R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara23 grudnia 2016 FACEBOOK | 4288 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 10 komentarzy ()

Król strzelców “okręgówki” w Hetmanie

Damian Ziółkowski; fot. kshetman.zamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

Pomocnik Damian Ziółkowski to kolejny nowy piłkarz Hetmana Zamość.

W czwartek do Hetmana dołączył bramkarz Kacper Skrzypek (Stal Kraśnik), teraz Hetmana wzmocnił boczny pomocnik Damian Ziółkowski (Huczwa Tyszowce), król strzelców zamojskiej okręgówki w rundzie jesiennej.

W mijającej rundzie w lidze okręgowej strzelił, aż dwadzieścia osiem bramek w piętnastu spotkaniach ligowych, co daje średnią bliską dwóch bramek w każdym meczu ligowym. Zawodnik znacząco przyczynił się do zdobycia pozycji lidera przez Huczwę po rundzie jesiennej.

Ziółkowski związał się z zamojskim klubem półtorarocznym kontraktem.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "hm" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 9:23:30 napisał:
  Czytam i nie wierze własnym oczom..gracze z okręgówki mają pomóc w walce o 3 ligę?Pilnie potrzeba bramkarza i napastnika z 3 ligowym doświadczeniem a nie powolnego Rodewicza, który połowe bramek strzela z karnych a teraz króla okregówki, który psychicznie nie jest gotowy nawet na 4 ligę. No i ściągnijcie przede wszystkim trenera, który potrafi reagować gdy zespołowi nie idzie na boisku.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "asdf" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 9:50:21 napisał:
  a gdzie jak nie w IV lidze mają rozwijać się ponadprzeciętni piłkarze z okręgówki. W regionie najbliżej ma do Zamościa i do Tomaszowa. Hetman walczy o III ligę, ale nie powinien zapomnieć o promowaniu piłkarzy lokalnych. Kontraktowanie piłkarzy z Polski już kiedyś przerabiali.... i jak to się skończyło ? Mam nadzieję, że wzmocni rywalizację w ataku Hetmana.
  0
  0
 • "Pigmalion" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 12:17:20 napisał:
  Tu powinien przyjść nowy trener, spoza tego "zamojskiego piekiełka", który to wszystko poukłada. Inaczej ta walka o trzecią ligę szybko się skończy. Cieszy, że sięgają po czołowych zawodników z niższych lig bo niekiedy taki zawodnik dorównuje poziomem gry innym piłkarzom.Skoro strzelił 28 bramek w 15 meczach to czemu nie dać mu szansy grać wyżej? Jak grać o poważne cele to tylko z poważnym trenerem.
  0
  0
 • "do hm" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 12:24:20 napisał:
  Czemu pajacujesz? Połowa graczy Hetmana jeszcze nie dawno grała w okręgówce. Jeden z najlepszych zawodników(Turczyn) pół roku temu był w Igrosie, więc? Daj chlopakowi szansę się wykazać bo umiejętności i talent jaki ma są bardzo duże! A nazwiska nie grają tylko kase ciągną! Brawo Hetman za decyzję, bo ta drużyna tak powinna być budowana na zdolnych pilkarzach z okolicy , nie na zaciagu za kasę, to już było przerabiane kilka lat temu i wiadomo jak się skonczylo! Także japa w kubeł i daj ludziom pracować, Wesołych...
  0
  0
 • "Różny" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 16:34:43 napisał:
  Menedżer Iskry Koniuchy działa. Brawo!
  0
  0
 • "Konio" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:11:12 napisał:
  Zaczyna się kupowanie w piłeczce! skąd pieniądze na to będą? A gdzie nasi trenerzy z zamościa czy oni nie potrafią nic!? bo nie potrafią wychować i prowadzić drużynę w IV lidze przecież t.j. IV liga! przecież tę drużynę lepiej poprowadzą solidni inżynierowie a nie wielcy trenerzy piłki nożnej najmądrzejsi z zamościa. Działacze won!!!
  0
  0
 • "do Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 12:01:24 napisał:
  Komentator nadwodny się znalazł. A co ty potrafisz?
  0
  0
 • "Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 20:49:23 napisał:
  Potrafię przyp......!
  0
  0
 • "Józek" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 10:15:16 napisał:
  Za dyrektorską pensje ze dwóch fajnych ludzi mogło by grać ale cóż lans musi być łatwo przyszło łatwo poszło
  0
  0
 • "Bolo" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 17:26:14 napisał:
  Kupujem!
  0
  0
  R E K L A M A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Oneb 25 minut temu
Społecznicy tak mają. Co tam błoto, c...
sssa
W naszym regionie już lepiej wypadł Gr...
ad111
Historia przedstawiana w podręcznikach ...
.
Tylko Droga Krzyżwa i Jasełka to trady...
observer
do poprzednika - jasełka i Droga Krzyż...
observer
a dlaczego redakcja nie zamieściła prz...
obiektyw
"roman2" = to nie tylko świnia, ale wie...
.
Tylko po co te inscenizacje?...
KL.
Zamość nie dostał się w ręce wojsk ...
TORRES20400
Każdy Wieśniak może sobie zakupić "b...
Włodek
Też głosowałem w tym sondażu, tyle ...
pacjent
Z autopsji (inna dziedzina medycyny): mi...
KL.
I co z tych filtrów? Głosowałem z trz...
na poprawę hum...
"Przychodzi kobieta do lekarza. Lekarz: ...
na pohybel heJt...
https://portalzamojski.pl/wiadomosci/pol...
TORRES20400
A czemu od razu w dziurawych? Całe som....
ten s.....n2040...
Prawdziwy burak w dziurawych gumofilcach...
Bufu
Tunamu "antyklerykala":emrullah kallur k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny