R E K L A M A

24 kwietnia 2017

roztocze.net

R E K L A M A

Policjanci z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który w jednym z krasnostawskich bankomatów, przy pomocy skradzionej karty bankomatowej wypłacił 2 tys. zł.

W połowie sierpnia b.r. w jednym ze sklepów z odzieżą używaną w Krasnymstawie nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela wraz z pieniędzmi, dokumentami i kartami bankomatowymi. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę i czapkę z daszkiem za pomocą skradzionej karty wypłacił pieniądze w kwocie 2 tys. zł. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany na monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informację o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. (82) 575-62-10 lub najbliższą jednostką policji tel. 997 i 112.

30 listopada 2016
Autor:
Flesz | Krasnystaw

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!
Liczba ocen: 2

R E K L A M A

    3 komentarze

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "Zbigniew" dnia 30 listopada 2016 o godzinie 10:01:47 napisał:
  Z paszcza przypomina takiego rudego z Pomorza...
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "HWDP" dnia 1 grudnia 2016 o godzinie 16:40:46 napisał:
  Jak yebane niebieskie darmozjady biorą pieniadze to niech teraz węszą psimi ryjami - nikt nie bedzie ich wyreczal - do roboty szmaty
  0
  0
 4. "kim ung 2 waza" dnia 5 grudnia 2016 o godzinie 10:20:45 napisał:
  w sobotę robił zakupy w społem , widziałem go na mięsnym , kupował kurze biusty , ale nie widziałem żeby płacił , pózniej go zapytałem jak stał na parkingu , czy to on ukradł , portfel , mówił , że to nie on ...
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A