R E K L A M A

Z I P

Krasnobród | Polityka i SamorządRedakcja1 marca 2018 FACEBOOK | 5249 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Krasnobród: PiS szkoli się w zakresie zmian w prawie wyborczym

Fot. Facebook/PiS Zamość
R E K L A M A    B O A R D

24 lutego w Krasnobrodzie odbyło się szkolenie o zmianach w prawie wyborczym dla przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości z okręgu Nr 7.

Szkolenie otworzył organizator spotkania – przewodniczący Zarządu Okręgu PiS nr 7 poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak. Szkolenie przeprowadzili poseł na Sejm RP Łukasz Schreiber, Andrzej Olborski sekretarz zarządu okręgowego PiS oraz  Tomasz Zieliński członek zarządu okręgowego PiS.

Na szkoleniu obecni byli również poseł na Sejm RP Piotr Olszówka oraz senator RP Jerzy Chróścikowski, a także nasi działacze Prawa i Sprawiedliwości z powiatów: tomaszowskiego, hrubieszowskiego, krasnostawskiego, biłgorajskiego, włodawskiego i chełmskiego.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "+500" dnia 3 marca 2018 o godzinie 10:37:21 napisał:
  "Polityka prorodzinna polskiego rządu jest prosta - "Pierd*lcie się!"."
  R E K L A M A
 • "program demograficzny" dnia 3 marca 2018 o godzinie 10:42:37 napisał:
  "Rząd opracował program poprawy sytuacji demograficznej kraju, pod hasłem: "Pier***cie się wszyscy!"."
 • ""Dobra zmiana" lubelskie czeka" dnia 3 marca 2018 o godzinie 12:10:34 napisał:
  "Najbiedniejsze regiony UE Najbiedniejszym we Wspólnocie jest bułgarski region Severozapaden – PKB na mieszkańca stanowi tam 29 proc. średniej unijnej. Kolejne miejsce zajmuje francuska Majotta (33 proc.). Następne w kolejności są jednostki administracyjne w Bułgarii i Rumunii. Na 14. miejscu znalazło się jednak województwo lubelskie (47 proc.), a 15. miejsce okupują Podlasie i Podkarpacie (po 48 proc.). O punkt procentowy więcej wynosi poziom PKB w woj. świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim."
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 12:55:17 napisał:
  TKM i co nam zrobicie...? :(
 • "z humorem" dnia 4 marca 2018 o godzinie 12:34:03 napisał:
  "Najpierw Bóg stworzył OSŁA a potem ... POSŁA"
 • "kinoman" dnia 4 marca 2018 o godzinie 12:44:28 napisał:
  "Rozmowa o filmach w klubie PiS: Suski, widziałeś Wesele? A czyje?"
 • "leśna rzeczywistość ; )" dnia 4 marca 2018 o godzinie 12:55:36 napisał:
  "Idzie lisica łąką i widzi a to wrona leci dupą do przodu... Zdziwiona woła, ty wrona a co tobie? Wrona mówi, wy tam na dole to zacofani, nie wiecie PIS jest u władzy idą zmiany, zmiany teraz robimy wszystko na odwrót. Lisica cwana pomyślała i nie chcąc być zacofaną podniosła kitę do góry i tyłkiem do przodu maszeruje do lasu. Zobaczył ją niedźwiedź, kita w górze otwór na wierzchu no to sru ją wydupczył. Lisica znalazła wronę i mówi - ty wrona ja też chciałam zmiany robić to mnie niedźwiedź wyruchał. Wrona popatrzyła się na lisicę i mówi bo u nas na górze to zmiany a was tam na dole jak jebali tak dalej będą jebać".
 • "Dwa lata rządów PiS w pigułce" dnia 4 marca 2018 o godzinie 17:59:05 napisał:
  https://www.youtube.com/watch?v=5f1h2w6PdYE

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny