R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara24 października 2016 FACEBOOK | 4202 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 24 komentarze ()

Koszmar na Peowiaków [VIDEO]

Korek na ulicy Peowiaków; fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Jeżeli można mówić o czyśćcu dla kierowców, to niewątpliwie dzisiaj i przez najbliższy czas taki czyśćcem jest ulica Peowiaków w Zamościu.

Na odcinku od skrzyżowania Piłsudskiego z Sadową do “starego” szpitala trwają prace remontowe, które polegają na wymianie warstw asfaltowych nawierzchni jezdni. Mają być one prowadzone w trzech etapach tak, aby możliwy był ruch pojazdów. Mimo zapewnień dla kierowców oznacza to jedno – “korek”. W tym przypadku bardzo, bardzo długi “korek”. Co tu dużo mówić komunikacyjny koszmar.

Dla towarzyszy niedoli za kółkiem mamy radę. Omijajcie w miarę możliwości to skrzyżowanie. Również wyjeżdżając z ulicy Przemysłowej w Peowiaków, po załatwieniu sprawy w starostwie, czy też po zakupach zdecydowanie bardziej opłaca się skręcić w lewo i nadłożyć nieco drogi omijając teren remontowanej drogi, bo to pozwoli zaoszczędzić czasu, paliwa i nerwów.

Jeśli rozważacie wybór tej drogi to pomyślcie jeszcze raz i zobaczcie na materiale filmowym autorstwa Roberta Moteki, co może Was czekać. Tym, którzy nie mają wyjścia i muszą tamtędy jechać życzymy cierpliwości.

Autor: Daniel Czubara
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 24 października 2016 o godzinie 13:10:00 napisał:
  żenujące
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Zgred" dnia 24 października 2016 o godzinie 13:25:34 napisał:
  Moteka!!! Jeśli masz przejście dla pieszych, na drugim pasie korek i auta przed i po przejściu, to masz obowiązek się zatrzymać bo ktoś mógł przechodzić. Naucz się jeździć, zamiast chwalić się w internecie brakiem swojej rozwagi na drodze. Podeślę filmik tam gdzie trzeba.
  0
  0
 • "Joker" dnia 24 października 2016 o godzinie 13:31:53 napisał:
  Ja jestem ciekawy jak będzie wyglądał 1 listopada? Oby zdążyli bo jak nie to ludzie ich za jaja na latarni powieszą
  0
  0
 • "nik 24" dnia 24 października 2016 o godzinie 13:53:14 napisał:
  Kretyński plan. Takie prace powinny byćwykonywane w godzinach nocnych a po za tym porę na takie remonty wybrali idealną. Tydzień do Wszystkich Świętych i najruchliwsze skrzyżowanie w mieście, brawo za pomysł.
  0
  0
 • "Jocker" dnia 24 października 2016 o godzinie 13:56:36 napisał:
  Dziś mają sfrezować, a jutro i pojutrze wieczorem położą asfalt. Musi być kiepsko, żeby później było lepiej.
  0
  0
 • "Jocker" dnia 24 października 2016 o godzinie 13:57:50 napisał:
  W godzinach nocnych? obok szpitala, oddziału onkologicznego? Weź Ty człowieku...
  0
  0
 • "Bart" dnia 24 października 2016 o godzinie 14:46:33 napisał:
  Wyrobią się na pewno przed 1 listopada - to tylko frezowanie. Panowie Moteka i Czubara - Zamość to nie Warszawa, odległości nie są wielkie aby nie ominąć tej ulicę.Jeżeli ktoś potrzebuje załatwić tam sprawę to może postawić samochód koło parku i się przejść... Chyba, że są to sprawy związane ze szpitalem wymagające podjazdu to rozumiem.
  0
  0
 • "obiektywny" dnia 24 października 2016 o godzinie 14:55:39 napisał:
  Oto efekt wieloletnich zaniedbań.
  0
  0
 • "jr" dnia 24 października 2016 o godzinie 14:57:53 napisał:
  Bywam w Zamościu kilka razy w roku. U Was są korki? Zapraszam do Wrocławia :)
  0
  0
 • "ele" dnia 24 października 2016 o godzinie 15:08:34 napisał:
  Nie robią - źle. (bo nie robią) Robią - źle (bo może nie zdążą, bo korki (wyście korki widzieli...). Jak się wiele lat nie remontowało dróg to potem jest spiętrzenie, na które wpływa też budżet (stąd jesienne prace).
  0
  0
  R E K L A M A
 • "JokerZMC" dnia 24 października 2016 o godzinie 15:54:38 napisał:
  A ludziom zawsze źle! Remontują - źle, nie remontują - też źle! Ludzie ! Czy Wy nie macie co robić? Tyle w tym internecie chamstwa, tyle hejtu, tyle pogardy... siedzicie sobie w domu przy biurku i tylko narzekacie! i tylko donieść na kierowcę, dowalić mu , dowalić wszystkim z Roztocza, nasrać wszędzie jak na swoim biurku do hejtowania ... tragedia! straszna Ty moja (jeszcze) Polsko :(
  0
  0
 • "jan" dnia 24 października 2016 o godzinie 18:30:10 napisał:
  Ludzie mogą pracować w nocy ale trzeba za to im zapłacić lub dać wolne .Ale nie w Zamościu .Mamy takich pracodawców którzy fizolom najlepiej by dawali zupę .spanie i opierunek .Daleko nam do Polski A nie mówiąc o Europie .
  0
  0
 • "Erty" dnia 24 października 2016 o godzinie 18:45:37 napisał:
  Trafione w sedno jan.
  0
  0
 • "Bartek" dnia 24 października 2016 o godzinie 18:46:25 napisał:
  popieram jokera,miasto malkontentów
  0
  0
 • "zmc" dnia 24 października 2016 o godzinie 19:20:26 napisał:
  Ludzie ogranijcie się dziś źle a za tydzień będzie dobrze trochę optymizmu co?!
  0
  0
 • "Robert Moteka" dnia 24 października 2016 o godzinie 20:01:04 napisał:
  Drogi Zgredzie! Chętnie dobrowolnie poddam się karze, pod warunkiem, że złamałem jakikolwiek przepis z zakresu prawa o ruchu drogowym. Chętnie też dowiem się od Policji jakie błędy popełniłem (o ile) będzie to doskonalić moje zachowanie na drodze. Ale nie wydaje mi się.... Na przejściu stoi "Bessie" (maszyna frezowania i nakładania asfaltu) i wywrotka, równolegle do niej stoją samochody i nie ma możliwości przejścia. Dwu panów po prawej stoi i obserwuje (to był mój 2 przejazd tą drogą - pierwszy bez nagrywania i tam wcześniej też stali). Zresztą w odległości ponad 1 metr od przejścia. Prędkość pojazdu którym się poruszałem nie przekraczała 15-20 km/h - kamera ze względu na redukcję drgań ucina klatki i faktycznie wygląda to jakbym przeleciał conajmniej 50 km/h. Jestem doświadczonym kierowcą (ponad milion kilometrów za kierownicą - również małych ciężarówek) i ZAWSZE zatrzymuję się przed przejściem dla pieszych gdy brak jest widoczności, ktoś już przed nim stoi i w innych podobnych sytuacjach. Zwalniam też przed przejściami dla pieszych, na przykład zawsze na Sadowej przed przejściem tuż przy żywopłocie - obawiam się że ktoś wtargnie tam na jezdnię. Zwalniam tam do poniżej 30 km/h tak żeby móc się awaryjnie zatrzymać. Polecam takie zachowanie wszystkim kierowcom w Zamościu. Ten tekst i materiał video mają być poradą, żeby omijać na razie Peowiaków dla własnego komfortu. Remont tej drodze się należy i jest robiony jak najbardziej OK - w mojej prywatnej ocenie. Ale warto omijać ten kawałem miasta przez jakiś czas. Dlaczego? Widać to na video. Pozostając do dyspozycji lokalnej "drogówki". Szerokości życzę i płynnej jazdy. :-)
  0
  0
 • "X" dnia 24 października 2016 o godzinie 20:23:32 napisał:
  Na tym portalu modne są przysłowia, zawsze jakieś do danej sytuacji da się dopasować. Panie Robercie: winni się tłumaczą...
  0
  0
 • "ba" dnia 24 października 2016 o godzinie 21:18:59 napisał:
  podejrzewam ze jechali tamtedy Ci ktorzy nie wiedzieli o remoncie, przeciez ci co wiedzieli - latwiej byloby im skrecic w strone Twierdzy i tamtedy w dół kilinskiego jechac, swoja droga pytanie, ktore czesci skrzyzowania beda jutro robic zeby wiedziec ktoredy mam nie jechac
  0
  0
 • "Robert Moteka" dnia 24 października 2016 o godzinie 21:43:57 napisał:
  Drogi Panie X oczywiście, jeżeli jestem winny to się wytłumaczyłem. Sędzią niech będzie upoważniony do oceny funkcjonariusz, a ja dobrowolnie i z pokorą poddam się najsurowszej z przewidzianych prawem kar. Nikt nie jest doskonały. Dodam, że film kręcony kamerą/aparatem nie telefonem. Przypominam, że nie wolno używać telefonów podczas jazdy. :-)
  0
  0
 • "JokerZMC" dnia 25 października 2016 o godzinie 11:19:34 napisał:
  I po co było o tych korkach informować ... niech jedzie ciemny, narzekający tłum ... jak w korku się wyżyje to może na w necie dałby spokój ... hmmm, a może i nie .. pewnie wtedy narzekałby, że roztocze.net do d... bo nie informuje o korkach ... o Polsko Ty moja (jeszcze)
  0
  0
  R E K L A M A
 • "szaszla" dnia 25 października 2016 o godzinie 13:06:24 napisał:
  DO JAN - żenada
  0
  0
 • "edek" dnia 25 października 2016 o godzinie 15:33:57 napisał:
  To i ja mam pytanie: - dlaczego na roztocze.net przestało działać forum?
  0
  0
 • "stary" dnia 25 października 2016 o godzinie 17:32:03 napisał:
  Jaki koszmar? Jak było robione rondo Namysłowskiego i Starowiejska - był koszmar? NASZA NARODOWA DUMA, DZIEŃ BEZ NARZEKANIA DNIEM STRACONYM !!!
  0
  0
 • "oneb" dnia 26 października 2016 o godzinie 8:07:43 napisał:
  ostania sesja RM w całości, nie pocięta i posklejana bez względu na kolejność, jak na zaprzyjaźnionym portalu http://www.zamosc.pl/news/3557/5/xxiii-sesja-rady-miasta-zamosc-vii-kadencji-24-pazdziernika.html
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Kierowca 26 minut temu
No to będzie wesoło. :D Ktoś chyba ...
Zamościanka
Gratuluję uczniom, p. Dorocie Kowalczyk...
Luks
Po co tam Rondo???? Przecież to tylko s...
ad111
Oj, przez jakiś czas będą dzwony prze...
POdPIS
ja mogę wypromować "żulię" za darmo ...
Name
Niech wokół tego ronda-skrzyż...
magnar
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny