nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Kraj | Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara26 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 15 komentarzy

Kraj/Zamość: Mama-poseł

Fot. Facebook/Kornelia Wróblewska

Na pierwsze tegoroczne posiedzenie Sejmu prowadząca w Zamościu biuro posłanka Kornelia Wróblewska (Nowoczesna) przybyła z córeczką Tosią. Wzbudziła tym nie lada sensację.

Ojcem dziecka jest Jarosław Kaczyński, znany adwokat który prowadzi kancelarie w Zamościu i Warszawie – nie mylić z prezesem PiS. Mała Antonina Maria na świat przyszła 1 listopada 2017 roku.  Po Nowym Roku mama-posłanka wróciła do parlamentarnej pracy.

Od 2 stycznia wróciłam do pracy już na pełen etat – z Tosią przy piersi i babcią u boku, bez wsparcia której wiele rzeczy i działań nie byłoby możliwych. 9 stycznia był nasz pierwszy, wspólny dzień w Sejmie.

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie i wszelkie wyrazy wsparcia. Dziękuję posłom wszystkich opcji za uznanie, zrozumienie i gesty pełne sympatii. Szczególne podziękowania kieruję do moich Koleżanek i Kolegów z Klubu Nowoczesna oraz do mojego Męża i Syna. To dzięki Wam mogę się dziś realizować w dwóch rolach – mamy i posła. – napisała posłanka Kornelia Wróblewska na swojej stronie.

W innym wpisie na Facebooku posłanka jasno określiła, że łączenie obowiązków parlamentarzystki i matki nie powinny się wykluczać, dlatego karmi piersią publicznie i nie wstydzi się tego.

Karmienie piersią w przestrzeni publicznej wciąż budzi wiele kontrowersji. Kobiety są oskarżane o to, że się obnażają i próbują na siłę zwrócić na siebie uwagę ale na świecie nie jest to nic niezwykłego, to naturalna czynność. Nawet Papież Franciszek podczas mszy 7 stycznia w Kaplicy Sykstyńskiej zachęcał żeby kobiety zgromadzone w świątyni, nie przejmowały się okolicznościami i podawały mleko, kiedy dzieci płaczą i są głodne, nawet podczas mszy. Ostatnio kobieta została wyproszona z restauracji, ponieważ zaczęła karmić przy stoliku. To skandaliczne i dyskryminujące zachowanie kelnera, doczekało się wyniku w sądzie w Gdańsku, który nakazał sopockiemu restauratorowi zapłacenie klientce dwóch tysięcy złotych tytułem zadośćuczynienia oraz zamieszczenie na swój koszt, na jednym z trójmiejskich portali internetowych, przeprosin. Wyrok jest prawomocny. – napisała na FB posłanka. Jak do tej pory nikt z parlamentarzystów jakiejkolwiek opcji sprzeciwu nie zgłosił.

Jak widać na zdjęciu mała Tosia przynajmniej na chwilę przyćmiła wszystkie sejmowe gwiazdy.

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 5.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "LZ" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 12:31:53 napisał:
  Proponuję żeby wszystkie matki brały z niej przykład, np. kasjerki w Biedronce, nauczycielki w szkołach, wszelkiej maści urzędniczki, a nawet policjantki, po co płacić za żłobek lub nianię. Prawdziwa bohaterka.
  R E K L A M A
 • "Tekst nadesłany" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 12:57:32 napisał:
  A co tam u Małgorzaty L.
 • "Anonim" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 12:59:31 napisał:
  A to ma coś wspólnego z tą szybą w biurze ?
 • "Niesamowite" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 13:12:20 napisał:
  Ta stronka już zawsze mi sie będzie kojarzyć z gównem na oknie.
 • "brawo" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 13:14:06 napisał:
  Szacunek dla Pani Poseł.
 • "Tekst nadesłany" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 13:19:51 napisał:
  a tak wygląda praca pani poseł: "...posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska byli nieobecni." nieważne, ważne to polansować się. Niech ........
 • "Tekst nadesłany" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 13:20:36 napisał:
  to powyżej oczywiście o głosowaniu w Sejmie
 • "prawy" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 13:33:17 napisał:
  Widać, że już lewactwo matkę Polkę atakuje.
 • "patriota" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 13:53:47 napisał:
  Najpierw najeżdżają na kobietę za propagowanie macierzyństwa, a potem się dziwią, że dzieci mało. Nowoczesna to nie moja bajka, ale posłanka Wróblewska za taką postawę ma u mnie duży plus i szacunek.
 • "ad111" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 14:29:27 napisał:
  Za głosowanie o wyrzuceniu do kosza na śmieci kilkuset tysięcy podpiów pod obywatelskim prokjektem ustawy też ma Posłłanka u Ciebie plus i szacunek...?
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 14:59:37 napisał:
  Ale się Petru patrzy na dziecko i ten drugi też :)
 • "Anonim" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 15:38:14 napisał:
  nie napisałeś , ustawy o zabijaniu. No ale ty i zabijanie to jedno
 • "wilk" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 16:19:53 napisał:
  Taką posłankę chyba kazda partia chciałaby mieć u siebie, poza tymi lewackimi oczywiście.
 • "Mieszkaniec" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 17:53:11 napisał:
  Niech nie robi cyrków z siebie i dziecka. Co ona chce tym prezentować? Normalnie pracownica nigdy sobie nie mogłaby na to sobie pozwolić. Z reszta jaka jakoś tej Nowoczesnej partii takie owoce. Nie długo nie będą istnieć
 • "Dulcynea" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 23:07:48 napisał:
  Koło Rysia to ja bym nie siadła... za duży stres.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama