R E K L A M A

Z I P

2. Region | Kraj | Turystyka | ZamośćOliwia Bojar2 grudnia 2017

Kraj/Zamość: Forum Informacji Turystycznej podsumowało dwa lata pracy

źródło: pot.gov.pl

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II


Oprócz podsumowania głosowaniem wybrano także nowy zarząd Forum na kolejna kadencje w którym dzięki zgromadzonym głosom znalazła się także Joanna Liberadzka-Duras, dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

W miniony poniedziałek i wtorek (27 i 28 listopada) w Mielnie odbyło się spotkanie Zarządu FIT.

Pierwszy dzień obrad poświęcono dyskusjom nad problemami Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Odbyła się prezentacja wyników badań „tajemniczy klient” zrealizowanych przez POT w sezonie 2017. Gorącą dyskusję wywiązały zmiany w regulaminie certyfikacji, a propozycja wprowadzenia w 2018 roku certyfikacji w systemie punktowym spotkała się z dobrym przyjęciem. Zaakceptowano także propozycje w zakresie zmian w regulaminie FIT, wśród których kluczową jest kwestia przynależności do FIT tylko certyfikowanych punktów „it”.
Po dyskusji rozpoczęto doroczne Walne Posiedzenie Członków FIT, w którym udział wzięło 50 przedstawicieli punktów informacji turystycznej z całej Polski. Obrady zwieńczyło podsumowanie dwuletniej kadencji Zarządu FIT oraz wybory Zarządu na kolejną kadencję. Wśród wybranych znaleźli się: Magdalena Ragus (POT) – 27 głosów, Robert Wróbel (Mrągowo) – 26 głosów, Sylwia Mytnik (Koszalin) – 25 głosów, Marcin Pałach (Tarnów) – 25 głosów, Joanna Liberadzka-Duras (Zamość) – 23 głosy oraz Piotr Kończewski (Tczew) i Marcin Dąbrowski (Lublin) – po 21 głosów.

Drugiego dnia obrad Prezes Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Marek Migdal przedstawił system „it” w woj. zachodniopomorskim, a Wojciech Ścibor, wicedyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej POT, informacje dotyczące projektów POT w kontekście możliwości zaangażowania się w nie punktów informacji turystycznej. Obrady Walnego zakończyły się szkoleniem dotyczącym wykorzystywania mediów społecznościowych w promocji turystyki.

Uczestnicy FIT mieli okazję także zwiedzić Muzeum Piwowarstwa w Browarze Kowal w Koszalinie – nową atrakcję na mapie turystycznej miasta, jak również Ogrody Hortulus w Dobrzycy, które w ubiegłym tygodniu otrzymały certyfikat na najlepszy produkt turystyczny.

Autor: Oliwia Bojar
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "sympatyk" dnia 2 grudnia 2017 o godzinie 14:57:52 napisał:
    gratulacje dla Zamojskiego Centrum Informacji, dobrze że w zarządzie jest nasz przedstawiciel
    3
    0
  • R E K L A M A


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

Zygi 39 minut temu
Wnuk juz wystarczy! dalej bedzie toczyl ...
an
Niestety Azoty mają tą dobrą sytuacj...
TORRES20400
Ja to już mam "gęsią szyjkę". Jak Pe...
jaa
Miły akcent w okresie adwentu symbolizu...
Lucyna
czy to prawda że nie zaproszono zeszło...
Eryk
gratulacje dla Pani Bogusi Sawy! Wielka,...
Thomas
Ci kandydaci nie mają najmniejszych sza...
brudny Harry
Jeśli ktoś jak STYX nie cierpi PiS-u, ...
Leonard Marczuk - to jest pomyłka delik...
z niesmakiem
Gratulacje za wyróżnienie animatora ro...
ad111
Duszenie kultury we własnym sosie i to ...
water
Thomas- żart to jest ?...
Kundel
Po co roztocze relacjonuje zamknięta im...
Thomas
Kornelia Wróblewska byłaby dobrym kand...
STYX
ZAMOŚĆ BASTIONEM PIS-U. BRZMI JAK OBEL...
brudny Harry
Dokładnie Rychu, jest tak jak pisze mó...
Persona non gra...
Skoro dla Ciebie 63 to prawie 100 to poz...
Hahahahahahahah...
Brawo Azoty!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017