R E K L A M A

Z I P

Kraj | Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara3 stycznia 2018 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy ()

Kraj/Zamość: Poseł Sachajko wiceprzewodniczącym klubu Kukiz’15

Poseł Jarosław Sachajko. Fot. Robert Moteka 2016
R E K L A M A    B O A R D

Nastąpiły zmiany w prezydium klubu poselskiego Kukiz’15. W ich wyniku wiceprzewodniczącym klubu został zamojski poseł Jarosław Sachajko.

Do zmian w prezydium doszło po rezygnacji z funkcji posłów Marka Jakubiaka i Jarosława Porwicha. W nowych władzach klubu Kukiz’15 znaleźli się: Agnieszka Ścigaj, Grzegorz Długi, Tomasz Jaskóła, Jerzy Kozłowski, Paweł Szramka i Tomasz Rzymkowski  oraz zamojski poseł tego ugrupowania Jarosław Sachajko.

Jarosław Sachajko dostał się do Sejmu z 1. miejsca na liście Kukiz;15 uzyskują 10722 głosy. Jest przewodniczącym sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Kukiz’15 w 2015 r. wprowadził 44 posłów, zaś obecnie klub liczy 31 osób.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Zamościanin" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 11:08:01 napisał:
  Słuszna decyzja. Pracowity, zdroworozsądkowy, merytoryczny, ... . Oby wszyscy tacy byli. Och rozmarzyłem się :)
  8
  16
  R E K L A M A
 • "lz" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 13:02:40 napisał:
  Zamościanin opamiętaj się i zmniejsz dawkę. Dieta również się przyda.
  13
  7
 • "ad111" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 13:25:59 napisał:
  A czy poseł Sachajko już obiecuje, że będzie miał zdanie i nie będzie wstrzymywał się od głosu w ważnych sprawach? Czy nie będzie już bezmyślnie popierał ustaw PiS? Rozmarzyłem sie i tak tylko pytam...
  17
  9
 • "Anonim" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 15:24:26 napisał:
  Ciekawe marzenia mają ubecy. Tyle im zostało. Ludzi
  3
  10
 • "Teresa" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 17:01:47 napisał:
  Nie lubie tego typa.
  11
  1
 • "leon" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 17:39:42 napisał:
  ty anonim co ty masz z tymi ubekami,wyzywasz wszystkich kto ma odmienne zdanie, acha jestem młodszy od ciebie w słuzbach nie byłem, tak dla twojej info
  1
  2
 • "klangor" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 18:44:58 napisał:
  Kraj wstrzymał oddech z wrażenia!!! Tak istotna zmiana wywrze niewyobrażalny wpływ na krajową scenę polityczną!!!
  13
  0
 • "hehe" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 18:51:21 napisał:
  Sachajko na prezydenta Zamościa!
  1
  14
 • "Kmicic" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 19:13:58 napisał:
  Do "ad111" jeżeli np:PIS będzie chciał przywrócić karę śmierci i obniżyć podatki czy również poseł Sachajko lub inny poseł ma głosować przeciw? Jeżeli PIS podejmuje dobre dla Polski ustawy to należałoby je poprzeć, a nie zawsze być przeciw nawet wbrew interesom Polski. Czyli jeżeli PIS głosuję przeciwko a jest to np: wprowadzenie godziny policyjnej albo dajmy na to podatek 75% to należy głosować za?Druga sprawa jeżeli klub poselski wprowadza dyscyplinę w trakcie głosowania to czy powinien głosować wbrew interesom Polski i wbrew swym przekonaniom? Sejm i głupia większość może wprowadzić wszelkie głupstwa np: nakaz noszenia w niedzielę czerwonych koszul i sukienek nawet możemy to zapisać w Konstytucji. Z resztą wystarczy że te brednie powtórzymy 1000 razy w telewizji, radiu, prasie i internecie to się stanie prawdą i nawet nikt nie będzie się zbytnio oponował( oprócz normalnych ludzi). Czy to jest normalne? Widzimy do czego prowadzi nas demokracja i socjalizm do UPADKU zarówno kulturowego jak i gospodarczego.
  5
  2
 • "ad111" dnia 4 stycznia 2018 o godzinie 8:11:45 napisał:
  @"Kmicic" No to napisz mi o tych genialnych ustawach PiS, które warte były poparcia przez Posła. Aha, nie jestem za karą śmierci, bo to barbarzyństwo zwłaszcza w obliczu tylu pomyłek sądowych, których doświadczamy codziennie.
  2
  8
  R E K L A M A
 • "lz" dnia 4 stycznia 2018 o godzinie 10:23:12 napisał:
  Słuchy i fama które latają po naszym regionie mówią , że następnym krokiem tego ugrupowania będzie zatrudnienie pana posła w zespole muzykującym z panem Kukizem.
  6
  1
 • "Kmicic" dnia 4 stycznia 2018 o godzinie 10:56:09 napisał:
  Teraz będą głosować nad zwiększeniem kwoty wolnej od podatku do 8000 zł(wcześniej zwiększyli do 6000zł), wg mnie powinni podwyższyć chociażby do 32000zł czyli do stawki jaką posłowie są objęci. Wiadomo że większość podejmowanych ustaw jest szkodliwa dla naszego państwa, ale tu chodzi o reguły zasady. Nie może poseł kierować się interesem partyjnym niechęcią do innej partii podczas głosowania tylko powinien kierować się rozumem i interesem państwa.
  5
  2
 • "ad111" dnia 4 stycznia 2018 o godzinie 12:30:21 napisał:
  I pod tym mogę się podpisać...:)
  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny