R E K L A M A

Z I P

Flesz | KrasnystawRedakcja1 listopada 2017

Krasnystaw: Sprawca wypadku w wyniku którego zmarła policjantka zostanie na wolności

Policja, foto: roztocze.net

R E K L A M A    B O A R D


Kierowca podejrzany o spowodowanie wypadku do którego doszło 18 października w Łopienniku Nadrzecznym i w którym zginęła 32-letnia policjantka Magdalena Dolebska nie trafi do aresztu.

Jak podaje Dziennik Wschodni o tymczasowe aresztowanie mężczyzny wnioskowali śledczy z Krasnegostawu. Tamtejszy sąd rejonowy nie zgodził się jednak na areszt i uznał, że wystarczy, jeśli Sylwester A. będzie pod dozorem policji. Śledczy zaskarżyli to rozstrzygnięcie.

Argumenty jednak nie przekonały Sądu Okręgowego w Zamościu, który utrzymał w mocy pierwsze rozstrzygnięcie. Według niego Sylwester A. do zakończenia sprawy pozostanie na wolności.
Odnosząc się do zagrożenia wysoką karą sąd uznał, że nie ma pewności, jaki wyrok usłyszy Sylwester A., a tym samym nie ma podstaw do aresztowania.

Przypomnijmy, że sprawa dotyczy wypadku o którym pisaliśmy TUTAJ.

Wówczas dwoje policjantów z krasnostawskiej drogówki interweniowało tam w sprawie kolizji. Siedzieli w radiowozie, kiedy w tył ich samochodu uderzył renault laguna. Radiowóz odrzuciło na skrajny, lewy pas. Policyjne auto uderzyło jeszcze w jadącego od strony Zamościa opla zafirę.

Mundurowi trafili do szpitala. 32-leniej Magdaleny Dolebskiej nie udało się uratować. Jej kolega z patrolu został lekko ranny. Podczas wypadku ucierpiał też inny mężczyzna – Antoni O. Kierowcy laguny, 31-letnimu Sylwestrowi A. nic się nie stało.

Jak w wyniku czynności ustalili biegli policyjny pojazd miał włączone sygnały świetlne i widoczny był już z odległości 500 metrów. Teraz inny biegły ustali jeszcze czy sposób zaparkowania radiowozu mógł przyczynić się do wypadku.

W miejscu zdarzenia dopuszczalna prędkość to 90 km/h. Z relacji Sylwestra A. oraz świadków wynika, że jego laguna mogła się poruszać z podobną prędkością. Sylwester A. był trzeźwy. Przyznał się też do spowodowania wypadku.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Zamość minutę temu
Czy byli obecni również duchowni innyc...
antyklerykał 37 minut temu
Coś tam zacytowałeś i myślisz, że c...
LZ
A propos strefy zamieszkania, pamiętajm...
He he
Można wprowadzać różne przepisy, tyl...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny