R E K L A M A

Z I P

Krasnobród | Polityka i SamorządRedakcja29 maja 2017

Krasnobród: Burmistrz Misztal z absolutorium

Krasnobród; fot. UM w Krasnobrodzie

R E K L A M A    B O A R D

Burmistrz Krasnobrodu Kazimierz Misztal ma absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. Podczas sesji, która odbyła się we wtorek 23 maja za uchwałą w tej sprawie zagłosowało 12 radnych, czyli wszyscy obecni na sali.

– Plan dochodów został wykonany w 102 procentach, a wydatków na poziomie 95 procent. Był to pierwszy niedeficytowy budżet w ostatnich latach. Nie zaciągnęliśmy nowych zobowiązań, a wcześniejsze zmniejszyliśmy do poziomu 11 milionów 250 tysięcy złotych. Na koniec tego roku kwota ta powinna być niższa o kolejny 1 milion – ocenia w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową Kazimierz Misztal.

Z inwestycji zrealizowanych w ubiegłym roku burmistrz Krasnobrodu wymienia m.in. przygotowanie dokumentacji i wykonanie części robót, związanych z modernizacją sieci energetycznej i przebudową oświetlenia ulicznego. Takie prace zostały wykonane m.in. w osiedlach “Podzamek” i Podklasztor, a ich koszt razem z dokumentacją to ponad 300 tysięcy złotych.

Poza tym w 2016 roku gmina dostosowała przedszkole samorządowe w Krasnobrodzie do wymogów przeciwpożarowych, a także zrealizowała kilka inwestycji drogowych, w tym niektóre wspólnie z Powiatem Zamojskim. Chodzi na przykład o budowę chodników przy ulicach Lelewela i Spokojnej, a także przebudowę ul. Nadrzecznej w Krasnobrodzie oraz dróg w Potoku-Senderkach i Hutkowie, ul. Lelewela, trasy w kierunku Wólki Husińskiej i w Majdanie Wielkim.

Wspólne z powiatem inwestycje drogowe Gmina Krasnobród realizuje także w kolejnych latach. W kwietniu tego roku rozpoczęła się przebudowa trasy powiatowej Jacnia – Krasnobród, a w planach na przyszły rok jest modernizacja ponad 4-kilometrowego odcinka trasy od Kalinowic w stronę Krasnobrodu.

Autor: Redakcja
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Marek
Zabrać prawo jazdy na pół roku , egza...
ad111
Chodzi o to, że nie zmieniam zdania pra...
Twój anioł st...
do ''ad111'' - powiedz ilu używasz nick...
ad111
Jestem pod "wrażeniem" merytoryczności...
ConceptOfPower
Rozumiem, że jak się nie ma merytorycz...
ad111
Nie zaprzeczam, że komuna była stracon...
do Tomaszowa, może jeszcze Mazowieckieg...
..jan
Klub Agros zaprasza mieszkańców Zamoś...
ConceptOfPower
Lekkoatletyka jest sportem letnim, nie z...
.
ad111@ jeszcze w 1980 roku Hiszpania mia...
..jan
Jak I ligowy klub lekkoatletyczny wysta...
ad111
No tak, a Polskę po wojnie to ufoludki ...
.
Powinniśmy skupić się na bilansie nie...
Czesław
Co to za durnoty i banialuki. Tekst spon...
.
100 lat niepodległości? Polska była n...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny