Galerie | Kultura i rozrywka | Powiat Zamojski | TurystykaDaniel Czubara19 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Łabuńki Pierwsze: Odwiedź Mini Zoo [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś spędzić czas z rodziną, gdzieś z dala od miejskiego zgiełku? Jednym z takich miejsc na Roztoczu jest Mini Zoo w Łabuńkach Pierwszych. Dlaczego warto wybrać to miejsce?

Mini Zoo funkcjonuje od 2014 roku. Można w nim zobaczyć takie zwierzęta jak m.in.: kuce, lamy, kuce miniaturki, renifera Rudolfa, kuce szetlandzkie, osły, owce, jeleń daniel, świnki wietnamskie, króliki miniaturki, czy kozy. Zwierzęta można oglądać na wybiegach jak również w stajni. Są one bardzo przyjaźnie nastawione do ludzi i chętnie podchodzą do ogrodzenia dać się pogłaskać.

Mini Zoo w Łabuńkach Pierwszych zaprasza osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane. otwarte jest w godzinach 10-19. Można je zwiedzać z osobą oprowadzająca (po poprzednim uzgodnieniu), bądź też samemu. Odwiedzający nie ponoszą żadnych opłat, mogą włożyć do skarbonek dobrowolną ofiarę na utrzymanie zwierząt i tego miejsca.

Osoby zainteresowane mogą zostać opiekunami wybranego zwierzęcia i łożyć na nie ok. 30-40 zł miesięcznie. Ktoś z Was chce mieć takiego pupila?

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tomek" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 11:48:23 napisał:
  Powiem tak, odwiedzałem to "zoo" ponieważ myślałem , że przetrzymywane są tam zwierzęta z "odzysku" ponieważ są zaniedbane :( ot takie mini zoo przy hospicjum ... niestety myliłem się, zwierzęta zamknięte są tam dla zysku. Z całym szacunkiem, niech się autor zamknie z tym włascicielem w klatce, przetrzymywanie zwierząt w takim celu jest nieetyczne i haniebne dla nas rasy ludzkiej. JEŚLI KTOŚ Z CZYTAJĄCYCH MA ROZSĄDEK NIECH TAKIE MIEJSCA OMIJA SZEROKIM ŁUKIEM ! pozdro!
  R E K L A M A
 • "Tomek" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 11:53:16 napisał:
  dodam jeszcze , że zamieszczenie tego artykułu w dziale KULTURA I ROZRYWKA to jakiś chory pomysł ... tak jak zabranie piłkarzy do delfinarium ! żenada ! Co to za rozrywka patrzeć na konia bez jednego oka , a z drugiego łzy się leją ??? Co to za kultura patrzeć jak jest zwierze zniewolone ??? Skasujcie ten Wasz artykuł bo jak zjedzie się tam dzieciarnia to te biedne zwierzęta padną z psychicznego wycieńczenia !!! hej!
 • "swojak" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 17:26:50 napisał:
  Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedzam z dzieckiem.
  • "Tomek" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 16:12:20 napisał:
   Gratuluję uczenia dziecka , że człowiek jest ponad wszystko i może w niewoli trzymać każde żywe stworzenie ... brawo ... takie dzieci jakie ich chowanie .. cóż ... lepszą lekcję zrobi Pani pokazując WOLNE konie w Zwierzyńcu .. jest miejsce wodokowe, trzeba tylko zaopatrzyć się w lornetkę i można godzinami podglądać naturę ...
 • "swojak" dnia 21 czerwca 2018 o godzinie 17:42:21 napisał:
  W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do mini zoo to gdyby bylo jak pan pisze już dawno straż ochrony zwierzat czy służby weterynaryjne by interweniowały. Tymczasem zwierzęta bardzo ufnie podchodza do ludzi co pokazuje, że krzywda im się nie dzieje, rozmnażają się, nawet niedawno miały miejsce kolejne narodziny w mini zoo. Widac, że prowadzący włożył w to miejsce całą swoją wiedzę i pasję. Polecam bardzo wszystkim do odwiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018