wygrała firma z Kraśnika. Wozili mieszankę bitumiczną prawie 100km z miejsca wytworzenia do miejsca przeznaczenia - a ta w międzyczasie sobie na samochodzie stygła i wiązała. Tutaj to było pomieszanie logiki z absurdem. W przypadku ul. Lubelskiej przynajmniej mieszanka będzie miała odpowiednią temperaturę.
  0
  0
 • "soozee" dnia 1 października 2014 o godzinie 10:47:25 napisał:
  Ruch tranzytowy Biłgoraj- Lublin można puścić przez nowy odcinek/ po otwarciu/ Hyża - Sitaniec... ,a nie przez miasto.
  0
  0
 • "Anonim" dnia 3 października 2014 o godzinie 12:31:10 napisał:
  @Kosa - tam nie był po dwa pasy tylko po jednym, to były pobocza ale co niektórzy tego nie widzieli i traktowali jako pas
  0
  0
 • "Kosa" dnia 5 listopada 2014 o godzinie 22:17:49 napisał:
  No to szerokie te pobocza były...
  0
  0
 • "Pawel" dnia 9 listopada 2014 o godzinie 10:44:59 napisał:
  Niestety przez zamknięcie drogi jeden sklep na ul Lubelskiej się zwinął a mianowicie sklep spożywczy Razem. Na płocie napisane jest, że powierzchnia do wynajęcia.
  0
  0
 • "phi" dnia 16 listopada 2014 o godzinie 19:24:00 napisał:
  A jak ja mam odebrać auto, któro znajduje sie na tym odcinku??? Po chdniku?
  0
  0
 • "wiechosta" dnia 22 listopada 2014 o godzinie 19:55:49 napisał:
  I radzę się pospieszyć bo od środy znowu będzie zamknięta.
  0
  0
 • "chryzelefantynowany" dnia 2 grudnia 2014 o godzinie 13:33:37 napisał:
  ZNÓW ZAMKNIĘTA, CO TEN WNUK ODWALA! ILE MOŻNA! DOŚĆ WŁADZY PAPUGI!
  0
  0
 • "TORRES20400" dnia 2 grudnia 2014 o godzinie 17:51:58 napisał:
  "chryzelefantynowany"; Z tą żenadą w komentarzach, to mógłbyś, dla przyzwoitości poczekać do zaprzysiężenia Nowego Prezydenta Zamościa w przyszłym tygodniu ;-)
  0
  0
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
perła
Zawiślak rzucony na kolana !,ale upokor...
fifi 2 minuty temu
Poseł Zawiślak najpierw przekuł wygra...
Daniel Czubara 27 minut temu
@observer to nie naginanie faktów, ani ...
observer 45 minut temu
do redaktora - "uzyskał poparcie PIS, p...
video lupum 48 minut temu
Thomas, kozacy to nie ukraińcy, proszę...
Zawisza 50 minut temu
Sukcesy to 230 mln złotych dofinansowan...
??? 54 minuty temu
Pan Gliwiński to chyba PSL...
roman2
Marto zdaj sprzęt . Wnuk pewne zwycięs...
Obserwer
Dobre PiS popiera Wnuka jako kandydata n...
Yyyy
Pan S. Zawiślak rozjechany. Wy......ny ...
TORRES20400
To wygląda mniej więcej tak: są wybor...
qwert
Chyba sam w to nie wierzysz, że może s...
qwert
Naprawdę widzicie jakieś spektakularne...
Henryk
Spora porażka posła Zawiślaka. Przez ...
TORRES20400
Bo zwykle są jakieś przemówienia, "br...
Thomas
Oczywiście, inicjatywa mogła być pos...
Daniel Czubara
@Torres20400 specjalnie dzwoniłem po po...
ciekawy
jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny