R E K L A M A

Z I P

Krasnobród | SportDaniel Czubara8 czerwca 2017 FACEBOOK | 4284 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Krasnobród: XVIII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego

Logo Ludowych Zespołów Sportowych

R E K L A M A    B O A R D

W dniach 24-25 czerwca  Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu, przy finansowym wsparciu budżetu Powiatu Zamojskiego, organizuje „XVIII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – Krasnobród 2017”.  Zawody odbędą się na obiektach sportowych w Krasnobrodzie.
Pierwszego dnia Igrzysk o godzinie 14:00 na stadionie GKS „Igros” w Krasnobrodzie przeprowadzone zostaną Młodzieżowe Zawody Pożarnicze OSP dziewcząt, chłopców i kobiet oraz X Powiatowy Zlot Turystyczny dla Szkół Podstawowych  i Gimnazjów.
 
Uroczyste otwarcie Igrzysk zaplanowano w dniu 25 czerwca br. o godz. 12:00. Wcześniej tego dnia od godziny 6:00 na zalewie w Krasnobrodzie rozpocznie się pierwsza konkurencja – spławikowe zawody wędkarskie.
 
Konkurencje lekkoatletyczne, zgodnie z programem, będą rozgrywane od godz. 9:00 do godz. 16:00 na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Krasnobrodzie przy ul. Lelewela. Uczestnicy będą rywalizować m.in. w skoku w dal, przeciąganiu liny, biegach, rzucie lotkami do tarczy, przerzucaniu opony traktorowej, wyciskaniu odważnika, marszu z kijkami nordic  walking i innych.  
 
Uroczyste zakończenie XVIII Igrzysk LZS przewidziano o godz. 17.00
 
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy reprezentacje gmin do udziału we współzawodnictwie sportowym. Najlepsze z nich reprezentować będą Powiat Zamojski na Wojewódzkich Igrzyskach LZS w dniu 30 lipca br. w Krasnobrodzie.   
 
Zawody odbędą  się  pod honorowym patronatem: Arkadiusza Bratkowskiego Członka Zarządu Województwa Lubelskiego, Henryka Mateja Starosty Zamojskiego oraz Kazimierza Misztala Burmistrza Krasnobrodu.
Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "jo" dnia 10 czerwca 2017 o godzinie 15:49:03 napisał:
  Konkurencje lekkoatletyczne;,przeciąganie liny, wyciskanie odważnika,'' ..itd.Znafcy z PiMZLZS.
  3
  0
  R E K L A M A
 • "gracz" dnia 15 czerwca 2017 o godzinie 21:13:52 napisał:
  Jest to impreza wybitnie rekreacyjna poparta dużą ilością browaru i nie tylko w której niestety uczestniczy młodzież szkolna. Ze sportem nie ma to nic wspólnego, zresztą wybitny znawca i mecenas sportu nijaki Bratkowski gwarantuje wysokim poziom tej imprezy.
  0
  3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.magnapolonia.org/zwyrodnialc...
observer 22 minuty temu
osoby walczące o swoje w sejmie uchroni...
TORRES20400 38 minut temu
Rozumiem, że sugerujesz, że obecny bis...
ornitolog 40 minut temu
Z czego ptaszek ma obrączkę?...Z pomad...
Zamościanin 48 minut temu
"Po co", to się nogi nocą i pod pacham...
antyklerykał
"NOWY TESTAMENT -1 List do Tymoteusza- P...
Zamościanin
Po co i w jakim celu ????...
TORRES20400
Weź mnie tu oświeć, skąd ty wiesz cz...
TORRES20400
O widzę, że już się "użytkownik' ro...
Johny
On ostatnio woli czarne protesty...chyba...
Grażyna
Panie redaktorku, żenade robicie. A nie...
Mizernie
To się radaktor rozpisał na portalu dl...
por.zUbek
Nie wybieram się oglądać, a tym bardz...
antyklerykał
Nie zapominajmy o Królu i Królowej Pol...
antyklerykał
A jaką to rodzinę założył i utrzymu...
zamościanin
Przed wejściem! Brawo! Następny stwore...
t
Dlaczego ta kobieta na plakacie nosi spo...
A nie mądrzej byłby postawić pomnik L...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny