R E K L A M A

Z I P

Krasnobród | Polityka i SamorządRedakcja29 maja 2017 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Krasnobród: Burmistrz Misztal z absolutorium

Krasnobród; fot. UM w Krasnobrodzie
R E K L A M A    B O A R D

Burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal ma absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Podczas sesji, która odbyła się we wtorek 23 maja za uchwałą w tej sprawie zagłosowało 12 radnych, czyli wszyscy obecni na sali.

– Plan dochodów został wykonany w 102 procentach, a wydatków na poziomie 95 procent. Był to pierwszy niedeficytowy budżet w ostatnich latach. Nie zaciągnęliśmy nowych zobowiązań, a wcześniejsze zmniejszyliśmy do poziomu 11 milionów 250 tysięcy złotych. Na koniec tego roku kwota ta powinna być niższa o kolejny 1 milion – ocenia w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową Kazimierz Misztal.

Z inwestycji zrealizowanych w ubiegłym roku burmistrz Krasnobrodu wymienia m.in. przygotowanie dokumentacji i wykonanie części robót, związanych z modernizacją sieci energetycznej i przebudową oświetlenia ulicznego. Takie prace zostały wykonane m.in. w osiedlach “Podzamek” i Podklasztor, a ich koszt razem z dokumentacją to ponad 300 tysięcy złotych.

Poza tym w 2016 roku gmina dostosowała przedszkole samorządowe w Krasnobrodzie do wymogów przeciwpożarowych, a także zrealizowała kilka inwestycji drogowych, w tym niektóre wspólnie z Powiatem Zamojskim. Chodzi na przykład o budowę chodników przy ulicach Lelewela i Spokojnej, a także przebudowę ul. Nadrzecznej w Krasnobrodzie oraz dróg w Potoku-Senderkach i Hutkowie, ul. Lelewela, trasy w kierunku Wólki Husińskiej i w Majdanie Wielkim.

Wspólne z powiatem inwestycje drogowe Gmina Krasnobród realizuje także w kolejnych latach. W kwietniu tego roku rozpoczęła się przebudowa trasy powiatowej Jacnia – Krasnobród, a w planach na przyszły rok jest modernizacja ponad 4-kilometrowego odcinka trasy od Kalinowic w stronę Krasnobrodu.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny