nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Kraj | Polityka i SamorządDaniel Czubara26 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 9 komentarzy

Kraj: Sejm przegłosował zakaz propagowania banderyzmu

Sejm; fot. Wikipedia

279- za, przeciw – 5, wstrzymało się 130 -Sejm przyjął uchwałę zakazującą propagowania w Polsce banderyzmu.

Obok faszyzmu i komunizmu od dziś zakazane zostało propagowanie banderyzmu.

Uchwałę poparli wszyscy posłowie PiS, Kukiz’15 i PSL, a także obecni posłowie niezrzeszeni. Za penalizacją banderyzmu zagłosowała też większość koła Wolni i Solidarni, z wyjątkiem jego przewodniczącego, Kornela Morawieckiego, który wstrzymał się od głosu. Ponadto, za ustawą zagłosowało też 2 posłów PO i 5 z Nowoczesnej.

Za byli m.in. Sławomir Zawiślak, Piotr Olszówka, Agata Borowiec, Beata Mazurek (PiS), Jarosław Sachajko (Kukiz’15), czy Genowefa Tokarska (PSL). Stanisław Żmijan z PO wstrzymał się. Jego klubowy kolega Grzegorz Raniewicz oraz posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska byli nieobecni.

Za negowanie zbrodni ukraińskich nacjonalistów będą groziły podobne kary jak w przypadku negowania zbrodni niemieckich nazistów. Według nowych przepisów, „kto publicznie i wbrew faktom przypisuje polskiemu narodowi lub państwu polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za zbrodnie popełnione przez III Rzeszę Niemiecką lub inne zbrodnie przeciwko ludzkości, pokojowi i zbrodnie wojenne – będzie podlegał karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat trzech”. 

W załączniku poniżej prezentujemy indywidualny wynik głosowania.

glos_57_81

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tekst nadesłany" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 13:18:21 napisał:
  "posłanka Nowoczesnej Kornelia Wróblewska byli nieobecni." - proszę bohaterka. A co w Zamościu ? Jak tam Małgorzata L. ?
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 14:33:26 napisał:
  Ta Wróblewska to ma jakieś problemy, czy też sama jest problemem? Ciągle głosuje lub nie głosuje tak jak by można tego oczekiwać po Posłance Sejmu RP w sprawach wydawałoby się jednoznacznych dla Polaka.
 • "Spostrzegawczy" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 14:34:07 napisał:
  Warto wspomnieć iż to projekt Kukiz'15, który leżał w zzamrażarce od lipca 2016r.!!! :O
 • "Pan" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 19:03:18 napisał:
  A co z progresywnym ZUSem? Będzie czy dalej trzeba będzie wyjeżdżać z Polski żeby żyć z małej firmy... ?
 • "OverAndOver" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 20:28:19 napisał:
  Czyli koniec manifestacji w Przemyślu. Koniec noszenia czapek z godłem ukrainki na czerwono-czarnym tle w Polsce. Koniec z zakłamywaniem historii i zapraszaniem przez lewicowe media, ukrainskich działaczy, którzy w mediach obrażają miliony polaków i zakłamują historię. Koniec, paszoł do siebie, onuce prać.
 • "aa" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 21:40:10 napisał:
  A kto był przeciwko - 2 gwiazdy z nowoczesnej - 3 - tych co za chwilę wspierać bedą psl - niesiołowski i jego banda - moze ich wysłać w obronie Ukrainy do Doniecka???
 • "Dulcynea" dnia 26 stycznia 2018 o godzinie 23:14:09 napisał:
  Policja powinna konfiskować ukraińskie auta przyozdobione czerwono-czarno szmatą na patyku, a ich pasażerom zakaz wjazdu do Polski!
 • "Dirty Harry" dnia 27 stycznia 2018 o godzinie 18:15:33 napisał:
  Szkoda, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale
 • "ad111" dnia 30 stycznia 2018 o godzinie 10:55:50 napisał:
  Kukiz w końcu coś mądrego i ważnego powiedział: https://dorzeczy.pl/kraj/54595/Mowie-to-ja-Pawel-Kukiz-ktory-wybaczyl-mimo-iz-Zyd-komunista-zamordowal-mu-Dziadka-a-Ojca-wyslal-na-Syberie-Kukiz-odpowiada-izraelskiemu-politykowi.html

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama