R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Od redakcjiJolanta Wojtak21 marca 2018 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Lookalny Informator Edukacyjny

R E K L A M A    B O A R D

To już prawie rok jak uruchomiliśmy pod adresem edukacja.roztocze.net (oraz edukacja.lookalne.info) nasz Lookalny Informator Edukacyjny.

Pomysł na powstanie Lookalnego Informatora Edukacyjnego zrodził się już dawno, w lutym tego roku został zrealizowany. Naszym zamiarem było kompleksowe podejście do zagadnień dotyczących wyboru placówki edukacyjnej, chcieliśmy aby był ON pomocny dla rodziców i samej (najbardziej zainteresowanej przecież) młodzieży w odnalezieniu idealnej placówki edukacyjnej.

Lookalny Informator Edukacyjny to ukłon w stronę osób, którym na sercu leży dobre zainwestowanie w przyszłą edukację swojego dziecka.

Wydawcą Lookalnego Informatora Edukacyjnego jest Fundacja im. Bernando Morando w Zamościu (jest również wydawcą Regionalnego Dziennika Informacyjnego roztocze.net). Od początku naszym zamiarem było stworzenie interaktywnego katalogu, który będzie dostępny przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w którym zawsze i o każdej porze będzie możliwe odnalezienie placówek edukacyjnych blisko swojego miejsca zamieszkania.

Podczas tworzenia i późniejszych prac nad katalogiem oraz w trakcie funkcjonowania informatora odebraliśmy szereg sugestii dotyczących funkcjonalności tego specyficznego katalogu. Każdą z nich wzięliśmy pod uwagę i zastosowaliśmy, tak aby nasze „dziecko” było przejrzyste, czytelne i łatwe w obsłudze.

Ostatecznie nasz katalog to podział placówek związanych z edukacją uporządkowany według stopnia edukacji, miast oraz powiatów. Wyszukać placówkę można również korzystając z wyszukiwarki i filtrów. W Informatorze znalazło się też miejsce na placówki oferujące zajęcia dodatkowe. Obecnie bardzo poszukiwana forma uzupełniania wiedzy z wielu przedmiotów i przygotowywania się do egzaminów.

Informator od początku działania też jest wspierany promocją na łamach roztocze.net, co przełożyło się na liczbę osób które skorzystały z niego przy wyborze placówki, a wybór jest spory. Obecnie Lookalny Informator Edukacyjny to 2 985 placówek oświatowych z regionu, wśród nich placówki które przez cały rok wspierane są przez redakcję Regionalnego Dziennika Internetowego roztocze.net, głównie poprzez dodatkową promocję wydarzeń z życia szkoły. Każda z nich ma również możliwość samodzielnego publikowania informacji związanych ze szkołą, ofertą, wydarzeniami, w sekcji WIADOMOŚCI EDUKACYJNE.

Cieszymy się że Lookalny Informator Edukacyjny już drugi rok będzie służył pomocą w dokonywaniu słusznych wyborów co do przyszłości edukacyjnej Waszych dzieci.

Autor: Jolanta Wojtak
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
observer 33 minuty temu
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer 55 minut temu
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Czesław
Pan ładnie się prezentuje na zdjęciu,...
observer
Qrrrrrrrrr.....a! Ale prowincja - to o m...
nikt
u nas samorządy zaebaly wszelką dział...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny