R E K L A M A

Z I P

Kraj | Polityka i SamorządDaniel Czubara11 października 2017 FACEBOOK | 5154 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Kraj: Powstanie nowa prawicowa partia

Jarosław Gowin, konwencja w Lublinie, foto: jgowin.pl
R E K L A M A    B O A R D

Jarosław Gowin lider Polski Razem, zapowiedział, że jego ugrupowanie w połączeniu ze środowiskami wolnorynkowej prawicy stworzy nową partię na prawej stronie sceny politycznej.

O powstaniu nowego bytu poinformował na antenie TVN 24 wicepremier Jarosław Gowin, lider Polski Razem.

Jak powiedział nowa partia ma być wolnorynkowa w sprawach gospodarczych i umiarkowanie konserwatywna w sferze światopoglądowej. Dodał też, że nazwa jest już wybrana i wkrótce nastąpi oficjalne ogłoszenie powstania nowego ugrupowania. Kongres partii ma się odbyć jeszcze tej jesieni. 

– W PiS o tym wiedzą i są tym faktem usatysfakcjonowani – stwierdził wicepremier Gowin.

Nowa partia ma pozostać w ramach szerokiej koalicji Zjednoczonej Prawicy, w której dominującej rolę odgrywa PiS, a którą współtworzą Polska Razem, Solidarna Polska, Prawica RP. Zdaniem Jarosława Gowina nowa partia poszerzy poparcie dla obecnego rządu.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "z_boku" dnia 11 października 2017 o godzinie 9:27:45 napisał:
  "umiarkowanie konserwatywna w sferze światopoglądowej" czyli co, drogą wskazaną przez niejakiego H.G. vel "Kobra": Nie jest ważne, czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy będzie dobrobyt – najważniejsze, aby Polska była katolicka. Opis: II edycja plebiscytu Srebrne Usta (1993)
  R E K L A M A
 • "gp" dnia 11 października 2017 o godzinie 9:39:55 napisał:
  z dupy nie z boku
 • "por.zUbek" dnia 11 października 2017 o godzinie 11:19:07 napisał:
  Szkoda faceta, pozostał niespełniony farbowany polityczny skoczek bez pomysłu na siebie i politykę. Elektorat, w który celuje zagospodarował już Korwin... Nazwa partii wybrana?! Eee tam! Proponuję: Partia z Plasteliny.
 • "STYX" dnia 12 października 2017 o godzinie 18:32:07 napisał:
  Honor nakazywałby odejść z PiS-u. Tylko że honor u katoprawicy, to jak rozsądne myślenie u pijanego traktorzysty.
 • "observer" dnia 12 października 2017 o godzinie 18:39:45 napisał:
  Nie kumam - za ile można się skur......ić. Ale widocznie towarzysz/obywatel/ministrant jest bardzo elastyczny. Panie Gowin - ja się nie golę a Pan - chyba Pan niewąsko opluł lustro. życzę zdrowia, bp z rozumkiem, to jakoś tak po boku.
 • "Anonim" dnia 12 października 2017 o godzinie 19:02:58 napisał:
  O lewackie gówno się rozlało
 • "aaa" dnia 12 października 2017 o godzinie 23:35:58 napisał:
  Nazwa partii to Elastyczni. Motto: Głosujemy ale nie klaszczemy. Program: nieważny kręgosłup - kasa się liczy.
 • "Kosh" dnia 16 października 2017 o godzinie 8:19:14 napisał:
  Pan Gowin jest ministrem w rządzie, który gospodarczo jest bardzo na lewo. Coś mi tu nie pasuje. Nie ufam mu.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny