R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzmDaniel Czubara13 listopada 2017

Kraj: Nie było Jej. A jest – nowy spot IPN

Źródło: YouTube

R E K L A M A    B O A R D

R E K L A M A    B O X  I
R E K L A M A    B O X  II

Nie było jej. A jest. Polska! – to akcja społeczna Instytutu Pamięci Narodowej, którą włączył się w przygotowania do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości. W ramach akcji powstał 30-sekundowy spot. Jak Wam się podoba?

Autor: Daniel Czubara
Ty już wiesz. Teraz podziel się tym na Facebooku ze znajomymi.
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie? Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1 . Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.

Tagi, hashtagi i słowa klucze: ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Thomas" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 10:07:25 napisał:
  Daniel Czubara@ Co to jest za określenie i pytanie jak wam się podoba czy w innym a co wy o tym sądzicie? Czytając to i owo - nigdy nie spotkałem się z taką konstrukcją pisania artykułu. Redaktor, który podejmuje temat powinien mieć gotową tezę i ją udowodnić. Sama możliwość dyskusji w gruncie rzeczy sprowadza się do oceny podoba mi się, nie podoba. W tym wypadku autor nie postawił tezy i nie dokonał analizy - domyślam się, że nie podobało mu się. ===================================================================== W zasadzie nie trudno (wręcz łatwo) odnieść się do tego co napisał redaktor z uwagi na zbyt duży poziom ogólności - jednak spróbuję. Po pierwsze - internet nie znosi dłużyzn - co oznacza, że treść musi być odpowiednio skomasowana w krótkim filmiku - inaczej nikt go nie obejrzy, albo obejrzy go mniejsza liczba osób. W tym wypadku forma jest wyrazem treści - i ta forma, zwłaszcza projekcja map - co jest najistotniejsze pokazuje o co tu w tym wszystkim chodzi. Poprzedni filmik IPN , w którym głosem narratora był głos znanego aktora z "Gry o Tron" Sean Bean'a był nawet zablokowany na YT. Dodam tylko, że jest świetnie od strony treści i formy zrobiony film reklamowy.
  1
  0
 • R E K L A M A
 • "Daniel Czubara" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 14:12:36 napisał:
  @Thomas oczywiście nie chodzi mi tu o mierzenie natężenia patriotyzmu, ale tylko ocenę walorów estetycznych i ewentualnie odwołania do podobnych dzieł. Do takiej dyskusji nie jest potrzeba teza. Wystarczy dzieło.
  1
  1
 • "wieśniak" dnia 13 listopada 2017 o godzinie 22:09:45 napisał:
  "o ocenę..." być powinno. I jeszcze "potrzebna". Kolega he he nie interweniuje?
  0
  0


UWAGA!! Komentarze zawierajace więcej niż 1 link(adres strony) są blokowane automatycznie przez system antyspamowy. Publikacja ich wymaga interwencji administratora. Aby opublikować więcej niż jeden link zalecamy publikację ich w kolejnych komentarzach.

Zapoznałem się z regulaminem usługi dostępnym na stronie(www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

TORRES20400
Ale co niby mają poprawić?...
Zegarmistrz
W tekście jest dużo nieścisłości. P...
Zegarmistrz
Nawet tutaj Zawiślak musiał przemówi...
TORRES20400
Oczywiście, poza p. Oliwią....
TORRES20400
O co tu się czepiać? P. Oliwia przepis...
por.zUbek
"xyz" ma rację! Fejsbuk jako źródło ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2017 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017