R E K L A M A

Z I P

Krasnobród | SportDaniel Czubara8 czerwca 2017

Krasnobród: XVIII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego

Logo Ludowych Zespołów Sportowych

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II
W dniach 24-25 czerwca  Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu, przy finansowym wsparciu budżetu Powiatu Zamojskiego, organizuje „XVIII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – Krasnobród 2017”.  Zawody odbędą się na obiektach sportowych w Krasnobrodzie.
Pierwszego dnia Igrzysk o godzinie 14:00 na stadionie GKS „Igros” w Krasnobrodzie przeprowadzone zostaną Młodzieżowe Zawody Pożarnicze OSP dziewcząt, chłopców i kobiet oraz X Powiatowy Zlot Turystyczny dla Szkół Podstawowych  i Gimnazjów.
 
Uroczyste otwarcie Igrzysk zaplanowano w dniu 25 czerwca br. o godz. 12:00. Wcześniej tego dnia od godziny 6:00 na zalewie w Krasnobrodzie rozpocznie się pierwsza konkurencja – spławikowe zawody wędkarskie.
 
Konkurencje lekkoatletyczne, zgodnie z programem, będą rozgrywane od godz. 9:00 do godz. 16:00 na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Krasnobrodzie przy ul. Lelewela. Uczestnicy będą rywalizować m.in. w skoku w dal, przeciąganiu liny, biegach, rzucie lotkami do tarczy, przerzucaniu opony traktorowej, wyciskaniu odważnika, marszu z kijkami nordic  walking i innych.  
 
Uroczyste zakończenie XVIII Igrzysk LZS przewidziano o godz. 17.00
 
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy reprezentacje gmin do udziału we współzawodnictwie sportowym. Najlepsze z nich reprezentować będą Powiat Zamojski na Wojewódzkich Igrzyskach LZS w dniu 30 lipca br. w Krasnobrodzie.   
 
Zawody odbędą  się  pod honorowym patronatem: Arkadiusza Bratkowskiego Członka Zarządu Województwa Lubelskiego, Henryka Mateja Starosty Zamojskiego oraz Kazimierza Misztala Burmistrza Krasnobrodu.
Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "jo" dnia 10 czerwca 2017 o godzinie 15:49:03 napisał:
  Konkurencje lekkoatletyczne;,przeciąganie liny, wyciskanie odważnika,'' ..itd.Znafcy z PiMZLZS.
  3
  0
 • R E K L A M A
 • "gracz" dnia 15 czerwca 2017 o godzinie 21:13:52 napisał:
  Jest to impreza wybitnie rekreacyjna poparta dużą ilością browaru i nie tylko w której niestety uczestniczy młodzież szkolna. Ze sportem nie ma to nic wspólnego, zresztą wybitny znawca i mecenas sportu nijaki Bratkowski gwarantuje wysokim poziom tej imprezy.
  0
  3


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Takie tam małe słówko, w tę czy tamt...
Zamość
Przez Zamość nie przebiega droga E17, ...
TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017