R E K L A M A

Z I P

Edukacja | Od redakcjiJolanta Wojtak14 marca 2018 FACEBOOK | 3993 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Lookalny Informator Edukacyjny

R E K L A M A    B O A R D

To już prawie rok jak uruchomiliśmy pod adresem edukacja.roztocze.net (oraz edukacja.lookalne.info) nasz Lookalny Informator Edukacyjny.

Pomysł na powstanie Lookalnego Informatora Edukacyjnego zrodził się już dawno, w lutym tego roku został zrealizowany. Naszym zamiarem było kompleksowe podejście do zagadnień dotyczących wyboru placówki edukacyjnej, chcieliśmy aby był ON pomocny dla rodziców i samej (najbardziej zainteresowanej przecież) młodzieży w odnalezieniu idealnej placówki edukacyjnej.

Lookalny Informator Edukacyjny to ukłon w stronę osób, którym na sercu leży dobre zainwestowanie w przyszłą edukację swojego dziecka.

Wydawcą Lookalnego Informatora Edukacyjnego jest Fundacja im. Bernando Morando w Zamościu (jest również wydawcą Regionalnego Dziennika Informacyjnego roztocze.net). Od początku naszym zamiarem było stworzenie interaktywnego katalogu, który będzie dostępny przez cały rok, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w którym zawsze i o każdej porze będzie możliwe odnalezienie placówek edukacyjnych blisko swojego miejsca zamieszkania.

Podczas tworzenia i późniejszych prac nad katalogiem oraz w trakcie funkcjonowania informatora odebraliśmy szereg sugestii dotyczących funkcjonalności tego specyficznego katalogu. Każdą z nich wzięliśmy pod uwagę i zastosowaliśmy, tak aby nasze „dziecko” było przejrzyste, czytelne i łatwe w obsłudze.

Ostatecznie nasz katalog to podział placówek związanych z edukacją uporządkowany według stopnia edukacji, miast oraz powiatów. Wyszukać placówkę można również korzystając z wyszukiwarki i filtrów. W Informatorze znalazło się też miejsce na placówki oferujące zajęcia dodatkowe. Obecnie bardzo poszukiwana forma uzupełniania wiedzy z wielu przedmiotów i przygotowywania się do egzaminów.

Informator od początku działania też jest wspierany promocją na łamach roztocze.net, co przełożyło się na liczbę osób które skorzystały z niego przy wyborze placówki, a wybór jest spory. Obecnie Lookalny Informator Edukacyjny to 2 985 placówek oświatowych z regionu, wśród nich placówki które przez cały rok wspierane są przez redakcję Regionalnego Dziennika Internetowego roztocze.net, głównie poprzez dodatkową promocję wydarzeń z życia szkoły. Każda z nich ma również możliwość samodzielnego publikowania informacji związanych ze szkołą, ofertą, wydarzeniami, w sekcji WIADOMOŚCI EDUKACYJNE.

Cieszymy się że Lookalny Informator Edukacyjny już drugi rok będzie służył pomocą w dokonywaniu słusznych wyborów co do przyszłości edukacyjnej Waszych dzieci.

Autor: Jolanta Wojtak
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

PR 2 minuty temu
Frekwencja dopisała szkoda, ze tylko zb...
z_boku 21 minut temu
@"anty" - skąd mam wiedzieć czy nas st...
z_boku
Zbiórka pieniędzy bez wcześniejszego ...
anty
czy nas stać na utrzymanie Hetmana? Je...
xxx
Kupiłem sobie karnet a na pierwszy mecz...
obserwator
I jeszcze niech Padwa poprawi nagłośni...
Dzieci we mgle
Nie będę się czepiał czemu w roku wy...
Jacek
To prawda. Zero organizacji, zupełnie b...
buhahaha
hehehehe i tak wszyscy razem o jednej go...
Thomas
Tylko czy ocenie merytorycznej komentar...
Janko
Uwielbiam Zwolaka. Gdziekolwiek się poj...
Jarek z sitanca
Andrzej daj spokój :)...
as
Piękny i szczytny cel tylko szkoda , ż...
Zmarzniety
Stare Miasto było wyludnione zupełnie ...
panek
To nie jest drużyna zamojska!!! ale naj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny