R E K L A M A

Z I P

Krasnobród | Polityka i SamorządRedakcja29 maja 2017

Krasnobród: Burmistrz Misztal z absolutorium

Krasnobród; fot. UM w Krasnobrodzie

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal ma absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Podczas sesji, która odbyła się we wtorek 23 maja za uchwałą w tej sprawie zagłosowało 12 radnych, czyli wszyscy obecni na sali.

– Plan dochodów został wykonany w 102 procentach, a wydatków na poziomie 95 procent. Był to pierwszy niedeficytowy budżet w ostatnich latach. Nie zaciągnęliśmy nowych zobowiązań, a wcześniejsze zmniejszyliśmy do poziomu 11 milionów 250 tysięcy złotych. Na koniec tego roku kwota ta powinna być niższa o kolejny 1 milion – ocenia w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową Kazimierz Misztal.

Z inwestycji zrealizowanych w ubiegłym roku burmistrz Krasnobrodu wymienia m.in. przygotowanie dokumentacji i wykonanie części robót, związanych z modernizacją sieci energetycznej i przebudową oświetlenia ulicznego. Takie prace zostały wykonane m.in. w osiedlach “Podzamek” i Podklasztor, a ich koszt razem z dokumentacją to ponad 300 tysięcy złotych.

Poza tym w 2016 roku gmina dostosowała przedszkole samorządowe w Krasnobrodzie do wymogów przeciwpożarowych, a także zrealizowała kilka inwestycji drogowych, w tym niektóre wspólnie z Powiatem Zamojskim. Chodzi na przykład o budowę chodników przy ulicach Lelewela i Spokojnej, a także przebudowę ul. Nadrzecznej w Krasnobrodzie oraz dróg w Potoku-Senderkach i Hutkowie, ul. Lelewela, trasy w kierunku Wólki Husińskiej i w Majdanie Wielkim.

Wspólne z powiatem inwestycje drogowe Gmina Krasnobród realizuje także w kolejnych latach. W kwietniu tego roku rozpoczęła się przebudowa trasy powiatowej Jacnia – Krasnobród, a w planach na przyszły rok jest modernizacja ponad 4-kilometrowego odcinka trasy od Kalinowic w stronę Krasnobrodu.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

rej
A co wolałbyś Sadlika? :D Wątpię. Po...
obserwator
Mleko się wylało i teraz trzeba go wyp...
obserwator
Do He He..... Gościu poczytaj ile osób...
o
Bravo za zdemaskowanie hejtera. Podejrze...
A R
Twoje argumenty wbiły mnie w fotel i ni...
Pan Czarek
Bilans Pana Ziarkowskiego 34 mecze w Avi...
He he
Ohohoho! Psychopata dał pokaz "języka ...
z_boku
metrem? można, jeno trzeba najpierw wyk...
teraz
teraz wygrają ze słabą łęczną i b...
obserwator
Kiedy się ktoś weźmie za handel papie...
do tego z defic...
A obwodnica zachodnia to pryszcz, kartof...
:)
Najwyższy czas zostawic auto i przesią...
Perek
Tu nowy trener nic nie pomoże.. Trzeba ...
Maciek
Czy ktoś z Gminy Zamość pojawił się...
mieszkaniec
najlepiej cały zarząd do dymisji potem...
Mieszkaniec
Bardzo źle mówią mieszkańcy Zamości...
folwark
Sprzedać Kamyszowi Kosiniakowi - obsadz...
Wystarczą dwie porażki, a Ziaro zostan...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017