nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Edukacja | Od redakcjiJolanta Wojtak21 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lookalny Informator Edukacyjny

To już prawie rok jak uruchomiliśmy pod adresem edukacja.roztocze.net (oraz edukacja.lookalne.info) nasz Lookalny Informator Edukacyjny.

Pomysł na powstanie Lookalnego Informatora Edukacyjnego zrodził się już dawno, w lutym tego roku został zrealizowany. Naszym zamiarem było kompleksowe podejście do zagadnień dotyczących wyboru placówki edukacyjnej, chcieliśmy aby był ON pomocny dla rodziców i samej (najbardziej zainteresowanej przecież) młodzieży w odnalezieniu idealnej placówki edukacyjnej.

Lookalny Informator Edukacyjny to ukłon w stronę osób, którym na sercu leży dobre zainwestowanie w przyszłą edukację swojego dziecka.

Wydawcą Lookalnego Informatora Edukacyjnego jest Fundacja im. Bernando Morando w Zamościu (jest również wydawcą Regionalnego Dziennika Informacyjnego roztocze.net). Od początku naszym zamiarem było stworzenie interaktywnego katalogu, który będzie dostępny przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w którym zawsze i o każdej porze będzie możliwe odnalezienie placówek edukacyjnych blisko swojego miejsca zamieszkania.

Podczas tworzenia i późniejszych prac nad katalogiem oraz w trakcie funkcjonowania informatora odebraliśmy szereg sugestii dotyczących funkcjonalności tego specyficznego katalogu. Każdą z nich wzięliśmy pod uwagę i zastosowaliśmy, tak aby nasze „dziecko” było przejrzyste, czytelne i łatwe w obsłudze.

Ostatecznie nasz katalog to podział placówek związanych z edukacją uporządkowany według stopnia edukacji, miast oraz powiatów. Wyszukać placówkę można również korzystając z wyszukiwarki i filtrów. W Informatorze znalazło się też miejsce na placówki oferujące zajęcia dodatkowe. Obecnie bardzo poszukiwana forma uzupełniania wiedzy z wielu przedmiotów i przygotowywania się do egzaminów.

Informator od początku działania też jest wspierany promocją na łamach roztocze.net, co przełożyło się na liczbę osób które skorzystały z niego przy wyborze placówki, a wybór jest spory. Obecnie Lookalny Informator Edukacyjny to 2 985 placówek oświatowych z regionu, wśród nich placówki które przez cały rok wspierane są przez redakcję Regionalnego Dziennika Internetowego roztocze.net, głównie poprzez dodatkową promocję wydarzeń z życia szkoły. Każda z nich ma również możliwość samodzielnego publikowania informacji związanych ze szkołą, ofertą, wydarzeniami, w sekcji WIADOMOŚCI EDUKACYJNE.

Cieszymy się że Lookalny Informator Edukacyjny już drugi rok będzie służył pomocą w dokonywaniu słusznych wyborów co do przyszłości edukacyjnej Waszych dzieci.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Jolanta Wojtak
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama