Galerie | Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara23 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Lech Wałęsa w Zamościu [VIDEO, FOTO]

Lech Wałęsa, fot. lookalne.info
R E K L A M A    B O A R D

Wczoraj (22 maja) do Zamościa przyjechał były prezydent RP Lech Wałęsa. Spotkał się on z mieszkańcami Zamojszczyzny w CKF „Stylowy” i odpowiadał na pytania tak swoich sympatyków, jak i przeciwników. O czym była dyskusja? Więcej w naszym materiale wideo. Prezentujemy również fotorelację ze spotkania.

Moderatorem dyskusji był poseł PO Stanisław Żmijan. Spotkanie zorganizowane zostało przez Klub Obywatelski, który w Zamościu koordynuje Katarzyna Wołoszyn.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 9.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "L." dnia 23 maja 2018 o godzinie 8:13:49 napisał:
  Słaba frekwencja, tłoku nie było - tylko części foteli była zajęta.
  R E K L A M A
 • "Henryk" dnia 23 maja 2018 o godzinie 8:21:53 napisał:
  Szkoda, że prawie nikt nie przyszedł. Zamość - wstyd !!!
 • "Mieszkaniec" dnia 23 maja 2018 o godzinie 8:32:27 napisał:
  Tak jak sie ostatnio z tymi osobami niepełnosprawnymi skompromitował to w ogóle nie powinien swojego objazdu nigdzie zrobić tylko z nimi zostać. Nawet przyzwoicie się nie potrafi ubrać. Masakra co z nim pieniądze zrobiły
 • "adler" dnia 23 maja 2018 o godzinie 9:02:30 napisał:
  Co za język knajacki spod budki z piwem, pomyśleć że tę osobę wybrano na prezydenta, suweren widocznie jaki naród, odzwierciedlenie jota w jotę.
 • "Franc" dnia 23 maja 2018 o godzinie 10:10:34 napisał:
  To jest chichot historii ...........................
 • "ja" dnia 23 maja 2018 o godzinie 14:35:13 napisał:
  ten Pan skompromitował siebie, nasz kraj, swój etos. Gadka - że jak mnie wybierzecie to ja wam załatwię wszystko, a jak nie - to macie pojechane. Teksty jak z nowomowy PZPR.
 • "J." dnia 23 maja 2018 o godzinie 14:36:01 napisał:
  Dlaczego nie można komentować "Obraz miasta – pomysł na aranżację w wielkim stylu"?
 • "observer" dnia 23 maja 2018 o godzinie 18:02:48 napisał:
  o co w tym wszystkim chodzi? kampania wyborcza? kogo?
 • "ciekawy" dnia 23 maja 2018 o godzinie 18:57:54 napisał:
  jutro 100 lecie szkoly sp3 a tu zadnej zapowiedzi ani programu? dziwne
 • "Czesław" dnia 23 maja 2018 o godzinie 22:52:45 napisał:
  Napiszę po raz kolejny: po co? Przyjechał Lech Wałęsa i co?
  R E K L A M A
 • "Pietrek" dnia 24 maja 2018 o godzinie 16:44:02 napisał:
  ło, Nowakowski ma tyle siły że ściska dłoń Wałęsy a do roboty nie chodzi bo ma papirek zwolnieniowy; toż to czysty skandal; u nas w Wilkowyjach jak chorujo to leżo pod pierzyno a nie latajo na spotkania; a jak pana Lecha zarażo ? oj bedzie bida
  • "Anzelm Pokiszka" dnia 24 maja 2018 o godzinie 21:29:11 napisał:
   Łoj Pietrek było trochę spokoju. Ktoś ponownie powinien zająć się jego "sprawą". Odwieczny Radny pod parasolem karty nauczyciela, co w jego przypadku powinno być pisane: "nauczyciela" ... Pierwsze pytanie i stwierdzenie Rodziców na wywiadówce: " Czy ten pan musi uczyć nasze dzieci? Czy ten pan powinien wogóle uczyć?" O czymś to świadczy... Powiadasz Pietrek, że łon na L4 ?? Szok! Samopoczucie i zdrowie jak widać 100/100! Co na to ZUS i dyrekcja szkoły? Co na to "ORGAN" założycielski czyli Miasto? Radnego nie ruszamy? Niestety chyba nie zmieni się wiele, bo i wydział "oświecenia publicznego" UM niewiele mentalnie zmienił się od czasów Zamoyskiego! Może w ramach zapytania publicznego dowiemy się ile to "chorobowego" miał Radny w poszczególnych latach? No Redaktorzy ! Do Dzieła!
 • "człowiek z wosku" dnia 25 maja 2018 o godzinie 13:03:16 napisał:
  pierwsze zdjęcie powinno mieć opis "Ludziee a co ja mogie,,"
 • "." dnia 25 maja 2018 o godzinie 15:58:35 napisał:
  Nowakowski jest super nauczycielem. jest zły dlatego, że jest wymagający i obiektywny w swoich ocenach.
 • "Farbowane lisy" dnia 27 maja 2018 o godzinie 16:22:09 napisał:
  Skąd tylu komuchów na spitkaniu ? Czy to nie śmieszne że ci którzy za komuny pluli na Wałęse dzisiaj przychodzą na jego spotkanie. Radny Nizioł , Nowakowski przewarbują się na każdy kolor aby tylko znowu zostać radnym . Mam nadzieję ze wyborcy nie dadzą sie na to nabrać
 • "Anonim" dnia 28 maja 2018 o godzinie 8:05:56 napisał:
  Pan radny Nizioł za komuny był prezesem spółdzielni i jest nim obecnie . Na czm zatem polega rewolucja Wałęsy . Czy w Zamościu czas się zatrzymał ? Wyborcy opamiętajcie się !!!
 • "Dirty Harry" dnia 28 maja 2018 o godzinie 8:57:46 napisał:
  Znamienne jest to, że dawny przywódca robotników, odsyła niepełnosprawnych, aby załatwili sobie poparcie górników, bo on sam im tego nie załatwi, gdyż nie jest dla nich żadnym autorytetem. Kiedyś mentor robotników, dziś Kulczyków. To sprytne i wygodne przylgnięcie do bogatych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018