Kwestujemy!

Kwesta 2016; fot. MLC

Społecznicy, samorządowcy, ludzie kultury, dziennikarze, politycy – kwestowali dzisiaj (1 listopada) w ramach dziesiątej już kwesty na odnowę zamojskiej nekropolii przy ulicy Peowiaków. Zebrano 18 tysięcy 143 złote 10 groszy. 

Kwestę tradycyjnie już zorganizował Społeczny Komitet Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu. Z puszkami na cmentarzu można spotkać dziennikarzy, parlamentarzystów, radnych miejskich, społeczników, nauczycieli, ludzi z naprawdę różnych środowisk i profesji. 

Przeliczenia zebranych pieniędzy dokonali bankowcy: Bożena Olejniczak, Mirosław Olejniczak i Sylwester Pawluk.

Celem Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu jest ratowanie zabytkowych zniszczonych, rozpadających się i niemających opiekunów nagrobków.

Jak poinformował nas przewodniczący SKOCP w Zamościu, Łukasz Kot, zebrano łącznie: 18 tysięcy 143 złote 10 groszy. 

Zapraszamy do fotorelacji z kwesty z godz. 10-15, autorstwa Daniela Czubary i Magdaleny Lempert-Ciećwierz, którzy  również brali udział w zbiórce.

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Adam" dnia 1 listopada 2016 o godzinie 15:41:14 napisał:
  Roztocze bez naszej radnej przestałoby istnieć. Patrząc na ten piękny uśmiech nie wierzę, że to kwesta na cmentarzu.
  R E K L A M A
 • "ja" dnia 1 listopada 2016 o godzinie 17:57:19 napisał:
  A NOWOCZESNEGO REWIZORA RAFAŁA nie było? Przecież on zawsze i wszędzie misi być bo tylko on na wszystkim się zna i zawsze ma coś do powiedzenia...... często niekoniecznie mądrego. Na tym polega ta NOWOCZESNOŚĆ.
 • "Rzetelny" dnia 1 listopada 2016 o godzinie 18:52:01 napisał:
  A gdzie nowoczesni? Taka szlachetna inicjatywa a ich nie ma? W sumie to może lepiej, pewnie tylko po DYSZCE zbierali...
 • "@Rzetelny" dnia 1 listopada 2016 o godzinie 20:31:54 napisał:
  Nowoczesna żyje w państwie świeckim, nie wchodzi na tereny kościelne. Chyba się boi.
 • "Bartek" dnia 1 listopada 2016 o godzinie 20:42:24 napisał:
  A może nie każdy lubi być w obiektywie albo jest w innych godzinach niż fotograf. Ale hejcik i w święto jest jak należy. Niech żyje tradycja.
 • "ja" dnia 1 listopada 2016 o godzinie 21:09:45 napisał:
  Bartek co Ty pleciesz. Każdy NOWOCZESNY kocha obiektyw aparatu i kamery, tylko my mamy z ich wywodami politycznymi dość. Najlepszym przykładem są NOWOCZEŚNI z Zamościa.
 • "Zosia" dnia 2 listopada 2016 o godzinie 7:09:23 napisał:
  Oj ktoś tu słabo obserwuje, zamojska nowoczesna to przecież nie tylko jedna osoba i swoich przedstawicieli miała na kwescie. No ale dzień bez hejtu dniem straconym, nawet w takim dniu, prawda?
 • "cwanuak" dnia 2 listopada 2016 o godzinie 9:40:47 napisał:
  Panie radny Zwolak widze ze ktoś pana bardzo lubi. Czekal caly dzien na pana i niestety jak pisze nie zobaczyl. Jest Pan widocznie mocno porządny lub pożądany ;)
 • "roadrunner" dnia 2 listopada 2016 o godzinie 10:35:48 napisał:
  O matko Dysleksjo. Cwanuak zobaczyl, ze ktos patrzyl ale polskich liter juz nie wyhaczyl. Hehehe. Jeżeli pisanie to wyzwanie, to włącz autouzupełnianie. Pomóc siostro?
 • "a" dnia 2 listopada 2016 o godzinie 11:20:23 napisał:
  autouzupełnianie, hmm?
  R E K L A M A
 • "ciekawy" dnia 3 listopada 2016 o godzinie 6:01:46 napisał:
  a kto to jest ta pani Anna Sokołowska bo nie znam, to ktos znany? jakos nie kojarze jej, chyba jej nigdy wczesniej nie widzialem na kwescie

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
2 minuty temu
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama