Kultura i rozrywkaOliwia Bojar21 lutego 2016 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Koty górą w MDK-u

Zwycięska fotografia Magdaleny Wysockiej pt. "Kocie sprawy"
R E K L A M A    B O A R D

Na tegoroczny 7. Wojewódzki Konkurs Fotograficzno – Plastyczny „Kocie sprawy” – Zamość 2016 wpłynęło blisko tysiąc prac plastycznych i ponad 170 fotografii z 81 placówek, a także 4 prace indywidualne.

Jury wybrało najlepsze spośród nich w dwóch kategoriach fotograficznych oraz trzech plastycznych. Przyznano także nagrody specjalne.

Wyniki konkursu:

Część fotograficzna

Kategoria I – uczniowie do lat 12

Nagrody:
I nagroda: Magdalena Wysocka, lat 12, za fotografię „Kocie sprawy I”, oraz „Kocie sprawy III”, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Anna Woś,
II nagroda: Aleksandra Dembicka, lat 12, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu,
III nagroda: Dominik Knap, lat 9, za dwie fotografie pod nazwą „Kocie sprawy”, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie, n-l Elżbieta Świerczewska.

Wyróżnienia:
Adam Piekarski, lat 12, za fotografię „Koci cień”, Bielskie Centrum Kultury, n-l Małgorzata Piekarska.

Kategoria II – uczniowie powyżej lat 12

Nagrody:
I nagroda: Jagoda Słupczyńska, lat 14, za cykl fotografii, Gimnazjum nr 5 w Zamościu, n-l Ewa Zygmunt,
II nagroda: Martyna Pintal, lat 13, za fotografię „Kot z pazurem”, Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy, n-l Alicja Bełz,
III nagroda: Joanna Wiśniewska, lat 20, za dwie fotografie pod nazwą „Pocałunek” oraz „Zmęczony przy pracy”, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Anna Asyngier – Kozieł.

Wyróżnienia:
Patrycja Cuch, lat 18, za fotografię „Nostalgia”, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Zamościu, n-l Aneta Słupczyńska,
Aleksandra Słoboda, lat 14, Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Anna Woś.

Część plastyczna

Kategoria I – uczniowie szkół podstawowych klas I-III.

Nagrody:
I nagroda: Paula Kaczor, lat 8, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca,
II nagroda: Michalina Słabek, lat 6, Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, n-l Agnieszka Żuk – Słabek,
III nagroda: Amelia Wójcik, lat 6, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz.

Wyróżnienia:
Aleksandra Rabiega, lat 7, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta.

Kategoria II – uczniowie szkół podstawowych klas IV – VI

Nagrody:
I nagroda: Jakub Brykner, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Cieplechowicz – Buczak,
II nagroda: Emilia Szwałek, lat 11, Dom Kultury „Łęgi” SM „Czuby” w Lublinie, n-l Kinga Gołębiowska,
III nagroda: Julia Kłębukowska, lat 10, Centrum Kultury w Łęcznej, n-l Paweł Brodzisz
Artur Kurzyński, lat 10, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca.

Wyróżnienia:
Wiktoria Barabas, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Magdalena Majer,
Julian Batko, lat 10, Zespół Szkół Społecznych w Zamościu, n-l Małgorzata Wiśniewska,
Gabrysia Ciosmak, lat 12, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Irena Oręziak – Kupczak.

Kategoria III – uczniowie gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych

Nagrody:
I nagroda: Katarzyna Nizio, lat 15, Miejski Zespół Szkół w Biłgoraju, n-l Anna Kusiak,
II nagroda: Julia Sikorska, lat 16, Specjalny Ośrodek Szkolny – Wychowawczy w Zamościu, n-l Ewa Kasprzyk,
III nagroda: Marlena Mojżesz, lat 15, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta.

Wyróżnienia:
Karol Niemczycki, lat 13, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, n-l Małgorzata Magryta,
Weronika Maleszyk, lat 14, Gimnazjum nr 18 w Lublinie, n-l Elżbieta Starek.

Przyznano następujące nagrody specjalne:

Nagroda specjalna ufundowana przez Zamojską Fundację dla Zwierząt i Środowiska ZEA: Gabriela Skowyra, lat 10, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” n-l Ewa Bartosz – Mazuś.

Nagroda specjalna ufundowana przez Zarząd Osiedla Kilińskiego w Zamościu: Martyna Kniaziowska, lat 11, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, n-l Anna Świca.

Nagroda specjalna Dyrektora Biura Wystaw Artystycznych Pana Jerzego Tyburskiego: Daria Dul, lat 9, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka” n-l Ewa Bartosz – Mazuś.

Nagroda specjalna ufundowana przez Salon Firmowy „Meblik” w Zamościu: Wiktoria Kowalska Vel Kuropatwa, lat 12, Zamość oraz Gabriela Kuryło, lat 12, Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, n-l Anna Woś.

Nagroda specjalna Rady Rodziców Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu: Katarzyna Warmuz, lat 15, Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji „Dom Harcerza” w Zielonej Górze, n-l Anna Nabel – Myrkiewicz oraz Wiktoria Szulik, lat 13, Publiczne Gimnazjum w Irządzach, n-l Barbara Dziwanowska.

Nagroda specjalna Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu Pana Andrzeja Szumowskiego: Anna Ciszewska, lat 20, Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie, n-l Anna Asyngier – Kozieł oraz Karolina Wawryszczuk, lat 15, Gimnazjum nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Lublinie, n-l Wojciech Tesarczyk.

Podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się w czwartek, 25 lutego o godz. 12:00, w Galerii Sztuki Dziecka MDK „Na Kamiennej” w Zamościu.

Konkurs organizowano pod Honorowym Patronatem Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka we współpracy z Zamojską Fundacją dla Zwierząt i Środowiska ZEA.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "plastus" dnia 22 lutego 2016 o godzinie 9:06:20 napisał:
    znowu się placówki wykazały jeden dom kultury nagrodził 3 inne potem tamci zorganizują konkurs i nagrodzą ten szkoda że wszystko to kosztem dzieci się odbywa.
    R E K L A M A

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
tymon
w tamtym roku polise z YU miałem i kosz...
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
zamościak
Do "W"; a taka jest różnica, że Padwa...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat