R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzmDaniel Czubara13 listopada 2017 FACEBOOK | 4467 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 3 komentarze ()

Kraj: Nie było Jej. A jest – nowy spot IPN

Źródło: YouTube
R E K L A M A    B O A R D

Nie było jej. A jest. Polska! – to akcja społeczna Instytutu Pamięci Narodowej, którą włączył się w przygotowania do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ramach akcji powstał 30-sekundowy spot. Jak Wam się podoba?

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Thomas" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 10:07:25 napisał:
  Daniel Czubara@ Co to jest za określenie i pytanie jak wam się podoba czy w innym a co wy o tym sądzicie? Czytając to i owo - nigdy nie spotkałem się z taką konstrukcją pisania artykułu. Redaktor, który podejmuje temat powinien mieć gotową tezę i ją udowodnić. Sama możliwość dyskusji w gruncie rzeczy sprowadza się do oceny podoba mi się, nie podoba. W tym wypadku autor nie postawił tezy i nie dokonał analizy - domyślam się, że nie podobało mu się. ===================================================================== W zasadzie nie trudno (wręcz łatwo) odnieść się do tego co napisał redaktor z uwagi na zbyt duży poziom ogólności - jednak spróbuję. Po pierwsze - internet nie znosi dłużyzn - co oznacza, że treść musi być odpowiednio skomasowana w krótkim filmiku - inaczej nikt go nie obejrzy, albo obejrzy go mniejsza liczba osób. W tym wypadku forma jest wyrazem treści - i ta forma, zwłaszcza projekcja map - co jest najistotniejsze pokazuje o co tu w tym wszystkim chodzi. Poprzedni filmik IPN , w którym głosem narratora był głos znanego aktora z "Gry o Tron" Sean Bean'a był nawet zablokowany na YT. Dodam tylko, że jest świetnie od strony treści i formy zrobiony film reklamowy.
  1
  0
  R E K L A M A
 • "Daniel Czubara" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 14:12:36 napisał:
  @Thomas oczywiście nie chodzi mi tu o mierzenie natężenia patriotyzmu, ale tylko ocenę walorów estetycznych i ewentualnie odwołania do podobnych dzieł. Do takiej dyskusji nie jest potrzeba teza. Wystarczy dzieło.
  1
  1
 • "wieśniak" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 22:09:45 napisał:
  "o ocenę..." być powinno. I jeszcze "potrzebna". Kolega he he nie interweniuje?
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tofik
Co za kretyn kazał ściąć drzewa w st...
Tomasz.N
Czasami warto odświeżyć wizerunek bud...
hm
Ludzie wejdźcie na nieoficjalną stron...
mieszkaniec
widać Hetman znów w formie XD...
rynkowiec wielk...
Oj, jak się cieszę, jak się cieszę, ...
beduin
Najważniejsza reelekcja Pawia. A potem ...
Ciekawe...
skoro to taka "niewielka" kwota, to jak ...
okiem mieszkań...
30.000 zł to i tak o 8.000 zł mniej ...
klangor
Minister Sienkiewicz mówił" kamieni ku...
Żuk
do " Joanna" Jest okazja, żeby skoment...
Parafianka
30 tys. to nie jest suma za którą i og...
KL
Pisownia też na pałe, w szczególnośc...
gfe
No,wreszcie jakoś to wygląda.A budynki...
Plaża Open
Dziękujemy za relacje z konferencji ora...
Joanna
Ktoś kto pisał ten artykuł chyba nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny