R E K L A M A

29 marca 2017

roztocze.net

AKTUALNE TEMATY :    BUDŻET OBYWATELSKI |   LOOKALNY INFORMATOR EDUKACYJNY - aktualnie o edukacji  

R E K L A M A

Pomocnik Damian Ziółkowski to kolejny nowy piłkarz Hetmana Zamość.

W czwartek do Hetmana dołączył bramkarz Kacper Skrzypek (Stal Kraśnik), teraz Hetmana wzmocnił boczny pomocnik Damian Ziółkowski (Huczwa Tyszowce), król strzelców zamojskiej okręgówki w rundzie jesiennej.

W mijającej rundzie w lidze okręgowej strzelił, aż dwadzieścia osiem bramek w piętnastu spotkaniach ligowych, co daje średnią bliską dwóch bramek w każdym meczu ligowym. Zawodnik znacząco przyczynił się do zdobycia pozycji lidera przez Huczwę po rundzie jesiennej.

Ziółkowski związał się z zamojskim klubem półtorarocznym kontraktem.

 

23 grudnia 2016
Autor:
Sport | Zamość

Oceń artykuł klikając na gwiazdki!

Liczba ocen: 1

R E K L A M A

    10 komentarzy

Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy poniżej.
Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
 1. "hm" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 9:23:30 napisał:
  Czytam i nie wierze własnym oczom..gracze z okręgówki mają pomóc w walce o 3 ligę?Pilnie potrzeba bramkarza i napastnika z 3 ligowym doświadczeniem a nie powolnego Rodewicza, który połowe bramek strzela z karnych a teraz króla okregówki, który psychicznie nie jest gotowy nawet na 4 ligę. No i ściągnijcie przede wszystkim trenera, który potrafi reagować gdy zespołowi nie idzie na boisku.
  0
  0
 2. R E K L A M A

 3. "asdf" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 9:50:21 napisał:
  a gdzie jak nie w IV lidze mają rozwijać się ponadprzeciętni piłkarze z okręgówki. W regionie najbliżej ma do Zamościa i do Tomaszowa. Hetman walczy o III ligę, ale nie powinien zapomnieć o promowaniu piłkarzy lokalnych. Kontraktowanie piłkarzy z Polski już kiedyś przerabiali.... i jak to się skończyło ? Mam nadzieję, że wzmocni rywalizację w ataku Hetmana.
  0
  0
 4. "Pigmalion" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 12:17:20 napisał:
  Tu powinien przyjść nowy trener, spoza tego "zamojskiego piekiełka", który to wszystko poukłada. Inaczej ta walka o trzecią ligę szybko się skończy. Cieszy, że sięgają po czołowych zawodników z niższych lig bo niekiedy taki zawodnik dorównuje poziomem gry innym piłkarzom.Skoro strzelił 28 bramek w 15 meczach to czemu nie dać mu szansy grać wyżej? Jak grać o poważne cele to tylko z poważnym trenerem.
  0
  0
 5. "do hm" dnia 24 grudnia 2016 o godzinie 12:24:20 napisał:
  Czemu pajacujesz? Połowa graczy Hetmana jeszcze nie dawno grała w okręgówce. Jeden z najlepszych zawodników(Turczyn) pół roku temu był w Igrosie, więc? Daj chlopakowi szansę się wykazać bo umiejętności i talent jaki ma są bardzo duże! A nazwiska nie grają tylko kase ciągną! Brawo Hetman za decyzję, bo ta drużyna tak powinna być budowana na zdolnych pilkarzach z okolicy , nie na zaciagu za kasę, to już było przerabiane kilka lat temu i wiadomo jak się skonczylo! Także japa w kubeł i daj ludziom pracować, Wesołych...
  0
  0
 6. "Różny" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 16:34:43 napisał:
  Menedżer Iskry Koniuchy działa. Brawo!
  0
  0
 7. "Konio" dnia 25 grudnia 2016 o godzinie 21:11:12 napisał:
  Zaczyna się kupowanie w piłeczce! skąd pieniądze na to będą? A gdzie nasi trenerzy z zamościa czy oni nie potrafią nic!? bo nie potrafią wychować i prowadzić drużynę w IV lidze przecież t.j. IV liga! przecież tę drużynę lepiej poprowadzą solidni inżynierowie a nie wielcy trenerzy piłki nożnej najmądrzejsi z zamościa. Działacze won!!!
  0
  0
 8. "do Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 12:01:24 napisał:
  Komentator nadwodny się znalazł. A co ty potrafisz?
  0
  0
 9. "Konio" dnia 26 grudnia 2016 o godzinie 20:49:23 napisał:
  Potrafię przyp......!
  0
  0
 10. "Józek" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 10:15:16 napisał:
  Za dyrektorską pensje ze dwóch fajnych ludzi mogło by grać ale cóż lans musi być łatwo przyszło łatwo poszło
  0
  0
 11. "Bolo" dnia 27 grudnia 2016 o godzinie 17:26:14 napisał:
  Kupujem!
  0
  0
 12. R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

R E K L A M A