R E K L A M A

Z I P

2. Region | Kraj | Turystyka | ZamośćOliwia Bojar2 grudnia 2017 FACEBOOK | 3989 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Kraj/Zamość: Forum Informacji Turystycznej podsumowało dwa lata pracy

źródło: pot.gov.pl

R E K L A M A    B O A R D


Oprócz podsumowania głosowaniem wybrano także nowy zarząd Forum na kolejna kadencje w którym dzięki zgromadzonym głosom znalazła się także Joanna Liberadzka-Duras, dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

W miniony poniedziałek i wtorek (27 i 28 listopada) w Mielnie odbyło się spotkanie Zarządu FIT.

Pierwszy dzień obrad poświęcono dyskusjom nad problemami Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Odbyła się prezentacja wyników badań „tajemniczy klient” zrealizowanych przez POT w sezonie 2017. Gorącą dyskusję wywiązały zmiany w regulaminie certyfikacji, a propozycja wprowadzenia w 2018 roku certyfikacji w systemie punktowym spotkała się z dobrym przyjęciem. Zaakceptowano także propozycje w zakresie zmian w regulaminie FIT, wśród których kluczową jest kwestia przynależności do FIT tylko certyfikowanych punktów „it”.
Po dyskusji rozpoczęto doroczne Walne Posiedzenie Członków FIT, w którym udział wzięło 50 przedstawicieli punktów informacji turystycznej z całej Polski. Obrady zwieńczyło podsumowanie dwuletniej kadencji Zarządu FIT oraz wybory Zarządu na kolejną kadencję. Wśród wybranych znaleźli się: Magdalena Ragus (POT) – 27 głosów, Robert Wróbel (Mrągowo) – 26 głosów, Sylwia Mytnik (Koszalin) – 25 głosów, Marcin Pałach (Tarnów) – 25 głosów, Joanna Liberadzka-Duras (Zamość) – 23 głosy oraz Piotr Kończewski (Tczew) i Marcin Dąbrowski (Lublin) – po 21 głosów.

Drugiego dnia obrad Prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Marek Migdal przedstawił system „it” w woj. zachodniopomorskim, a Wojciech Ścibor, wicedyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej POT, informacje dotyczące projektów POT w kontekście możliwości zaangażowania się w nie punktów informacji turystycznej. Obrady Walnego zakończyły się szkoleniem dotyczącym wykorzystywania mediów społecznościowych w promocji turystyki.

Uczestnicy FIT mieli okazję także zwiedzić Muzeum Piwowarstwa w Browarze Kowal w Koszalinie – nową atrakcję na mapie turystycznej miasta, jak również Ogrody Hortulus w Dobrzycy, które w ubiegłym tygodniu otrzymały certyfikat na najlepszy produkt turystyczny.

Autor: Oliwia Bojar
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

klangor
A kiedy w końcu zostanie powołany peł...
niki
Po co te dyskusje o przepisach i pierwsz...
viki
............Tylko niech ze sobą flaszk...
TORRES20400
Na sentymenty mnie wzięło. Na "starym"...
Gabriela Korkos...
Przejście do nowego akapitu (enter) mo...
Gabriela Korkos...
Redakcja postara się was nie zawieść ...
Gabriela Korkos...
Szukamy najlepszego rozwiązania dla pro...
Gabriela Korkos...
Ciekawy pomysł :)...
Gabriela Korkos...
"Niektóre kontrowersyjne ale komentowan...
Gabriela Korkos...
"poprawny merytorycznie komentarz" zosta...
ja
ciekawe kto wystartuje w konkusie...
Czesław
Dobrze, że ćwiczą. A co mają robić ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny