R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćMLC10 października 2016

Kukiz w Zamościu

Paweł Kukiz podczas Festiwalu Polskiej Żywności Wolnej od GMO w Zamościu, fot. MLC

R E K L A M A    B O A R D

Gościem specjalnym I Festiwalu Polskiej Żywności Wolnej od GMO w Zamościu był Paweł Kukiz. Artysta wziął udział w koncercie wieńczącym imprezę.


Jednak muzyk i polityk w jednym nie byłby sobą, gdyby nie wykorzystał swoich „pięciu minut” na scenie, a mówił o ostatnich wydarzeniach.   
– Aborcja, in vitro i związki partnerskie to sprawy wrzucane wtedy, gdy władza chce odciągnąć opinię publiczną od obserwacji naprawdę ważnych rzeczy i taka ważna rzecz właśnie się stała. W czasie tego huku o aborcję właściwie wprowadzono CETA, czyli umowę, która może spowodować, że zalewać nas będzie żywność zawierająca GMO i możemy skończyć tak jak Meksykanie, gdzie 1 mln 300 farmerów straciło rynki zbytu, robotę, wszystko… – mówił Paweł Kukiz.
Mam prośbę – dodał polityk. – Obserwujcie tę scenę polityczną i myślcie o tym, jak system wszystkich rozgryza. Wszystkim obecna sytuacja z tym hukiem o aborcję była na rękę – Platformie – bo przykryła aferę reprywatyzacyjną w Warszawie, PiS-owi – bo nie było mowy o Misiewiczach i nepotyzmie w spółkach Skarbu Państwa, Nowoczesnej – bo można było wyprowadzić dziewczyny na ulice i grać na podstawowych emocjach, a wszystkim im razem było na rękę, bo się dogadali, a w tym czasie wprowadzono CETA tylnymi drzwiami – kontynuował Kukiz.
Poza tym powiedział też o swoich poglądach dotyczących aborcji.   
– Spotkała mnie potężna fala hejtu za wypowiedź o oddawaniu ciała. Była to wypowiedź skierowana do tych feministek, które uważają, że można bezwarunkowo do trzeciego miesiąca życia usuwać dziecko. Jestem zwolennikiem zostawienia obecnej ustawy antyaborcyjnej i w życiu nie zgodzę się na to, żeby można było traktować aborcję na równi z antykoncepcją – stwierdził polityk.
Następnie zaśpiewał kilka swoich wielkich przebojów, razem z zespołem Deck Over i zszedł ze sceny. Już w kuluarach rozdawał autografy i robił sobie zdjęcia z fanami.
W naszej galerii kilka ujęć z koncertu. 

Autor: MLC
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze:
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Gogodolls" dnia 10 października 2016 o godzinie 8:11:36 napisał:
  Dzielny następca Leppera. Miastowy nie wioskowy ale populizm i manipulacja tej samej klasy. Ciekawe kiedy wyborcy zrozumieją, że się nimi gra ze sceny.
  1
  2
 • R E K L A M A
 • "gery" dnia 10 października 2016 o godzinie 10:53:06 napisał:
  Pan Kukiz to powinien raczej zostać przy śpiewaniu bo politycznie to mu same fałsze wychodzą.
  1
  2
 • "ad111" dnia 10 października 2016 o godzinie 14:37:01 napisał:
  Pro-pisowski zdrajca (swoich) wyborców ...:(
  1
  2
 • "do red." dnia 10 października 2016 o godzinie 14:48:20 napisał:
  z 50 osób na koncercie było? znajomy mi mówił, że coś koło tego. Proszę o obiektywne zdjęcia w tym zakresie. tutaj widać o czym mowa http://www.zamosc.tv/tv/10117-stop-gmo/
  0
  1
 • "ad111" dnia 10 października 2016 o godzinie 15:21:03 napisał:
  było czy nie było gówno to dupka powinno obchodzić
  0
  1
 • "jurga" dnia 10 października 2016 o godzinie 16:38:10 napisał:
  widzę, że komentujący mają głowy w dupach, za to lubią narzekactwo i mowę nienawiści:) kiedy wy powyjeżdżacie? w końcu może normalnie w tym kraju.. przebudzenia życzę
  2
  0
 • "tomi" dnia 10 października 2016 o godzinie 21:57:36 napisał:
  a mi zdjęcia nie wchodzą.kukiz był dla mnie kiedyś super gościem super muzykiem rockmenem a teraz stał się wielkim politykiem"sługą jarka".na jego koncert nie pójdę nie dlatego że ruszył w polityke a dlatego że ten kukiz to no nie ten co był kiedyś.szkoda.............
  0
  3
 • ""Nasza Prawda"" dnia 10 października 2016 o godzinie 22:07:33 napisał:
  Cieszcie się "krytykanci" Kukiza - już niedługo w związku z wprowadzeniem CETA "Festiwal żywności wolnej od GMO" straci rację bytu i Kukiz już nie będzie występował. Podziękujcie za to PiS, PO i Nowoczesnej, które zawiązały nieformalną koalicję na rzecz wprowadzenia CETA. Brawo Wy! Tylko Kukiz'15 i PSL się tej umowie sprzeciwiają.
  2
  0
 • "KOD-er" dnia 10 października 2016 o godzinie 22:58:07 napisał:
  Totalna porażka . A p. Biszkont zapowiadał taką imprezę, która rozmachem przebije nawet Lato Teatralne.
  0
  1
 • "lawyer" dnia 10 października 2016 o godzinie 23:04:30 napisał:
  Straszenie ludzi jak to za chwilę będą umierali od jedzenia bo podpisana zostanie umowa CETA to jedna wielka ściema. Na razie to podpisanie aktu wejścia do UE spowodowało, że ktoś zaczął w końcu mierzyć ile jest oprysków w owocach i warzywach, szkodliwej chemii w zabawkach itd. O ile kojarzę to niedawno polskie jabłka zostały wycofane ze sklepów w Szwecji bo stwierdzono przekroczenie stężenia herbicydów, które to normy zostały obniżone przez UE. I tak samo do UE będzie można nie wpuścić żywności z Kanady jeśli jej skład będzie przekraczał dopuszczalne normy ustanowione w UE a nie w Kanadzie. To jest umowa o wolnym handlu ale normy, które ten towar musi spełnić pozostają.
  0
  2
 • R E K L A M A
 • "ad111" dnia 11 października 2016 o godzinie 8:01:38 napisał:
  do @"ad111" dnia 10 października 2016 o godzinie 15:21:03 napisał: było czy nie było gówno to dupka powinno obchodzić Wymyśl sobie swój nick i nie kradnij mojego złodzieju, leniu i tchórzu !!! Tylko na to Was stać "Kukizowcy", na wciskaniu czerwonych rączek? Słabiutko, jak na zdrajców swoich wyborców.
  0
  1
 • "Adrian Biszkont" dnia 11 października 2016 o godzinie 14:29:56 napisał:
  do KOD-er pierwsze słyszę, że tak mówiłem czy też zapowiadałem. Dlaczego totalna porażka? co chwila dostajemy (w większości od naszych wspaniałych wystawców) podziękowania. Naszym zdaniem wyszło bardzo dobrze. Pracujemy już nad następną edycją Festiwalu.
  1
  0
 • "AntyKukiz" dnia 11 października 2016 o godzinie 14:38:37 napisał:
  Od punkowca do narodowca.Niczego dobrego się nie spodziewam po Kukizie.Niech sobie przeczyta słowa piosenek(np.Skóra) które śpiewał dawniej a teraz stał się tępym narodowcem który by ograniczał prawa jednostki ,zwłaszcza kobiet .Wstyd Panie Pawle.
  0
  2
 • "Mirek" dnia 11 października 2016 o godzinie 17:41:47 napisał:
  Szkoda że prawie nikt nie przyszedł. Przecież koncert takiej gwiazdy to coś niespotykanego w Zamościu.
  1
  0
 • "KOD-er" dnia 13 października 2016 o godzinie 23:16:35 napisał:
  Nie twierdzę, że nastepna edycja Festiwalu jest niepotrzebna.Mam nadzieję, że przygotujecie ją tak, żeby zachęcić mieszkańców Zamościa do udziału. Nawiasem mówiąc" nie ma to jak dobre mniemanie o sobie".
  0
  0
 • "Koala Lumpur" dnia 15 grudnia 2016 o godzinie 20:37:48 napisał:
  Chłopie rzuć polityke i wróć do muzyki. Lepiej będzie
  0
  1


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Ma-rjo-lalala
No i co , któryś jeszcze podskoczy jak...
klient w krawacie jest mniej awanturują...
z_boku
Stare, ale wciąż aktualne: https://w...
Ja
Kierowcy winna zostać zaproponowana pra...
Górnik Łęczna nie pozyska jednak Mich...
Dirty Harry
Ćwik niewątpliwie podnosi nieco poziom...
Gość
Cieszą się i co z tego macie że Zamo...
Fryc
Sławek przestań gwiazdorzyć i weź s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny